999 rezultate për

bakic

Si u krijua Galatasaray nga djali i Sami Frashërit (FOTO LAJM) Nga: Prof. Gazmend Shpuza Ndër themeluesit e klubit të futbollit Gallatasaraj të Stambollit kanë qënë dhe një myslima
Ish-lojtari i Fiorentinës nuk pushon së qari pas vdekjes së Astorit (VIDEO) Vdekja e kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori, ka prekur të gjithë, e në veçanti bashkëlojtarët e tij dhe lojtarët që
Gol për 4 sekonda (VIDEO) Arbitri fishkëllen fillimin e ndeshjes dhe Vuk Bakiç, i skuadrës GSP Polet, godet menjëherë drejt portës. Dhe për çudi t