999 rezultate për

baldwin

"Buka e zezë më rriti gjoksin", modelja amerikane tregon sekretin (FOTO LAJM) Duket se buka e zezë me të vërtetë bën magji. Modelja amerikane, Ireland Baldwin, ka thënë se buka e zezë i ka ndihmu
1 vit të martuar, Hailey Baldwin bënë dedikimin romantik për Justin Biber (FOTO LAJM) Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë padshim ndër çiftet më të komentuar në media, shpesh të vënë në qendër të vëmendj
Aktori i mirënjohur sërish baba Bashkëshortja e aktorit amerikan Alec Baldwin ka dhënë lajmin se ka sjellë në jetë fëminë e saj të tretë. Hilaria Ba
Çmenduri e bisturisë, ja nënat VIP që konkurojnë me vajzat (FOTO LAJM) Për hir të bisturisë apo është thjeshtë çështje gjenetike, shumë yje të Hollywoodit, po t’i krahasosh me vajzat e tyre,
Sulmoi linjën ajrore, aktorit i mbyllet llogaria në Twitter Llogaria e Twitterit të aktorit të Hollywood-it Alec Baldwin është ç’aktivizuar. Baldwin në profilin e tij këtë javë ka
Alec Baldwin, i gatshëm për martesë! Alec Baldwin dëshiron të martohet me të dashurën e tij! Aktori aktualisht po frekuenton instruktoren e jogas Hilaria Tho
Baldwin do te heq dore nga aktrimi ne vitin 2012 Alec Baldwin ka caktuar vitin 2012 si fundin e karrierës së tij si aktor, ndërsa ai e konsideron veten si
Emmy Awards: Triumfojne Glenn Close dhe Alec Baldwin Ka shkuar për serialin “30 Rock”, për të tretin vit radhazi, çmimi për komendin&e