999 rezultate për

bĂni

Pasi ta lexoni këtë, kurrë nuk do e mbani prezervativin në kuletë Ata të cilët e dinë rëndësinë e prezervativit si mjet për parandalimin e sëmundjeve të transmetueshme seksualisht, me si
U tha se është ndarë, Dajana Shabani reagon për herë të parë në lidhje me boksierin (FOTO LAJM) Ditën e djeshme moderatorja shumë tërheqëse dhe shumë e komentuar, Dajana Shabani ishte në qendër të vëmendjes së mediav
Arsyje e fortë, pse duhet ta mbani të fshehur jetën tuaj private Kjo është një këshillë që çdo person duhet ta marrë gjithnjë për të ruajtur shëndetin mendor: mbajeni jetën tuaj private
Pas spanjollëve e pëson keq edhe familja gjermane Dhunimi i turistëve spanjollë në jug të Shqipërisë ka bërë figurë të keqe për vendin. Por duket se nuk mbaron me kaq.
Thembra tĂ« çara gjatĂ« verĂ«s? Provoni kĂ«to produkte natyrale pĂ«r t’i eliminuar Ecja zbathur gjatĂ« verĂ«s ju kushton me thembra tĂ« plasitura dhe tĂ« thata. MirĂ«po me anĂ« tĂ« disa produkteve shtĂ«piake ju
Mijëra në shesh, besimtarët myslimanë falin namazin e Kurban Bajramit Besimtarët myslimanë falën mëngjesin e sotëm namazin e Kurban Bajramit në Tiranë. Në sheshin 'Skënderbej' besimtarët
La emisionin pĂ«r t’u larguar jashtĂ« ShqipĂ«risĂ«, ja ku ndodhet tani Dajana Shabani (FOTO LAJM) Pasi u njoftua se Kelvi Kadilli dhe Arjola Shehu do tĂ« jenĂ« dy moderatorĂ«t e rinj tĂ« mĂ«ngjesit nĂ« “DitĂ« e re”, Dajana Sh
Kjo është arsyeja interesante pse unaza e martesës vendoset në gishtin e katërt Kur shohim dikë me një unazë në gishtin e tyre të katërt në dorën e djathtë vëmë bast që nuk është i martuar. Megjith
Mbi 2.5 milionë pelegrinë në Mekë Rreth 2.5 milionë pelegrinë kanë nisur ritin e përvitshëm të haxhit në qytetin e shenjtë saudit të Mekës. Udhëtimi rr
6 gjĂ«rat qĂ« duhet t’i mbani sekret, sipas kulturĂ«s orientale Popujt e lashtĂ« u pajisĂ«n me mençuri tĂ« pakrahasueshme. ShumĂ« nga zbulimet dhe mĂ«simet e tyre kanĂ« mbijetuar deri mĂ« sot
Çka ndodh me trupin kur e mbani frymĂ«n nĂ«n ujĂ«? PĂ«r sa kohĂ« mund tĂ« qĂ«ndroni tĂ« qetĂ« nĂ«n ujĂ« pa dalĂ« nĂ« ajĂ«r? TridhjetĂ« sekonda? Ndoshta disa minuta? Por çfarĂ« thoni pĂ«
Pas Ajetit, njĂ« tjetĂ«r shqiptar drejt Premier Leagues Pas Albian Ajetit, njĂ« tjetĂ«r shqiptar pritet t’i bashkohet sot PremierligĂ«s angleze. Ajeti e kompletoi kalimin nga Base
Dajana Shabani ka dy fjalë për pasardhësit në emisionin e saj (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, me një foto nga zyra e pronarit të Ora News, Ylli Ndroqi, Kelvi dhe Arjola konfirmuan lajmin se ata të
Manjola Nallbani provokuese me bikini, të famshmet e tjera nuk i "rezistojnë" (FOTO LAJM) Ajo njihet nga të gjithë si një nga këngëtaret me zërin brilant. Fjalën e kemi për këngëtaren Manjola Nallbanin, e cila
Asnjeherë mos e mbani telefonin afër kur flini Smartfonët ose telefonat inteligjentë janë kthyer në aparate të domosdoshme për ne. Shkojmë me ta kudo, madje edhe në tu
Pollo: Rama i fali mikut të tij 41% të "Air Albania" pa kokërr leku (FOTO LAJM) Ish-deputeti i PD, Genc Pollo ka akuzuar kryeministrin Rama se i ka falur mikut të tij 41% të aksioneve të shtetit tek "
Olsi Bylyku imiton Noizyn, video do ju bĂ«jĂ« tĂ« mbani barkun me dorĂ« (VIDEO) MbrĂ«mjen qĂ« shkoi, stafi i filmit ‘Falco’ qĂ« po realizohet nga Bes Kallaku, janĂ« bĂ«rĂ« bashkĂ« pĂ«r tĂ« festuar dhe videot n
Rama premton bileta të lira të "Air Albania" në Europë, por sot Stambolli "kapet" me 480 euro (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka njoftuar sot se Air Albania do te nise fluturimet drejt qiejve te Europës duke publikuar edhe n
Nuk dini ku ti fshihni gjërat me vlerë? Jua tregojnë hajdutët e shtëpive Nëse mbani para ose sende me vlerë nën dyshek, në sirtarin e të brendshmeve a në një kasafortë, dijeni se po gaboni. Haj
Ku t’i fshihni sendet me vlerĂ«, sipas hajdutĂ«ve tĂ« shtĂ«pive NĂ«se mbani para ose sende me vlerĂ« nĂ«n dyshek, nĂ« sirtarin e tĂ« brendshmeve a nĂ« njĂ« kasafortĂ«, dijeni se po gaboni. Haj