999 rezultate për

baily

Ambasadori amerikan uron Maqedoninë Ambasadori amerikan në Shkup, Jess Baily, ka uruar Maqedoninë për marrjen e rekomandimit pa kusht për fillimin e negocia
Ibrahimovic ofendohet nga Baily: Ik .... (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic ka braktisur radhët e skuadrës së Manchester Unitedit pas dy vjet qëndrimi dhe tashmë është lojtar më
Baily i kundërpërgjigjet Rusisë: As gazsjellësi rus, s’e zgjidh ndotjen e ajrit në Maqedoni Pasi kryetari i Diasporës së Bashkuar maqedonase Meto Loloski, sot në profilin e tij në Twitter provokoi ambasadën ameri
Mourinho jep lajme të këqija për tifozët, Baily mungon tërë sezonin Jose Mourinho ka dhënë një lajm shumë të keq për tifozët e Manchester Unitedit në lidhje me ish-mbrojtin e Villarrealit.
Baily: Mbështesim Maqedoninë që të bëhet pjesë e strukturave euro-atlantike Ambasadori amerikan në Shkup, Jess Baily, ka konfirmuar mbështetjen e SHBA-ve për angazhimet e Maqedonisë që të bëhet sh
Civil pas deklaratave të Baily-t: Të dorëhiqen anëtarët e KSHZ-së dhe t’i kthejnë paratë Komisioni Shtetëror Zgjedhor sot ka reaguar ndaj deklaratës së Ambasadorit të SHBA-ve në Maqedoni, Jess Baily duke vendo
Baily: Maqedoninë duam ta shohim në NATO! Stërvitja “Dragoon Guardian 17” është mundësi e shkëlqyeshme për përforcim të bashkëpunimit bilateral midis Armatës së R
Baily: Jemi duke punuar që Maqedoninë ta shohim në NATO Ambasadori i SHBA-ve në Maqedoni, Jess Baily sot gjatë ushtrimeve të përbashkëta të ushtrisë amerikane me ushtarët e Maq
Baily: Shtetet e Bashkuara mbeten një partner strategjik i Maqedonisë Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi dhe Ambasadori i SHBA-ve në Maqedoni Jess Baily mbajtën një takim të përbashkët,
Baily: Partitë të bashkëpunojnë për të mirën e përgjithshme Ambasadori i SHBA-ve në Maqedoni, Jess Baily në festën e Pavarësisë së SHBA-ve që u mbajt në ambientet e Ambasadës në Sh
Baily: Sistemi i brishtë i drejtësisë sjell korrupsion në Maqedoni Ambasadori i SHBA-ve në Maqedoni, Jess Baily në hapjen e shkollës për trajnim të kuadrove të gjyqësisë në Maqedoni ka th
Talat Xhaferi takon ambasadorin e SHBA-ve Jess Baily Kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi, pritet të takohet sot me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të A
Zaev takon Bailyn: Jemi në pritje të Ivanovit Kreu i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë, Zoran Zaev, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e SHBA-ve, Jess Bai
Baily takon Ademin, SHBA-të mbeten partner strategjik për Maqedoninë Zëvendëskryeministri për Çështje Evropiane Arbër Ademi, ka zhvilluar sot një takim me ambasadorin e SHBA-ve në Maqedoni,
Baily: SHBA-të po presin formimin e qeverisë në Maqedoni Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Jess Baily, ka thënë se SHBA-të po presin formimin e qeverisë së Maqedon
BFI mbësht fuqishëm ambasadorin amerikan Jess Baily Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame H. Sulejman Rexhepi, ka thënë se në emër të myslimanëve të Maqedonisë, përmes një te
Sela takon ambasadorin e SHBA-ve Baily Lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela, i shoqëruar nga nënkryetari Agon Ferati, kanë zhvilluar sot një takim me ambasadorin e
Zaev-Baily: Qytetarët nuk i pranuan provokimet e pushtetit Kreui LSDM-së dhe i Komunës së Strumicës, Zoran Zaev, ka zhvilluar sot një takim zyrtar me ambasadorin e SHBA-ve në Maqe
Ambasadori Baily takohet me Nikolla Gruevskin Në selinë e VMRO DPMNE-së është realizuar një takimi mes ambasadorit amerikan Xhes Bejlli dhe kreut të kësaj partie Niko
Baily: Nuk kam ndërhyrë në punët e KSHZ-së në Maqedoni Ambasadori i SHBA-ve në Shkup, Jess Baily, ka reaguar ndaj disa medieve të cilat e kanë akuzuar për ndërhyrjen e tij në