999 rezultate për

baba

Dalin provat, Tahiri nuk udhëtoi drejt Gjermanisë për babain (FOTO LAJM) Arsyet që detyruan Saimir Tahirin të udhëtojë papritur drejt Gjermanisë mbeten mister ende sot, jo vetëm për mediat, por
Policia jep detaje për vdekjen e 5-vjeçares në Dobrosht të Tetovës Policia e Tearcës në Tetovë ka publikuar detaje zyrtare për vdekjen e vajzës së mitur pesëvjeçare, e cila ka qenë e shoq
Whatsapp, "dëshira" për Babagjyshin këtë fundvit Në fund të këtij muaji whatsapp nuk do të jetë një aplikacion I cili do të aksesohet nga të gjithë llojet e telefonave.
"Çapaçulët që hanë plehra e janë bërë të pasur", Sidrit Bejleri reagon me tërbim pas ikjes së Aleksandër Lalos Sidrit Bejleri është nga të paktët këngëtarë të mirëfilltë që i kanë mbetur këtij vendi në kulmin e tallavasë dhe këngëv
Këngëtarët e njohur kujtojnë të atin e vdekur Muajin e kaluar është ndarë nga jeta rapsodi i njohur Zejnullah Bajrami, i cili njëherësh ishte edhe babai i këngëtarëve
Refuzon të kurohet, vajza përlot babain me mesazhin e saj për sëmundjen Nazire, është një vajzë 19-vjeçare nga Kavaja e cila studion për juridik në Universitetin e Durrësit. Ajo i është dre
Rezarta sulmon ashpër Tahirin: Për fajin tënd vajza ime po rritet pa baba Ditën e sotme, Rezarta Shkurta feston ditëlindjen. Ashtu si prej shumë vitesh, ajo e feston ditëlindjen krah vajzës
Bleona akuzon babain se ka pasur të dashur, ai i përgjigjet LIVE Bleona Qereti ka qenë e ftuara e radhës në Xing me Ermalin ku pjesë e lojës është bërë edhe babai i saj. E pyetur nga
Një ditë para balotazhit, Arban Abrashi bëhet baba për herë të dytë Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi sot është bërë baba për herën e dytë. Lajmin e ka konfirm
Granit Xhaka tregon vuajtjet e familjes së tij, nga arrestimi i babait deri tek normalizimi i jetesës Granit Xhaka ka rrëfyer shumë gjëra, në lidhje me të kaluarën e familjes së tij në Kosovënë një intervistë për gazetën “
Ndërron jetë mjeku i njohur: Lamtumirë baba! Është ndarë nga jeta mjeku i shquar Agron Gjata. Këtë humbje të madhe e ka lajmëruar vetë rektori i universitetit të
Flet babai i komandos që dezertoi në Angli: Paguhej shumë pak Pas lajmit të Albeu.com, se 4 komando shqiptar kanë dezertuar në Angli duke mos u kthyer më në atdhe, ka reaguar babai i
Flet babai i komandos që dezertoi në Angli: Paguhej 290 mijë lek të vjetra Pas lajmit të Albeu.com, se 4 komando shqiptar kanë dezertuar në Angli duke mos u kthyer më në atdhe, ka reaguar babai i
"Babai" i Forcave Speciale reagon pas arratisjes së komandove: Dezertorë, kthehuni! Edhe Ministri i Brendshëm Dritan Demiraj ka reaguar pas lajmit të postuar pasditen e sotme nga Albeu.com për 4 efektivët
Vjen reagimi i parë për Baba Takun pasi iku nga LSI: U bëre velinë e Edi Ramës (FOTO LAJM) Vijne reagimet e para nga LSI pas një interviste të ish-deputetit të kësaj partie Spartak Braho, i cili ndër të tjera la
Babai i Lumezit dyshohet se ka pësuar sulm në tru Nikë Lumezi, babai i kryeprokurorit të Shtetit, Aleksandër Lumezi dyshohet se ka pësuar sulm në tru. Lumezi, është dë
Babai më modern i të gjitha kohërave! Kopjon vajzën e tij në Instagram (FOTO LAJM) Një baba ka vendosur të imitojë vajzën e tij në Instagram dhe të bëjë një "skandal" të madh në rrjetet sociale. Chris
Babai e vrau dhe e groposi për nder, çfarë thonë fqinjët e Afërditës Të jetosh me nder është një prej kushteve të panegociueshme në fshatrat e Postribës në Shkodër. Të ruash fytyrën dhe
U vra për nder nga babai dhe njerka, historia e dhimbshme e Afërditës nga Shkodra Brahim fecaj nga Shkodra i dënuar për vrasjen e të bijës ka ndërruar jetë në reanimacionin e QSUT-së. 74-vjeçari aku
Qeveria largon nga detyra e rendësishme babain e Erisa Xhixhos Qeveria ka vendosur lirimin nga detyra të Piro Xixhos, i cili prej shumë vitesh ka drejtuar Autoritetin e Komunikimeve E