999 rezultate për

bale

Forma e mirë e Gareth Bale, Mourinho "kunja" Real Madridit José Mourinho, trajneri i Tottenham Hotspur, u pyet gjatë konferencës për shtyp para takimit me Fulhamin pse Gareth Bale
Bale: Ramos ishte çelësi i tri trofeve të Ligës së Kampionëve radhazi Sulmuesi Gareth Bale, ka folur lidhur me kapitenin e Real Madridit, Sergio Ramos. Dyshja për shumë vite ishin te "Los
Reali i kërkon Tottenhamit të mbajë Gareth Bale Real Madrid shpreson që Tottenham të nënshkruajë me sulmuesin Gareth Bale. Uellsiani duket se ka nisur të gjejë formë
Realizoi 2 gola, Bale tregon kuptimin e festimit "WM" Gareth Bale shënoi dy gola dhe asistoi në një tjetër, ndërsa festa e tij ishte me formimin e shkronjave "WM" para kamer
Mourinho thur elozhe për Bale: Tani, ai është më i mirë se kurrë Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho insiston se sulmuesi Gareth Bale është më i mirë se kurrë dhe tani çdo trajner e d
Mourinho: Është kthyer Bale i vërtetë, ka kapur gjendjen më të mirë Gareth Bale në dy sezonet e fundit vuajti shumë te Real Madrid nga dëmtimet dhe mosaktivizimi. Pasojat e asaj kohe u ref
Shoqja e saj u nda tragjikisht nga jeta, balerina shqiptare rrëfen mes lotësh historinë (FOTO LAJM) Adel Lami është një ndër balerinat më të njohura në vend dhe falë talentit të saj ajo ka arritur një karrierë të suksess
E ardhmja e Gareth Bale në "mjegull", agjenti zbulon gjithçka Agjenti i Gareth Bale, Jonathan Barnett ka thënë se ekziston mundësia që sulmuesi të rikthehet në "Santiago Bernabeu", p
E BUJSHME/ Bale tërhiqet nga futbolli? Gareth Bale pritet së shpejti të tërhiqet nga futbolli aktiv dhe një gjë të tillë e ka paralajmëruar agjenti i tij, Jona
Situatë e njëjtë për Bale edhe te Tottenham, agjenti i lojtarit "thumbon" Mourinhon Gareth Bale nuk po arrinë të kapë ritmin as të Tottenham. Minutazhi i tij në fushë ka qenë tejet i limituar, gjë që ka a
Protagoniste në videoklipin e këngëtarit italian, Klaudia Pepa i lë të gjithë gojëhapur (VIDEO) Është publikuar më në fund klipi i shumëpritur i këngëtarit italian Fabrizio Moro, ku protagoniste është balerina shqipt
Zabaleta i jep sugjerim Mesit: Nëse largohesh nga Barcelona, shko te liga më e bukur në botë Lionel Messi shënoi dopietë me fanellën e Barcelonës në ndeshjen e fundit dhe mesa duket ka gjetur përsëri kënaqësinë e
Balerini shqiptar jep lajmin e ëmbël: Baba për herë të dytë (FOTO LAJM) Kledi Kadiu e ka nisur këtë javë me një lajm të ëmbël. Balerini i famshëm shqiptar do të bëhet baba për herë të dytë. Kl
Bale do të rikthehet te Reali, nuk e bind Tottenhamin areth Bale do të rikthehet në Madrid, pas aventurës së tij në Londër. Menaxheri i Tottenham Hotspur, Jose Mouriho, ki
Ditët e Bale te Tottenham dëshmojnë rënien e madhe të uellsianit Me të kompletuar seancën e fundit stërvitore përpara duelit të Tottenhamit kundër Evertonit në Kupën FA, Gareth Bale pos
Bale shpiku dëmtimin? E vështirë që të besohet, Murinjo plas të vërtetën Gareth Bale duket se e ka mbyllur me futbollin e luajtur, pavarësisht se nuk i ka varur ende këpucët në gozhdë. Nëse
Balerina shqiptare e pranon: Fotot me rroba banjo kanë më shumë pëlqime (FOTO LAJM) Një studim i Universitetit të Pensilvanisë tregoi se si përdorimi i mediave sociale shkakton në vetvete edhe frikën e hu
Foto "nudo" në emër të dashurisë, a janë në një lidhje 2 balerinët shqiptarë? (FOTO LAJM) Balerini i trupës së “Top Channel”, Luxhino Hala, i ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ka folur për punën dhe projekte e t
Më të varur se nga droga! Dy popujt më pijanece në të gjithë botën Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Anglezët dhe skocezët janë popujt më "pijanecë" për vitin 2020. Ky konstatim ka dal
Situata e Bale, Mourinho: Unë nuk jap minuta, ai duhet ti fitojë vetë Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho thotë se ai nuk mund t’i japë Gareth Bale minuta në fushë, duke këmbëngulur se ai