999 rezultate për

baku

Tabaku për LSI-në: Kemi marrëdhënie të shkëlqyer Drejtuesja politike e Partisë Demokratike në Tiranë, Jorida Tabaku, ka folur ditën e sotme për situatën e krijuar nga pa
Fotot e "sikletshme" me avokatin dhe lidhja intime, çfarë tha në gjykatë Enkeleda Hoxha Ditën e shtunë u mbajt seanca gjyqësore ndaj gjyqtares së Krujës Enkelejda Hoxha, avokatit Aldo Tabaku dhe tetë të arres
"Është tip arnauti ai", përgjimet në dosjen e bujshme të Krujës zbulojnë nofkën e avokatit Tabaku Detaje të reja janë zbuluar nga dosja e bujshme ku përgjimet kanë nxjerrë në pah korrupsionin në Gjykatën e Krujës. N
Enkeleda Hoxha dhe avokati Tabaku takoheshin sheshit në Krujë, dalin fotot nga embëltorja Ditën e djeshme gjyqtarja Enkeleida Hoxha, sekretarja e gjykatës dhe avokati Aldo Tabaku u arrestuan me bujë nga SPAK.
I radhës për t'u liruar, kush është i dënuari që u bë "sebep" për arrestimin e gjyqtares Hoxha Ditën e sotme gjyqtarja e Krujës Enkeleda Hoxha u arrestua pas urdhrit të SPAK. Mësohet se gjyqtarja kishte planifikuar
Basha i besoi degët e rëndësishme në Tiranë, vjen reagimi i parë i ish-deputetes Tabaku Pas daljes së emrave të Partisë Demokratike të cilët do të drejtojnë këtë forcë politike në degët kryesore të kryeqyteti
Tabaku viziton Zall Herrin, banorët: Jetojmë si në Mesjetë Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku është takuar këtë të diel me banorë të Zall Herit. Në këtë takim ba
Ish-deputetja e PD në Zall-Bastar: Banorët rrezikojnë jetën për një urë! Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku u ndal sot në Zall-Bastar ku u takua me disa banorë. Tabaku deklaroi se reshjet e shiut
Tabaku: Korrupsioni i Ramës shkatërroi ekonominë Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama për korrupsion, ndërsa tha se ka shkatërruar eko
Tabaku: Rama po lë peshqesh të njejtat detyrime që tha se do i bënte zero Ish-deputetja e Partisë Demokratike Jorida Tabaku, është shprehur se qeveria Rama po u lë “peshqesh” qytetarëve të njëjt
Vuçiç: Deklarata ime lidhur me Nagorno Karabakun, e saktë dhe precize Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se deklarata e tij për Nagorno Karabakun, ndaj së cilës kanë reaguar as
Tabaku: Inceneratori i Tiranës, vjedhja më e madhe në 30 vite (VIDEO) Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku, ka denoncuar inceneratorin e Tiranës si korrupsionin më të madh të menaxhimit të mbet
Tabaku nxjerr shifrat: Inceneratorët e miqve të Ramës do zhvasin 400 milion euro nga shqiptarët Ish- deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku akuzon se inceneratorët po i marrin shqiptarëve 400 milionë euro nga
Del lista, kush janë 140 kandidatët e PD-së në qarkun e Tiranës Janë zbardhur emrat e 140 kandidatëve të mundshëm për deputetë nga ana e PD-së në qarkun e Tiranës. Ndërkohë që nga
Futbollisti armen ndërron jetë në konfliktin me Azerbajxhanin Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vjeç
"Ra për atdheun", ish-futbollisti i ri vdes në frontin e luftës Lufta e ashpër midis Armenisë dhe Azerbajxhanit i ka marrë jetën ish-futbollistit Liparit Dashtojan. Djaloshi 22-vje
Luftë me Armeninë, Erdogan paralajmëron se do të ndihmojë Azerbajxhanin "me të gjitha mjetet" “Si Turqi, ne do të vazhdojmë të mbështesim vëllezërit tanë azerbajxhanas në bazë të parimit ‘dy shtete, një komb’, me t
Gega mbetet pa "ushtar", Telushi transferohet në Azerbajxhan Aventura e Bruno Telushit është mbyllur pas vetëm 2 muajve. Një gjë e tillë ka ndodhur, për shkak se mesfushori vlonjate
4 persona drejtues në dy sektorë njëkohësisht, Xhaferaj: "Halabaku" i kryeministrit u shpërblye në bashki (VIDEO) Ferdinand Xhaferraj, kreu i PD në Durrës, ka dalë në një deklaratë për mediat duke u shprehur se në Durrës 4 persona mba
U shpall fajtore për shpifje ndaj Veliajt, Tabaku: Pse gjyqtarët vendosën kundër meje Ish-deputetja e PD-së, Jorida Tabaku ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, e cila e shpal