999 rezultate për

bĂhet

Nuk pĂ«rmbahet Kosova, shĂ«non golin e dytĂ« (VIDEO) Kosova ka arritur tĂ« shĂ«nojĂ« golin e dytĂ« pĂ«rballĂ« Malit tĂ« Zi nĂ« ‘Fadil Vokrri’. ËshtĂ« radha e sulmuesit kryesor tĂ«
Birra, gjizë dhe qofte me Mimi Kodhelin, Murrizi nuk përmbahet ndaj atij që e fotografoi Deputeti i djathtë Mylsim Murrizi ka reaguar pas fotos së publikuar në media ku shfaqej duke pirë birra me deputeten e P
Negociatat/ Juncker thirrje shteteve tĂ« BE-sĂ«: TĂ« mbahet premtimi me ShqipĂ«rinĂ« “Maqedonia Veriore dhe ShqipĂ«ria kanĂ« bĂ«rĂ« pĂ«rparim thelbĂ«sor." Presidenti i Komisionit Europian Jean Cloude Juncker
Nuk përmbahet Gasperini: Interi më dogji si trajner Gian Piero Gasperini po kalon një periudhë shumë të mirë nën drejtimin e Atalantës, teksa në fund të sezonit të kaluar i
Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi (VIDEO) Këngëtarja me origjinë shqiptare, Linda Halimi mjaft e suksesshme në muzikë, është pëlqyer dhe vazhdon të ndiqet akoma
Nuk përmbahet Meta: I gatshëm ti nënshtrohem çdo llojë kontrolli mjekësor Presidenti i Republikës Ilir Meta deklaroi në një panel me studentët e ekselencës në UET se çfarë do lloj vendimi që të
Zhvishet sĂ«rish Ledina Çelo, Instagrami nuk pĂ«rmbahet (FOTO LAJM) Ledina Çelo ka shkuar nĂ« Dubai pĂ«r tĂ« kaluar pushimet me familjen e saj. Prej disa vitesh ajo Ă«shtĂ« e martuar me Naim
Haradinaj: Taksa 100% ka qenë e vështirë të mbahet Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka thënë se taksa prej 100 për-qind e vendosur ndaj produkteve të Serbisë ka q
Xheloz si Genci, nuk përmbahet as publikisht kur Eni pozon me një djalë tjetër (FOTO LAJM) Së fundmi Eni Koçi është duke punuar për një këngë të re, të cilën do e shoqërojë edhe me videoklip. Në Instagram-in
Nuk përmbahet Partizani, shënon golin e dytë përballë Tiranës (VIDEO) Partizani ka ndeshkuar perseri Tiranen vetem 6 minuta pas golit te pare. Kete here eshte Solomon i cili pas nje harki
Zbulohen qytetet ku do të bëj fushatë sot VV-ja Lëvizja Vetëvendosje sot do të mbajë tubime të ndryshime me qytetarët e qyteteve të ndryshme të Kosovës si pjesë e fusha
Nora bën namin në mes të Prishtinës, Roberti nuk përmbahet (FOTO LAJM) Nora Istrefi është rikthyer në Instagram pas disa ditësh shkeputjeje që nga koha e pushimeve pas divorcit me Robert Beri
Vjosa Osmani sot në Suharekë, Dragash dhe Prizren Kandidatja për kryeministër nga radhët e LDK-së, Vjosa Osmani sot në ditën e tretë të fushatës do të vizitojë tri komuna
UlĂ«rima e tĂ« qara! Kim Kardashian nuk pĂ«rmbahet kur sheh tĂ« Ă«mĂ«n nĂ« njĂ« barrelĂ« (VIDEO) Sezoni i ri i “Keeping up with the Kardashians” Ă«shtĂ« mjaft dramatik! Pas skandalit tĂ« tradhtisĂ« sĂ« Tristan Thompson
Para se të takonte Mbretëreshën, si mori Meghan leksione për të pirë çajin (FOTO LAJM) Para se Meghan Markle të bëhej dukeshë, ishte një njeri normal si të gjithë ne. Në fjalë të tjera, nuk dinte rregullat d
Nuk përmbahet Shqipëria, kalon përsëri në avantazh (VIDEO) Pjesa e dytë nisi keq për Shqipërinë që pësuan gol vetëm dy minuta pasi startojë pjesa e dytë. Mirëpo kuqezinjtë arri
Nuk përmbahet Tahiri, shpërthen në akuza: Ka politikanë që kanë vrarë njerëz, sot janë në majë Ish-ministri i Punëve të Brendshme Saimir Tahiri la Gjykatën për Krime të Rënda rreth orës 16:30, ku kishte mbërritur pr
Erjona Sulejmani nuk përmbahet, pozon sërish topless (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare që po bën karrierë në Itali, Erjona Sulejmani, nuk heziton të vë në plan të parë asetet e saj
Nuk përmbahet Roma, transferon dy sulmues (FOTO LAJM) Pasi shiti Patrick Schick te Leipzigu, Roma është gati të prezantojë dy afrime mjaft të bujshme ,që në një organikë me d
Nuk mbahet ish-deputeti i Kosovës: Kam një mesazh për qentë (VIDEO) Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e komuniteteve, Danush Ademi, ka përdorur gjuhë të vrazhdë ndaj disa perso