999 rezultate për

ayala

Policja ushqen me gji fëmijën e gruas së arrestuar, fotoja bëhet virale Një gjest dhemshurie që prek të gjithë që e shikojnë. Një police argjentinase, Celeste Ayala, u bë e famshme në të gjith
Kur shteti udhëhiqet nga një fotografi (FOTO LAJM) Kryeministrja e sëmurë e shtetit indian Tamil Nadu, Jayaram Jayalalitha, është ende duke e udhëhequr këtë shtet edhe pse
Ayala: Bashkimi i së majtës, vizion i ri Sekretari i Internacionales Socialiste, Luis Ayala e ka cilësuar si moment të jashtezakonshem per Shqiperine, fitoren e
Rama-Ayala: Të zgjerojmë me tej koalicionin “Sot kemi një koalicion që është më i madh dhe përballë kemi një kundërshtar të vetmuar. Jemi të vendosur të zgjerojmë e
PS-LSI, Ayala: Vizitoj Shqipërinë në një moment ndryshimi Paraditen e sotme Sekretari i Përgjithshëm i Internacionales Socialiste, Luis Ayala ka zhvilluar një takim me kreun e Lë
Meta-Ayala: Koalicion PS-LSI për të fituar zgjedhjet Update - Pas takimit me Sekretarin e Përgjithshëm të Internacionales Socialiste, Luis Ayala gjatë një konferencë të përb