999 rezultate për

babastars

E tha më në fund! Noizy zbulon arsyen e sherreve me Babastars dhe situata qenka serioze Një ndër sherret më të mëdha në estradën shqiptare është ai mes grupit OTR dhe Babastars. Pas shumë thashethemeve,
Janë shkrirë akujt mes Ledrit dhe Babastars? Reperi fotografohet pranë njërit anëtarëve (FOTO LAJM) Fillimet e karrierës së tij, Ledri Vula, i pati në “Babastars” deri në 2012 kur ndau rrugët me grupin e njohur. Pas kësa
Shërohet nga koronavirusi, menaxheri i "Babastars" ka disa fjalë për të thënë (FOTO LAJM) Me datë 17 Qershor menaxheri i grupit të njohur "Babastars", Dekorim Sahiti njoftoi se ishte infektuar nga Koronavirusi.
A infektoi të tjerë persona? Flet menaxheri i “Babastars” që doli pozitiv me COVID-19 Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, bëri me dije pak ditë më parë se ka rezultuar pozitiv në anali
Infektohet me koronavirus menaxheri i grupit "Babastars" Menaxheri i grupit të njohur “Babastars”, Dekorim Sahiti, ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë vetë
EKSKLUZIVE/ "Jam pronar i "Babastars", çështjen do e zgjidh në gjyq", Agon Amiga: Covid-19 do godasë fort xhepat e artistëve Reperi nga Kosova, Agon Amiga ka folur në një intervistë ekskluzive për Albeu.com, reth përplasjeve me grupin "Babastars
Agon Amiga flet për herë të parë rreth përçarjeve me Babastars: Nuk flasim (FOTO LAJM) Reperi i njohur shqiptar Agon Amiga ka shpjeguar për herë të parë arsyet e largimit nga ‘Babastars’. I ftuar në emisioni
Rikthim i "Skillz", Skivi rrëfehet pa dorashka pse u largua nga "Babastars" (VIDEO) Bashkimi i tyre me Babastars bëri që të harrohet emri Skillz. Por, tashmë Ledri Vula dhe Visar Shala, i njohur si Skivi
Ju kanë munguar Babastars-at, djemt kanë rezervuar surpriza për fansat (FOTO LAJM) Viti 2020 ka ardhur mjaft produktiv mes këngëtarëve shqiptarë. Këtë herë janë “Babastars” ata të cilët kanë një surprizë
EKSKLUZIVE/ Skivi flet për largimin nga "Babastars", dhe rikthimin në grupin "Skillz": Në muzikë ka korrupsion Rreperi i njohur nga Kosova, Visar Shala, i njohur me emrin e artit Skivi në një intervistë ekskluzive për Albeu.com dhë
Fero pjesë e Babastars? Reagon vetë reperi Pak ditë më parë, reperi i njphur nga kosova, Fero, përfundoi kontratën dy vjeçare me labelin "On Records". Pas kësa
Nga Fero, tek Babastars dhe Mozzik! Reperët "çmenden" pas flokëve të verdhë (FOTO LAJM) Duket se vitet e fundit për disa këngëtare është kthyer në modë të bëhen bjondë. I pari që e provoi ishte Fero, i cil
Pasi u largua nga BabaStars, Cozman nxjerr listat e pagesave të grupit Cozman u largua ditën e djeshme nga Babastars dhe mesa duket ka një arsye të fortë pas këtij vendimi. Ai ka publikuar
Pas largimit nga Babastars, Cozman merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Labeli muzikor, "Babastars" duket se dalë ngadalë po shformohet, pasi shumë pjestarë të grupit janë larguar. Më i fu
A është përçarë Babastars? Reperi sqaron zërat Tashmë prej disa kohësh po flitet për një përçarje të mundshme të “Babastars”. Në një intervistë Onat sqaroi arsyen e
Noizy pendohet për sherrin me Babastars: Jam fajtor, kërkoj falje! "Unë ndihem me të vërtetë fajtor. Nuk e di a do të më pranohet kjo por kërkoj falje, kjo ka ndodhë, ne jemi të rinj dhe
Në burg, gjykata dënon Noizyn dhe reperin Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Pri
OTR dhe BabaStars i japin fund "luftës": Jemi vëllezër! (FOTO LAJM) Ish-pjesëtari i Babastars, Albert Krasniqi dhe reperi Noizy ka lënë pas sherrin e bujshëm dhe kanë vendosur të bëjnë pa
Çfarë po ndodh? Reperi largohet nga grupi i Babastars? Skivi është një prej tyre, i cili të gjithë këngët i publikonte në kanalin e Youtube të grupit, ndërsa këtë herë na ka h
Getoari ishte molla e sherrit mes Ledrit dhe DJ Blunt? Shpërthimi i papritur i Blunt dhe Real ndaj Ledrit, Gjikos dhe Red Box Entertainment, paska patur rrënjë më të thella. T