999 rezultate për

bali

Kelmend Balili kërkon të lërë qelinë Kelmend Balili ka kërkuar të lërë qelinë për shkak të gjendjes së tij shëndetësore. Balili kërkon ndryshimin e niveli
"Diplomacia e Vaksinës" ndërmjet nacionalizmit, regjionalizmit, korporatizmit dhe globalizmit Prof. Lisen BASHKURTI Bota në gjunj përballë një virusi. Si kurrë më parë mbarë planeti po përpëlitet në dridhmat e p
U arrestua për korrupsion, jepet masa e sigurisë për gjyqtaren Margjeka GJKKO ka dhënë masën e sigurisë “detyrim paraqitje” për ish-gjyqtaren e Durrësit, Mimoza Margjeka, e akuzuar për korrups
Akuzohet për korrupsion, shtyhet seanca ndaj gjyqtares Margjeka Eshtë shtyrë seanca ndaj Gjyqtares Mimoza Margjeka si pasojë e mungesës së mungesa e gjyqtares. Margjeka akuzohet nga
Infektohet me COVID-19 kryebashkiakja, si paraqitet gjendja e saj Kryebashkiakja e Patosit, Rajmonda Balili, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Pas marrjes së përgjigjes pozitive të tamp
Kaos në burg, Klement Balili shtrohet me urgjencë në spital Ndërkohë që 120 të dënuar po mbajnë grevë në spitalin e burgut në Peqin, Klement Balili është shtruar me urgjencë në spi
Zbulohen prapaskenat, Lampard u përplas verbalisht me Alonson në dhomat e zhveshjes Pësimi i tre golave ndaj West Bromwich Albion në 45 minutat e para, nuk i ka pëlqyer aspak trajnerit të Chelseat, Frank
Mbi 15 apartamente, Klement Balilit i zbrazen pasuritë Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bazuar në përcaktimet e ligjit nr.10192 datë 03.12.20
U arrestua për ngacmim seksual, ky është vendimi i gjykatës për ish-ministrin Ish-ministri i Shëndetësisë dhe kirurg në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës, Numan Baliq u akuzua për ngacmin seksual nda
Arrestohet ish-ministri shqiptar, ngacmoi seksualisht pacienten në spital Ish-ministri i Shëndetësisë, Numan Baliq, është përfshirë përsëri në një skandal seksual.Numan-Baliq-600x360 Kësaj ra
Ish-drejtori iTeatrit Kombëtar: Babanë e dërguan natën në breg të lumit, para skuadrës së pushkatimit Publikohet historia e panjohur të vëllezërve Alibali me origjinë nga Shkodra, një nga familjet e njohura të atij qyteti
"E aftë të godasë kudo në botë", 10 vendet që zotërojnë raketat balistike Shumëkush mund të mendojë se me stadin aktual të zhvillimeve teknlogjike në botë, ndërtimi i raketave balistike ndër-kon
Pamje të rënda: Arinjtë polarë po hanë njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Një fenomen i tmerrshëm po bëhet i zakonshëm në Arktik, shfaqja e kanibalizmit mes arinjve polarë. Së bashku me ngroh
KPK shkarkon gjyqtaren e Gjykatës së Posaçme Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar gjyqtaren Marsela Balili. Balili ishte ishte caktuar përkohësisht si
Gjyqtarja Marsela Balili probleme me pasurinë, nuk justifikon dot apartamentin duplex Problemet me justifikimet e pasurisë, është një nga faktorët kryesorë që ka "rrëzuar" shumë gjyqtarë teksa vettingu bën
Alban Ramosaj me pushime në Bali, zbulohet kush e shoqëron këngëtarin (VIDEO) Alban Ramosaj e ka nisur vitin nxehtë pasi këngëtari ka shkuar me pushime në Bali. Nga atje Albani ka postuar foto që ka
Dëshiron selfie me majmunin, pendohet shumë shpejt (VIDEO) Një turist që donte të bënte një selfie në Bali për të përjetësuar një takim me majmunët, u pendua shpejt. Connor Com
Tufa publikon procesverbalin me firmën e Krajës: Kjo është vepra e kreut të SPAK (FOTO LAJM) Më zgjedhjen e Arben Krajës në krye të SPAK, ka ardhur menjëherë reagimi i ish-kryetari i Institutit për Studimin e Krim
Tensione të mëdha te Man Utd, Ferguson përleshet verbalisht me drejtorin ekzekutiv gjatë ndeshjes Te Manchester United punët nuk po shkojnë aspak mirë në sezonin e ri. "Djajtë e Kuq" janë shumë larg objektivave të f
Iu gjetën tre trupa të ngrënë pjesërisht, zbulohet kanibali i frikshëm Një burrë në Rusinë veriore është akuzuar për kanibalizëm pasi iu gjetën tre trupa të ngrënë pjesërisht, së bashku me mb