999 rezultate për

azem

Prag ndeshja me Bolognën, Pirlo: Kemi entuziazëm të madh në skuadër Trajneri i Juventusit, Andrea Pirlo, ka folur para ndeshjes ndaj Bolognas që do të zhvillohet nesër në orën 12:30 në kua
"Hajde me vrisni mua", Stresi në protestë: Unë jam Azem Hajdari i dytë I pranishëm në protestën për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha ishte edhe këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur me emrin
8 dhjetori, Berisha dhe Basha homazhe në monumentin e Azem Hajdarit Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, Ish-kryeministri Sali Berisha bashkë me drejtues të tjerë PD, me rastin e
Sekuestrimi i pasurive të Adriatik Llallës, reagon plot entuziazëm Yuri Kim Pas njoftimit se GJKKO ka sekuestruar pasuritë e ish-kryeprokurorit Adriatik Lalla pas kërkesës së bërë nga SPAK, ka rea
Sali Lushaj rrëfen momentet e fundit të Azemit: Berishës i shkonte loti kokërr për Hajdarin Sali Lushaj, ish truproja i ish kryeministrit Sali Berisha, ka folur për vrasjen e Azem Hajdarit dhe rigjykimin e kësaj
Vrasja e Azem Hajdarit, merret vendimi për Sali Berishën si dëshmitar Prokuroria i ka dorëzuar gjykatës shkresat e adresave të shumicës së dëshmitarëve që priten të thirren për të dëshmuar n
Berisha zbulon pengun që i ka ngelur 22 vite pas vrasjes së Azem Hajdarit Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka rrëfyer në emisionin Tempora në Ora News pengun e tij 22 vjet pas vrasjes së pishtar
Tha se nxorri në pritë Azem Hajdari, ish-kreu i SHISH: Berisha po rrjedh! Ish-kreu i SHIK, Fatos Klosi ka reaguar pas deklaratës së mbrëmshme në ‘Opinion’ të ish kryeministrit Sali Berisha kur t
Si u vra Azem Hajdari, fjalia e autorit: U takuam edhe një herë! (VIDEO) Azem Hajdari doli nga selia e Partisë Demokratike për të verifikuar një makinë të dyshimtë që qëndronte aty prej pak orë
Deklarata e fortë e Berishës: Vrasësit e Azemit atë ditë pritën në aeroport Fatos Nanon Ish-Kryeministri Sali Berisha ka folur gjatë një interviste në emisionin “Opinion” lidhur me vrasjen e Azem Hajdarit.
Kush e nxori në pritë Azem Hajdarin? Sali Berisha zbulon emrin e njohur rasja e Azem Hajdarit është kthyer sërish në vëmendje 22 vite pas ngjarjes që i mori jetën eksponentit të lëvizjes së Dh
Vrasja e Azem Hajdarit, Berisha: U qëllua me 140 plumba! Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur në emisionin “Opinion” në lidhje me vrasjen e liderit të lëvizjes studentore, Aze
Sali Berisha jep detaje për vrasjen e Azem Hajdarit: E kishin paralajmëruar! Kryeministri Sali Berisha ka folur për thirrjen e prokurorisë së Tiranës, që i bëri kërkesë të japë dëshminë për vrasjen
Ish-truproja i Azem Hajdarit: Haklajt erdhën për Saliun, prova në kasetën e regjistruar në spital Marjan Gryka është një ish-truprojë e deputetit të vrarë Azem Hajdari dhe njeriu më besnik i tij për shumë vite. Në vit
"U takuam edhe një herë", fjalët e fundit të Azem Hajdarit Mbrëmjen e djeshme gazetari Ferdinand Dervishaj ka folur për vrasjen ish-deputetit të Partisë Demokratike, Azem Hajdari
Rihapja e dosjes së Azem Hajdarit, gazetarja zbulon pse është thirrur Berisha në Prokurori Dosja e Azem Hajdarit është hapur sërish. Një ndër të thirrurit për të dëshmuar është edhe ish-kryeministri Sali Berisha
22 vite nga vrasja e Azem Hajdarit, Rudina takohet me Bashën dhe Berishën Sot Lulzim Basha, Sali Berisha dhe Rudina Hajdari janë bërë bashkë me rastin e 22-vjetorit të vrasjes së liderit të Lëvi
Entuziazëm te PSG, Mbappe mund të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Atalantës Kylian Mbappé mund të jetë në dispozicion për ndeshjen e "Final Eight" më Champions, përballë Atalantës më 12 gusht.
Rudina Hajdari nuk tërhiqet, pranon krijimin e një partie të re: Më futën si vajza e Azemit! Deputetja Rudina Hajdari do të bëjë parti të re politike për të garuar në zgjedhjet e ardhshme. "Kam qenë e qartë që
U dashurua që 16 vjeçe, kush është burri i vajzës së Azem Hajdarit? (FOTO LAJM) Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdar