999 rezultate për

balili

Flet skafisti i Balilit: Si i çova 700 kilogramë drogë në Greqi Petro Dalanaj 62-vjeç, i njohur si skafisti i grupit të Kelmend Balili, që u arrestua në Greqi në vitin 2016 së bashku m
Shtyhet seanca për Balilin pasi Sollaku është i sëmurë Gjykata e Krimeve të Rënda ka shtyrë seancën gjyqësore ndaj Klemend Balilit apo të njohur ndryshe si "Eskobari i Ballkan
E BUJSHME/ Balili mund t'ja hedhë me pak vite burg Gjykata për Krime të Rënda ka pranuar kërkesën e Klement Balilit për gjykim të shkurtuar. Ky vendim i jep të drejtën
Nis seanca për “Eskobarin e Ballkanit”, tre akuzat që do të fundosin Balilin Rreth orës 10:00 në Gjykatën për Krime të Rënda, ka nisur seanca e parë e gjykimit ndaj Klement Balilit, i njohur ndrysh
Caktohet data e gjyqit për "Eskobarin e Ballkanit" Klemnet Balili apo i cilësuar ndryshe si "Eskobari i Ballkanit" bëri bujë të madhe me dorëzimin e tij. Së fundmi ësh
Nis seanca ndaj Balilit, akuza nga Krimet e Rënda Ka nisur në Gjykatën e Krimeve të Rënda, seanca gjyqësore në ndaj Klement Balilit, të akuzuarit për trafik ndërkombëtar
Lëvizje suprizë nga Kelment Balili, kërkesa e tij për gjykatën Theodhori Sollaku, avokati mbrojtës i Klement Balilit, ka dorëzuar sot kërkesën për gjykim të shkurtuar. Gjykata e Krime
"Si po e ndihmon Edi Rama Klement Balilin" Ish-kryeministri Sali Berisha edhe sot i është rikthyer çështjes Balili ku akuzon kryeministrin aktual Edi Rama për ndih
Berisha publikon videon: Rama shoqëron Balilin drejt burgut (VIDEO) Arrestimi i Klement Balilit është shoqëruar me sulme dhe kundërsulme nga politika shqiptare, përfshirë të majtën dhe e d
"Ç'është kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?", Nano provokon Artan Hoxhën ‘’ǒështë kjo marrëdhënia jote erotike me njerëz të këtij soji?”, kjo ishte pyetja provokative e Mustafa Nanos për gazet
I ulet një e treta e dënimit, avokati i "Eskobarit të Ballkanit" merr vendimin e rëndësishëm Avokati i Klement Balilit, Baftjar Rusi deklaron se e gjithë ajo që thuhet për të është e pavartetë. I ftuar në emis
Balili në gjykim të shkurtuar? Si përgjigjet avokati Avokati i Klement Balilit në studion e emisionit “Opinion” ka deklaruar se ata ende nuk kanë vendosur nëse do të kërkojn
Avokati i Balilit tregon çfarë përmban dosja 1 mijë faqëshe "Eskobari i Ballkanit" Avokati i Kelmend Balilit, Theodhori Sollaku, të enjten, deklaroi se nuk ekziston asnjë provë ligjore që mund të impliko
Meta për vetëdorëzimin e Balilit: Nuk kam asnjë lidhje I ftuar në Neës24, Presidenti Ilir Meta është pyetur edhe për vetëdorëzimin e të shumë kërkuarit Klement Balilin. Por
“15 mijë euro në muaj, Klement Balili mbrohej nga Shefi i Krimeve në Sarandë” Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar në Facebook se Klement Balili mbrohej me urdhër të shefit të krimeve në Sar
Kujt i shërbente Klement Balili? Si përgjigjet Artan Hoxha I ftuar në emisionin “Top Talk” për të folur mbi dorëzimin e Klement Balilit, gazetari i kronikës, Artan Hoxha komentoi
Këngëtari i njohur i del në mbrojtje Balilit: Mirësinë tënde nuk ta hedh poshtë askush Gjykata e Krimeve të Rënda disa minuta më parë ka marrë vendimin për të lënë në "arrest me burg pa afat" Klement Balilin
Gazetarja tregon bisedën me Balilin, çfarë i tha për Sali Berishën Gjatë kohës që gjyqtarja Miliana Muça u tërhoq për të marrë vendimin për masën e sigurisë për Klement Balilin, ky i fund
Krimet e Rënda lënë në burg pa afat Klement Balilin Gjykatën e Krimeve të Rënda ka komunikuar masën e arrestit për Klement Balilin, ku mësohet se është "burg pa afat".
Nis seanca, Balili shfaqet i buzëqeshur në Gjykatën e Krimeve të Rënda (VIDEO) Klement Balili ka dalë sot në orën 14:00 para gjykatës së Krimeve të Rënda ku do të mësojë edhe masën e sigurisë për të.