999 rezultate për

aziatike

Mësojeni njëherë e përgjithmonë, metoda aziatike do ju dendësojë dhe japë shkëlqim flokëve tuaj Këtë metodë e përdorin femrat aziatike prej shekujsh. Për këtë arsye, ato kanë flokë të dendur dhe të lëmuar. Nëse ke
Liridon Krasniqi merr pasaportën e Malajzisë, pritet të përfaqësojë kombëtaren aziatike Ylli Kosovar, Liridon Krasniqi është pajisur më pashaportën e Malajzisë mëngjesin e sotëm. Futbollisti nga Vitia që ë
Sallatë me lakër sipas metodës aziatike INGREDIENTËT Për salcën: ¼ filxhan me gjalpë kikiriku 2 lugë gjelle lëng limoni 1 lugë çaji lëng limoni 1 l
Këto zakone në Kore që habisin botën (FOTO LAJM) Koreja e Jugut është një vend i kontrasteve ku teknologjitë moderne dhe traditat e vjetra aziatike janë të kombinuara në
Spektakolar Xavi, dopietë në Champions League aziatike (VIDEO) Xavi Hernandez po kalon një pranverë të dytë në katar me skuadrën e Al-Sadd. Gjatë ndeshjes me Pakhtakor-in e Uzbekistan
De Biasi pranë kombëtares aziatike, rrogë marramendëse për të Gianni De Biasi është padyshim një ndër trajnerët më të dashur për ne, kjo dhe për faktin e thjeshtë, që ishte protgonis
Dreka dhe darka aziatike, shpenzimet kolosale për zijafete të qeveritarëve të Kosovës Ushqim aziatik, ai i detit dhe ushqimet tradicionale kanë qenë pjesë e drekave dhe darkave zyrtare të shtruara nga deput
Këtij lojtari do ti shkatërrohet karriera nëse nuk fiton ndaj Japonisë Sulmuesi i talentuar i Tottenham, Son Heung-min, për shkak të politikave në shtetin e tij, Koresë së Jugut është vetëm n
Almeda Abazi shndërrohet në aziatike, i habit të gjithë Almeda Abazi është një nga femrat më të bukura shqiptare. Ajo tashmë është moderatore e "Dancing With the Stars". Pi
Japonezët e Urawa-s triumfojnë në Champions League-n aziatike Skuadra japoneze, Urawa Red Diamond fitoi Champions League-n e Azisë, pasi mundi në ndeshjen e kthimit 1-0 Al Hilal-in,
Inter-Milan, rekord shikueshmërie të dielën Orari i derbit Inter-Milan dielën në 12:30 u kundërshtua fort në Itali apo edhe në Europë, por gjeti aprovimin e madh në
Fqinja e sulmuesit të Londrës: Ishte burrë i mirë Një grua, prona e së cilës u bastis nga policia kundër-terrorizëm në qytetin Birmingham, ka deklaruar para autoriteteve
Kinezët presin blerjen më të shtrenjtë në histori (VIDEO) Blerja më e shtrenjtë ndonjëherë në futbollin kinez ka mbërritur më në fund në shtëpi. Oscar sot ka zbarkuar në aeroport
Banka që mund të trondisë sistemin ekonomik global nga Barthelemy Courmont - Kina ftohet në sistemin ekonomik ndërkombëtar, me rrezikun për ta tronditur atë. Banka aziatik
Ja sa pagoi Katari për të blerë votat e Botërorit 2022 Në librin e publikuar përpara disa ditësh, "The Ugly Game" (Loja e shëmtuar), zbulohen paratë që u përdorën për të bindu
Gol spektakolar në Champions League-n aziatike (VIDEO) Sulmuesi i Jeonbuk Motors, Lee Dong-Gook, ka shënuar një gol të mrekullueshëm në Champions League-n aziatike. Lee nd
Walter Mazzarri te Japonia? Japonia po kërkon një trajner me emër pas shkarkimit të meksikanit Javier Aguirre. Pas Leonardos dhe Prandellit, për sto
Jahjaga në ceremoninë e inaugurimit të Erdogan Presidentja Atifete Jahjaga mori sot pjesë në ceremoninë e inaugurimit të Presidentit të ri të Turqisë Recep Tayyip Erdo
Kore e Jugut-Algjeri, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Përveç Belgjikë-Rusi Grupi H i "Brazil 2014" luan sot edhe ndeshjen mes Koresë së Jugut dhe Algjerisë, me koreanët që në
Këtë mund ta bëjnë vetëm dy vajza aziatike (VIDEO) Dy vajza aziatike performojnë shkëlqyeshëm një lojë akrobatike në natyrë. Shihni për më shumë videon e mësipërme. /al