balaj

Balaj nuk di të ndalet shënon përsëri për Akhmat Groznyi (VIDEO) Bekim Balaj vijon të shënojë gola rregullisht. Që me fillimin e vitit 2019, sulmuesi shkodran ka lënë pas dëmtimin dhe ë
Balaj: Nuk festova sepse nuk e ndjeva Bekim Balaj arriti të gjente rrugën e rrjetës mbrëmjen e sotme, teksa shënoi golin e dytë në ndeshjen ndaj Andorrës. Pas
Të pandalshëm “shqipet” shënojnë 3 gola për 3 pikët e para në grup (VIDEO) Më fund erdhi rezultati pozitiv për kombëtaren tonë. Pas 4 humbjeve rradhazi skuadrës tonë I kishte humbur busulla që so
Bekim Balaj na “bekon” në Andorra shënon golin e 2-të dhe të sigurisë (VIDEO) Pas një pjese të parë shumë të mirë ku shënuam edhe një fol pjesa e dytë fillii më e qetë. Andorra mori pak më shumë
Hasmëria me Taynën bashkon Rina Balajn dhe Fifin (FOTO LAJM) Jo më larg se dje këngëtaarja Rina Balaj ka lançuar këngën “Ilegal” e cila u mirëprit nga publiku po ashtu u cilësua si
E lidhur me Bekim Balajn? Kejvina tregon të vërtetën (FOTO LAJM) Kejvina Kthella mori të gjithë vëmendjen e mediave rozë dy javë më parë pasi në një foto krah futbollistit Bekim Balaj.
Kejvina kapet mat me futbollistin e kombëtares (FOTO LAJM) Kejvina Kthjella, vajza seksi që e nxjerr Ermal Mamaqi tek emisioni i tij, duket se ka një marrëdhënie intime me sulmues
Balaj: Skocezët ishin të papërmbajtshëm Sulmuesi i Kombëtares, Bekim Balaj, pas ndeshjes deklaroi se kundërshtari ishte në formë shumë të mirë. • Skocezët…
Balaj: Meritonim barazimin Sulmuesi shkodran, Bekim Balaj në fund të ndeshjes është shprehur i pakënaqur me rezultatin e takimit dhe se meritonin b
Hysaj jep krosim fantastik, Balaj shumë afër golit Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit me rezultatin 1-0 në Beer Sheva. Në minutën e 60’ Hysaj jep një krosim fa
Super goditje me kokë, portieri i Izraelit i mohon golin Balajt Shqipëra është duke humbur kundër Izraelit në Beer Sheva. Në minutën e 23' Bekim Balaj ishte shumë afër golit pas nj
Momente dramatike, Bekim Balaj i jep kualifikimin Akhmat Grozny Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Bekim Balaj ka gjetur rrugën e golit në Rusi pranë skuadrës ,Akhmat Grozny. Balaj s
Balaj: Shpresoj të jem pjesë e formacionit dhe të jap më të mirën për skuadrën Me dëmtimin e Armando Sadikut dhe mungesën e Sokol Cikalleshit, Bekim Balaj është i vetmi lojtar me përvojë në krye të s
Deri në 1 milion euro dënim për kompaninë ajrore që mori mësuesit Kompania me të cilën kanë udhëtuar gjashtë shtetasit turq të deportuar nga Kosova ka gënjyer për qëllimin e fluturimit,
Deputetja e NISMA-s përplaset me Listën Serbe Në seancën që Kuvendi i Kosovës po mban për ditën e të pagjeturve, është zhvilluar një debat në mes të deputetes nga Lis
Deputetja e Nismës bën thirrje për bojkot të produkteve të Elkos-it Në tryezën e organizuar nga Komisioni për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione në
Balaj tregon se kush nga sulmuesit e Kombëtares e ka vendin e siguruar në formacion Kombëtarja e Shqipërisë është grumbulluar për të luajtur ndeshjen miqësore me Norvegjinë. Teksa sulmuesi shkodran Bekim
Shoferi i Konjufcës shan rëndë Shpend Ahmetin Aktivisti i Vetëvendosjes, Egzon Balaj, njëherish shoferi i deputetit Glauk Konjufca ka bërë një status të rëndë në Face
Mashtronte nënën që jetonte në Greqi, 34-vjeçaren e gjen balaja Policia ka zbuluar mashtrimin e një 34-vjeçarje në Tiranë e cila nuk ka mashtruar askënd tjetër por vetë nënën e saj.
Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së që u dënua nga Tribunali i Hagës (FOTO LAJM) Sot ka ndërruar jetë Hajredin Balaj, ish-ushtar i UÇK-së, i cili ishte dënuar me 13 vjet burg nga Tribunali i Hagës.