999 rezultate për

aydin

Këngëtari i njohur turk, operacione plastike për tu dukur si “Kemali” Burak Ozçivit qw kur doli pwr herw tw parw nw ekran, pushtoi zemrat e shumw vajzave. Ama habia ka ndodhur edhe me njw
Biznesmeni shet kompaninë, dhuron 237 mijë dollarë për çdo punonjës Biznesmeni turk Nevzat Aydin ka shitur kompaninë e tij dhe çdo punonjësi i ka dhuruar nga 237 mijë dollarë. Aydin e ka h
Buja- Aydini, marrëveshje në arsim Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Ramë Buja është për një vizitë zyrtare në Turqi. Atje, ministri Buja ësht
Universiteti turk nderon Presidentin Topi Presidenti i Republikës, Bamir Topi, u nderua sot pasdite me titullin “Dr. Honoris Causa” të Shkencave Politike nga Krye
Federata Turke e Futbollit "zbutet" përballë trukimeve Fedarata Turke e Futbollit ndryshon orientim, duke marrë një vendim që në pamje të parë mund të mos i plotësojë dëshirat