999 rezultate për

bala

E dashura e Dybalas na habit: Jam biseksuale, nuk ka gjë më të bukur Oriana Sabatini është biseksuale. Bukuroshja e njohur si partnerja e Paulo Dybala ka folur pa “dorashka” në rrjetet s
S'mund të ndodhte ndryshe, Yll Limani publikon baladën e re dhe i përlot të gjithë (VIDEO) Yll Limani publikoi baladën e tij më të re, “Kur t’kujtohet”, që me siguri i ka përlotur të gjithë zemërthyerit. Ashtu s
Morata krenar: Do u them fëmijëve se kam luajtur me Ronaldo e Dybala Sulmuesi i Juventusit, Alvaro Morata, është rikthyer të flasë për aventurën e tij tek bardhezinjtë. Kujtojmë që 28-vjeça
Morata: U riktheva për të luajtur me Ronaldon dhe Dybala Alvaro Morata është rikthyer këtë sezon te Juventusi pas eksperiencave me Real Madrid, Çelsin dhe Atletiko Madrid. S
Juve konfirmon lëndimet e Dybala, Chiesa dhe McKennie, ja sa mungon numri 10 Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala dhe dy mesfushorët Federico Chiesa dhe Weston McKennie kanë bërë testimet për lëndim
Rina Balaj jep lajmin e "zjarrtë" për vitin 2021 (FOTO LAJM) Para tre vitesh, publiku u njoh për herë të parë me reperen Rina Balaj, emri i së cilës u komentua që në fillimet e saj.
Dybala do të mungojë ndaj Interit Sulmuesi i Juventusit, Paolo Dybala, pësoi një lëndim në ndeshjen ndaj Sassuolos në kuadër të xhiros së 17-të të Serie A
Dybala e McKennie dëmtohen, telashe për Juventusin Ka përfunduar pjesa e parë e takimit Juventus-Sassuolo.Juventus ka humbur dy lojtarë kyç në pjesën e parë, pasi McKennie
Juventusi tenton mundësinë e fundit për të rinovuar me Dybalan Sulmuesi i Juventus, Paolo Dybala, është bërë temë e diskutimeve pasi që nuk ka rinovuar kontratën ende. Zhvillimet e
Ju kanë munguar baladat e tij? Alban Skënderaj publikon një copëz nga kënga e re (VIDEO) Që Alban Skënderaj është një nga të paktët artistë me “A” të madhe në vendin tonë, kjo është pak por e sigurtë. Përgjatë
"Herën tjetër eja dhe më përqafo", zbulohet dialogu mes Chiesas dhe Dybalas (VIDEO) Mikrofonët në terren kapën dialogun midis Federico Chiesa dhe Paulo Dybala pas golit të hapjes së Juventusit në San Siro
Juventusi vendos për Dybala, argjentinasi drejt Premier League Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e “Zonjës së Vjetër” dhe për shumë kohë. Ai mu
Dybala mund ta lërë Juventusin vetëm me një kusht Futbollisti i Juventus, Paolo Dybala, mund të largohet nga "Bianconerët" nëse nuk përmbushen kërkesat e tij. Sipas "T
Sa kilogramë shtojmë mesatarisht gjatë festave të fundvitit, si ta kontrolloni balancën Studimet thonë se periudha e festave është kritike për ata që i druhen mbipeshës dhe për këtë të gjithë pajtohemi. Gj
Drejtori sportiv i Juventusit i gatshëm për shkëbim, Dybala-Kane Raportimet nga Sky Sport Italia thonë se Dybala do të pranojë një kontratë të re nga Juventus, mirëpo nëse ky i fundit r
Juve-Dybala, rinovimi u shty për në shkurt: Dyshimet te rendimenti i numrit 10 Rinovimi i Dybala është në dyshim por ai i mund të rinovojë me Juven në muajin shkurt, shkruan Albeu.com. Në janar, n
Shpërthen Arbër Cepani: Dua të kaloj një natë me Era Istrefin dhe Rina Balaj (VIDEO) Arbër Cepani, një nga djemtë më të njohur të ekraneve shqiptare dhe njëkohësisht një sipërmarres tejet i suksesshëm ka q
Juventus dhe Interi duan Felix, ja ofertat e tyre Edhe pse sezoni evropian është duke u zhvilluar, thashethemet për tregun e transferimeve nuk ndalen dhe tani Paulo Dybal
Agnelli: Dybala kapiteni ynë i ardhshëm Numri 1 i Juventusit, Andrea Agnelli ka marrë çmimin "Golden Boy 2020" në kategorinë "presidenti më i mirë në Europë", n
Dopieta e CR7 i dhuron fitoren Juventusit (VIDEO) Ronaldo dhe vetëm Ronaldo. J Juventus ka fituar 1-3 në transfertë ndaj Genoas falë dy golave të CR7 me 11-metërsh dhe