999 rezultate për

baby

"Kërce sikur askush s'të shikon", reperia shqiptare ndez rrjetin duke e tundur me bikini (VIDEO) Reperja shqiptare, Baby G ka marrë vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një video ku shfaqet tejet seksi. Reperja e
Baby G shfaq linjat seksi të trupit Baby G është ndër këngëtaret më të njohura në vend. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale sidomos në Istagram ku ndan
LISTA/ Fjala më e kërkuar në Google për vitin 2019 Disney Plus ishte termi më i kërkuar në Google në Shtetet e Bashkuara për vitin 2019. Në nivel global, termi kryesor
"Shumë të dehura", Baby G tregon historinë qesharake si u takua me Paris Hilton (FOTO LAJM) E ftuar në emisionin "Why Not" ishte reperja e njohur Baby G, e cila ka rrëfyer një ndër aventurat e saj më të çmendura
Pas sherrit me gazetarin, Roza provokon hapur: Lamë barin, nisëm miellin Ka kaluar kohw nga sherri mes moderatores Roza Lati dhe gazetarit dhe analistit, Ilir Yzeiri. Shkak u bë një artikull i
Papritur e pa kuptuar, Baby G sapo u martua (FOTO LAJM) Reperja e njohur shqiptare, Baby G ka qenë në qendër të vëmendjes këtë vit për jetën e saj private. Në fillim të vitit u
Baby-shower live në emision! Brunilda Lahe përlotet nga vizita surprizë (FOTO LAJM) Emisioni “Soirée” në “Top Channel” u kthye në një festë për vajzën e moderatores Brunilda Lahe, që do të vijë së shpejt
Pagoi $35,000 për dy kotele, Justin debaton ashpër me organizatën e mbrojtjes së kafshëve Këto janë Sushi (majtas) dhe Tuna (djathtas), dy kotelet Savannah (një racë e krijuar nga përzierja e maces shtëpiake me
"Po thyhesh në mes", fansat ngacmojnë Baby G pas pozës provokuese (FOTO LAJM) Baby G ka ndarë me fansat një fotografi ku duket si gjithnjë provokuese. Ajo është ulur për të treguar me shumë të p
E detyroi Sara? Lori publikon dhe fshin postimin e gabuar rreth shtatzanisë (FOTO LAJM) Të dielën Lori Hoxha festoi bashkë me motrën e saj në një drekë fantastike babyshower-i që u organizua për bebushin që p
Baby G i paska gjetur vetes një të "dashur" të përkohshëm pas ndarjes nga Lim Hoti (FOTO LAJM) Baby G dhe Lim Hoti ishin një nga çiftet më të ndjekura nga publiku shqiptar. Çifti gjithashtu publikoi edhe një këngë s
Baby G vazhdon avazin, kërcen në mënyrë provokuese para kamerës (VIDEO) Baby G kohët e fundit ka bërë bujë në media si shkak i ndarjes së saj me reperin Lim Hoti. Që pas ndarjes çifiti ka b
Pas ndarjes së bujshme, Baby G ka marrë një vendim që i përket asaj (FOTO LAJM) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Baby G i bën diss të fuqishëm Taynës dhe Rinës, prisni reagime (VIDEO) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Baby G "çmend" rrjetin, tund e shkund të pasmet para kamerës (VIDEO) Baby G është një ndër këngëtaret më të preferuara për publikun shqiptar dhe jashtë saj. Ajo është shumë aktive në rrj
Dolën videot e të dashurit me një tjetër, reagon Baby G (FOTO LAJM) Ditën e djeshme rrjeti u mbush me videot e Limit në krahët e një vajze e cila nuk ishte Baby G. Ata shfaqeshin mjaft
Mohuan ndarjen, por atëherë përse i dashuri i Baby G po puth një vajzë tjetër në club (FOTO LAJM) Në 14 shkurt të këtij viti Baby G dhe Lim Hoti pranuan publikisht lidhjen e tyre. Në mënyrën më të bukur, ata zbuluan
Nuk u ndanë këta? Video e Baby G që vërteton të kundërtën (VIDEO) Pak ditë më parë në media qarkulloi një lajm ku thuhej se Baby G është ndarë nga partneri i saj, Lim Hoti. Shkak për
Mos i tregoni Arbenitës, Baby G nostalgjike për kohët me Feron (FOTO LAJM) Të gjithë e dinë se Baby G ka qenë e dashura e reperit Fero! Dyshja u përfolën për një lidhje pas bashkëpunimit që pa
Përfundimisht single, Baby G i jep fund lidhjes me këtë veprim (FOTO LAJM) Duket se Baby G dhe i dashuri i saj i kanë ndarë rrugët. Baby G kishte vendosur ta bëjë publike lidhjen e saj nëpërmj