999 rezultate për

bacary

Zyrtare: Bacary Sagna nënshkruan me Beneventon Bacary Sagna ka nënshkruar një kontratë me Beneventon. Reprezentuesi i Francës ishte lojtar i lirë pas përfundimit të ma
“Lista e Zezë”/ Manchester City largon shtatë lojtarë në fund të sezonit Yaya Toure, Jesus Navas, Willy Caballero, Pablo Zabaleta, Bacary Sagna, Gael Clichy dhe Aleksandar Kolarov janë lojtarët
Bacary Sagna zgjedh Top 11 e historisë (FOTO LAJM) Mbrojtësi francez i Manchester City-t Bacary Sagna ka zgjedhur sot formacionin më të mirë në historinë e futbollit. 31-v
Inter me sytë nga Bacary Sagna Bacary Sagna vazhdon të mbetet një emër i nxehtë përsa i përket merkatos së Inter. Nga Anglia vijnë konfirmimet mbi inte