999 rezultate për

balaj

Pas Bjellorusisë, Shqipëria kërkon 3 pikë edhe kundër Lituanisë, Flasin Balaj dhe Roshi (VIDEO) Dy futbollistët e Shqipërisë, Bekim Balaj dhe Odise Roshi, janë shprehur të lumtur për pikët e fituara ndaj Bjellorusisë
Me look-un e ri, Rina Balaj pozon topless si asnjëherë më parë (FOTO LAJM) Nwse duhej tw veçonim njw emwr ndwr vajzat e showbizit shqiptar qw eksperimenton mw shumw mw look-un, padyshim ndwr tw p
Për mos të bërë zhurmë, Rina Balaj vendosi të flasë vetë e para për shtatzëninë e saj (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga reperja, Rina Balaj, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur mund të ishte bërë shkak që ajo të p
Rina Balaj: Bella Hadid më "kopjoi" fustanin dhe Instagrami më fshiu fotot (FOTO LAJM) Është shumë e thjeshtë: Bella Hadid i ka kopjuar fustanin Rina Balajt dhe Instagrami i ka fshirë fotot kësaj të fundit.
Flasin Roshi dhe Balaj: Nëse kthehemi në Shqipëri duam të luajmë te ky ekip Odise Roshi dhe Bekim Balaj janë dy miq shumë të mirë, teksa kanë kaluar shumë kohë bashkë. Pikërisht edhe tani, ndonëse
Rina Balaj dhe Sin Boy po presin një fëmijë? Reagon reperja (FOTO LAJM) Dy reperët shumë të komentuar të momentit, Rina Balaj dhe Sin Boy, po shijojnë prej më shumë se një viti lidhjen e tyre
Rina Balaj bën ndryshimin drastik në look-un e saj dhe duket super cool (FOTO LAJM) Të gjithë e dimë se reperes Rina Balaj i pëlqen shumë të luajë me look-un e saj. Herë pas here ajo na surprizon me ng
Nuk do e njihni, Rina Balaj ndryshon totalisht look (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ky është Shën Valentini
"S'jam tradhtare e kombit", Rina Balaj sqaron njëherë e mirë origjinën e të dashurit (FOTO LAJM) Reperja e njohur Rina Balaj dhe reperi Sin Boy që nga momenti kur bënë publike lidhjen e tyre, shihen kudo së bashku dhe
Dalin pamjet, Rina Balaj dhe Sin Boy bëhen me shtëpi të re (VIDEO) Dy reperët, Rina Balaj dhe Sin Boy po shijojnë prej më shumë se një viti marrëdhënien e tyre të dashurisë, mirëpo vetëm
Nga takimi i parë te dasma, Rina dhe Sin Boy tregojnë gjithçka nga divani i shtëpisë (VIDEO) Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy flasin për lidhjen e tyre për emisionin ‘Mirage Festiv’. Reperja Rina Balaj
Rina Balaj dhe SinBoy u ndanë vetëm disa javë pas lidhjes? (FOTO LAJM) Pas rikthimit në Instagram, reperja Rina Balaj bëri publike lidhjen e saj me reperin SinBoy. Ajo publikoi një foto ku
Dikur prishën marrëdhëniet, Rina Balaj bën gjestin e papritur për Mozzik dhe Getinjon (VIDEO) Pas largimit nga labeli "On Records", në rrjet qarkulloi lajmi se Rina Balaj dhe dy vëllezërit, Mozzik dhe Getinjo, i ki
Nuk fshihen më, Rina Balaj në momente intime me të dashurin reper (FOTO LAJM) Rina Balaj u rikthye së fundmi me këngë të re, me Instagram të ri, por edhe me lajme të reja nga jeta private. Rina pak
Në një lidhje me bashkëpunëtorin e saj? Rina Balaj ngre dyshime (FOTO LAJM) Pas rikthimit në rrjetet social, Rina duket se ka vendosur të mos fshehë më jetën personale. Pak më parë ajo ka publi
Rina Balaj ku je? Kolegia thumbon reperen shqiptare dhe ne duam përgjigje (FOTO LAJM) Rina Balaj dhe Gjira kanë pasur shpeshherë përplasje me njëra-tjetrën, dhe gjërat i kanë thënë publikisht. Disa kohë
Çfarë u bë me Rina Balajn? Motra e reperes ka diçka për të na thënë (FOTO LAJM) Prej disa ditësh, reperja Rina Balaj është zhdukur nga rrjetet sociale duke lënë në merak fansat e saj. Ajo nuk lajmë
Balaj e Strakosha të dëmtuar, portieri rrezikon Andorrën Shqipëria ka nisur zyrtarisht përgatitjet për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Europianit 2020. Skuadra kuqezi zhvil
U zhduk papritur nga gjithçka, kolegia i nxjerr "sekretin" Rina Balajt (FOTO LAJM) Prej më shumë se dy javësh, Rina Balaj është larguar nga rrjetet sociale dhe për planet e saj nuk dihet asgjë. Rina e