Mbyllet dera e negociatave për Shqipërinë
999 rezultate për

bajernit

Karl-Heinz Rummenigge njofton datën e dorëheqjes dhe pasuesin e tij Karl-Heinz Rummenigge ka pranuar se do të japë dorëheqjen nga posti i drejtorit të përgjishëm të Bajernit të Mynihut në
Bayern Munich nënshkruan me një tjetër talent Një tjetër talent i është bashkuar skuadrës së Bayernit të Munichut. Maxime Awoudja ka arritur marrëveshjen me kampionët
ZYRTARE/ Miroslav Klose trajner i Bajernit U-17 Miroslav Klose është zyrtarisht trajneri i Bajernit U-17. Lajmi është konfirmuar nga klubi gjerman, ndërsa pas karrie
Bajerni i Mynihut uron në gjuhën shqipe tifozët shqiptarë Me rastin e fundit të vitit, për tifozët shqiptarë të Bajernit të Mynihut, ka ardhur një urim special, nga vetë klubi gj
Atletiko bëhet gati për largimet, klubet e tjera fërkojnë duart Trajneri i Atletikos së Madridit disa lojtarë nuk i ka më në plane. Përfshirë këtu edhe mesfushori belg Janik Karrasko d
Gardiani i Bayernit mungon prej muajsh, ja dita kur do të kthehet Gardiani i portës së Bajernit ka munguar gjithë sezonin pas dëmtimit që pësoi në ndeshjen ndaj Realit të Madridit në pri
Bajernit nuk i mjafton përvoja, thyhet nga furia e PSG-së (VIDEO) Skuadra franceze, PSG ka shënuar fitore të merituar ndaj Bayern Munichut në Ligën e Kampionëve, duke e mposhtur me rezul
Lajm i tmerrshëm për Bayernin, ylli i ekipit rrezikon të mbyllë sezonin Portieri i Bajernit të Mynihut dhe Gjermanisë, Manuel Nojer, ka pësuar sërish një dëmtim të rëndë në këmbën e tij të maj
Dortmundi i pafat me autobusët, ja çfarë i ndodhi dje (FOTO) Borussia e Dortmundit nuk ka aspak fat ne autobusët. Këtë herë verdhezinjtë me të mbërritur në stadiumin “Allianz Arena”
Champions, kuriozitete nga duelet e kaluara mes ekipeve çerekfinaliste Me çiftet çerekfinaliste tashmë të përcaktuara, është koha t’u hedhim një sy disa kurioziteteve dhe fakteve interesante
Shorti i Champions sjell përplasje gjigantësh, fati i keq i Juves dhe Bajernit Ka rezultuar i pamëshirshëm për ekipet e mëdha shorti i hedhur para pak çastesh në Nion të Zvicrës, që përcaktoi çiftet
ËNDRRA KUQEZI/ 460 kilometra për të shpalosur flamurin shqiptar në “Allianz Arena” Jo pak mendojnë se tifozët janë masa ose turma njerëzish të padisiplinuar, ndërsa për të tjerë tifozët janë një kategori
Ancelotti dhe yjet e Bayernit "dehen" në festën e birrës (FOTO) Në Mynih është organizuar festa e birrës, e cila festohet çdo vit. Të gjithë vishen me veshje tradicionale dhe ku konsum
Ancelotti sot në Tiranë (FOTO) Trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti vjen në Tiranë pasditen e sotme, për të promovuar librin e tij “Quiet Le
Carlo Ancelotti së shpejti në Shqipëri Në datën 2 shtator, trajneri i Bajernit të Mynihut, Carlo Ancelotti do të udhëtojë drejt Tiranës për të promovuar librin
Zbulohet klauzola e Guardiolës, u largua me kusht nga Bayerni Pep Guardiola ka mbyllur aventurën 3 vjeçare me Bayernin, teksa tashmë do të marrë drejtimin e Manchester City-it. G
Ancelotti nis aventurën me Bayernin kundër Guardiolës Bayerni ka nisur punën për sezonin e ardhshëm teksa fillimisht është duke hartuar planin e miqësoreve për sezonin e ri.
Allegri buzëqesh, rikthehen 3 lojtarë Pas barazimit 2­-2 kundër Bajern Mynihut, trajneri i Juventusit, Masimiliano Alegri ka marrë një lajm shumë të mirë.
Juve-Bayern, ja formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Juventus do të presë në mbrëmje Bajernin e Mynihut në fazën e 1/8 të Ligës së Kampioneve me skuadrën torineze që do të k
Allegri buzëqesh dhe qan nga dëmtimet Trajneri i Juventusit, Masimiliano Allegri ka marrë sot dy lajme, një të hidhur dhe një të mirë. Le të fillojmë nga