999 rezultate për

babai

Ndjek hapat e babait të tij, ja çfarë spektakli bën djali i Van Persie (VIDEO) Robin Van Persie i ka dhënë fund futbollit të luajtur, por duket se po përgatit djalin që të ndjekë hapat e tij. Në k
Pas lajmit të trishtë për babain, Vik Kraja ka këtë kërkesë për të gjithë (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u bë i ditur lajmi se babai i Dj të njohur, Vik Krajës, doktor Dhimitër Kraja ishte infektuar me virus
Pak muaj më parë kishte humbur babain nga kanceri, 13 vjeçari vdes nga koronavirusi Ditën e sotme një 13-vjeçar ka humbur jetën nga koronavirusi në Londër. Ismail Mohamed Abdulëahab, nga Brixton ndërro
Karantinimi shkakton ngjarjen makabre, babai vret dy vajzat, gruan dhe qenin Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Angli. Një nënë, baba dhe dy vajza të mitura janë gjetur të vdekur bash
Rrëmbimi i Jan Prengës, Gjykata liron babain e Altin Hajrit Gjykata ka liruar sot nga burgu shtetasin Bajram Hajri, i cili është një nga të akuzuarit për rrëmbimin e Jan Prengës.
Video rrëqethëse, babai infermier shpërthen në lot pasi nuk e lë djalin t'a përqafojë (VIDEO) Koronavirusi, COVID-19 ka pushtuar botën duke shkaktuar mijëra viktima në të gjithë botën. Një video e dhimbshme po
Loredana e thotë hapur: Mozzik është babai i fëmijës tim ndërsa Zuna partneri im (VIDEO) Loredana dhe Zuna janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse ata e kanë mohuar lidhjen e tyre, faktet tregojnë të ku
Shokon vajza nga Tetova, babait në Shkup nuk ia bënë testin për Koronavirus, mund të kishte infektuar të tjerë (VIDEO) Në Tetovë është regjistruar një 69 vjeçar si pacienti i parë me virusin Korona. Ai me Kovid 19 ka patur simptome me t
Miku i ngushtë rrëfen gjendjen e sportistit që pësoi vdekje klinike, Hajdari: Edhe një familjar imi me COVID-19 Ditën e djeshme sportisti i njohur 61 vjeçar, Skënder Kurti pësoi vdekje klinike dhe më pas u rikthye sërish në jetë.
A do të mbahet këtë vit "Sunny Hill"? Reagon babai i Dua Lipës (FOTO LAJM) Babai i këngëtares së njohur, Dua Lipa, Dukagjini ka folur për situatën aktuale që ka kapluar botën dhe se çfarë do të n
Babai i Jovic: Të shkojë në burg, por me një kusht Ka bërë shumë bujë në ditët e kaluara rasti i Luka Jovic. Sulmuesi i Real Madrid ka thyer izolimin e detyruar të vendo
Babai bën "matematikën" e letarve higjienike, pse nuk ju duhen aq shumë (VIDEO) Një nga problemet më të mëdha që pandemia e koronavirusit ka sjellë është blerja masive në panik. Letrat higjienike k
Flet babai i pacientit zero në Shqipëri: Përvojë e frikshme, s'ja uroj askujt! "Një përvojë e frikshme që nuk do t'ja uronte askujt". Kështu e përshkruan situatën që kaloi pas infektimit me koronavir
Fotot që j'u tregojnë më së mirë pse nuk duhet t'i lini fëmijët vetëm më babain (FOTO LAJM) Ekziston një lidhje e veçantë midis baballarëve dhe fëmijëve që vështirë të dallohet lehtësishtë. Pas pamjes së rrep
U përkeqësuan, babai dhe vajza me koronavirus nisen me urgjencë drejt Tiranës Babai dhe vajza në Fier, të cilët ishin karantinuar në shtëpinë e tyre janë nisur drejt Tiranës pasi gjendja e tyre ësht
Mjeku tregon gjendjen e dy të prekurve nga koronavirusi, çfarë përkeqësoi situatën e babait Mjeku Tritan Kalo në konferencën e dhënë për mediat nga task forca që është ngritur për masat e marra ndaj COVID-19, u s
Ditë zie për Hygerta Sakon, moderatorja humb njeriun e shtrejntë (FOTO LAJM) Sot është ditë zie për Hygerta Sakon. Moderatorja sportive ka humbur të atin dhe lajmin e ka bërë vetë të ditur nëpë
"Babai im punoi në llaç dhe hamall", historia tragjike e familjes që sundoi 200 vjet Janinën Zbulohet historia e panjohur e një prej familje të mëdha dhe të njohura aristokrate në të gjithë historinë e Shqipërisë,
"Mozzik, je babai i vajzës sime", kënga e re e Loredanës kaloi pritshmëritë (VIDEO) Pak ditë më parë, Loredana lajmëroi me anë të një postimi në rrjetet sociale se kënga e radhës do të shkaktonte sërish z
Pak ditë më parë i ndërroi jetë babai, Enca thyen heshtjen e poston në Instagram (FOTO LAJM) Enca Haxhia pak ditë më parë humbi babain e saj, i cili iu nda nga jeta pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë