999 rezultate për

babi

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë, zbulojnë emrin e vogëlushit (FOTO LAJM) Pritjes së ëmbël i erdhi fundi. Fatma Methasani dhe Alfio Rrotani sot u bën prindër për herë të parë. Lajmin e bër
Moderatorja përlotet në studio nga historia e dhimbshme e 13-vjeçares (VIDEO) Një histori tepër e dhimbshme është treguar sot nga një minorene në studion e emisionit “Historia ime”, që ka përlotur t
Ana ka ditëlindjen, kështu i organizoi super fesëtn brenda shtëpisë babi Arditi (VIDEO) Ana e Ardit G jebreas ka mbushur 11 vjeç dhe për të festuar babi i kishte organizuar festën surprizë si në përralla.
"Fillimi i fundit të karrierës", ish sulmuesi i Realit e United shpërthen në lot (VIDEO) Pas 10 vitesh në futbollin Europian, Javier Hernandez vendosi ta vazhdojë karrierën si lojtar në Amerikë. I njohur si "C
Për herë të parë, publikohet foto e babit të djalit të Çiljetës (FOTO LAJM) Në shkurt të vitit 2013, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Fernando
Familja po shtohet, babi Albani ka një dedikim për Amelinë (FOTO LAJM) Alban Skënderaj është një prej këngëtarëve më të preferuar për shqiptarët. Përvecc një shembull në muzikë, ai ka treguar
"Kërkoi thikën", moderatorja shqiptare tregon si reagoi babi për tatuazhin (VIDEO) Prezantuesja e njohur, Liesa Haxhiasllani është bërë tashmë vlogere dhe ka publikuar videon e saj të parë në Youtube ku
Sot nënë e 4 fëmijëve, Bora: Kur kisha ditëlindjen, njerka më futi duart në fyt “Historia ime” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të Bora Avdias. Ajo është ndarë nga bashkëshorti i saj dhe
Si reagon Renee kur babi i saj shfaqet në ekran? Kjo video do ju ëmbëlsojë të gjithëve (VIDEO) Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë publikuar shpeshherë momente të ndryshme në rrjetet sociale pranë vajzës së tyre, R
Historia e trishtë e gruas: I pari kishte familje, burri i dytë u largua pa e marrë vesh shtatzaninë “Historia ime” ka sjellë ditën e sotme historinë e dhimbshme të një gruaje, e cila u martua në moshën 33-vjeçare me një
Si duhet të flasim me fëmijët pas tërmetit? Mjekja pediatre Lira Gjika, në emisionin “Rudina” ka dhënë disa këshilla për prindërit se si të sillen me fëmijët e tyre
"Vajza thërret babin", pengu i gruas së Sajmir Grekut Me lot në sy bashkëshortja e Sajmir Grekut që humbi jetën bashkë me prindërit e tij nga tërmeti në Thumanë ka nisur të r
"Babi hajde te shtëpia, kam frikë", efektivi i Reneas i kërkon falje të birit (VIDEO) Një prej heronjve, efektiv i repartit RENEA ka publikuar në Instagram pamje nga operacioni i shpëtimit të një familjeje
"Erdhëm nga kurbeti e të gjetëm gati për varr", rrëqeth djali i komisarit që humbi jetën (FOTO LAJM) Trmeti i 26 nëntorit ka shkaktuar deri më tani plot 40 viktima Një prej tyre është dhe komisari Bajram Hajdarmataj i cil
"O babi na gjuajtën": Xhaxhai rrëfen telefonatën e fundit të Andi Malokut Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoja i mori jetën një personi të pafajshëm, shoferit Andi Maloku. Maloku, punonte për
Historia e vogëlushit shqiptar në kampin e Sirisë: Më solli babi, se di ku është (VIDEO) Nuk e ka humbur buzëqeshjen dhe flet shqip shumë mirë. Por nuk e di fare se kur ka mbërritur në Siri. E di që babai
Historia e rëndë e 12 vjeçares shqiptare: O babi, po unë pse jam kështu? Me siguri kur Luani dhe Laureta shtrihen për të mbyllur sytë në gjumë, mendja medoemos i kalon në pyetjet që brejnë prej
"Eja te babi vogëlush", Gjiko befason me blerjen e re super luksoze (FOTO LAJM) Reperi i hiteve “Je shku”, “Si Bugatti”, “Yjet nalt” etj, Gjiko, shquhet për pasionin e tij të madh për makinat. Përv
"Më ka rrahur babi nga Korça në Tiranë!" Stresi tregon prapësinë më të madhe që ka bërë (FOTO LAJM) A e dini ju që Stresi është larguar nga shtëpia kur ishte në klasë të dytë? Ndonëse sot, një nxënës i klasës së dytë
I dërgonte çdo ditë mesazhe babit të ndjerë, vajza merr përgjigjen që përloti rrjetin Një grua që vazhdonte ti shkruante numrit celular të babait të saj të ndjerë çdo ditë që nga vdekja e tij, mori një përg