999 rezultate për

avril

Avril Lavigne ka vdekur, dhe është zëvendësuar prej disa vitesh nga një sozi? Avril Lavigne ka reaguar mbi teorinë konspirative se ajo ka vdekur dhe është zëvendësuar nga një sozi. Në një intervistë
Prej 15 vitesh mendohej se kishte vdekur, flet për herë të parë këngëtarja e famshme Avril Lavigne është një nga këngëtaret që ka lënë gjurmë në historinë e muzikës botërore. Por i veçantë është fakti
Avril Lavigne rikthehet pas 3 vitesh me një album të ri Rreth 3 vite më parë këngëtarja e famshme e muzikës rrok deklaroi se vuan nga sidroma “Lyme” e cila i shkakton temperatu
Siguria në internet, kjo është këngëtarja e rrezikshme për kompjuterin tuaj Këngëtarja më e rrezikshme online, pasi gjeneron rezultatet më të rrezikshme për kë e kërkon në internet, është Avril La
Ky është serbi që u vra me thikë në zemër në mes të Vjenës nga shqiptari (FOTO LAJM) Ngjarja shokuese që ka tronditur dy ditë më parë Vjenën, ku një shqiptarë ka vrarë me thikë një Serb akoma është një ngj
Avril Lavigne ndahet pas dy vitesh martesë Pas dy vitesh martesë, këngëtarja Avril Lavigne i ka dhënë fund lidhjes me Chad Kroeger. Ende nuk dihen shkaqet pse
Avril Lavigne thyen heshtjen 5 mujore Avril Lavigne është rrëfyer në lidhje me sëmundjen dhe lidhjen me bashkëshortin. Më në fund ajo ka hedhur poshtë të gjit
Avril Lavigne: Zërat e rehabilitimit janë qesharake! (FOTO LAJM) Teksa flitej se këngëtarja Avril Lavigne kishte probleme me shëndetin dhe se këtë lajm ajo e kishte përcjellë në rrjetet
Sëmuret Avril Lavigne: Lutuni për mua! (FOTO LAJM) Teksa jeta e saj personale nuk po shkon aspak mirë, tashmë Avril Lavigne po përballet me probleme të shumta shëndetësore
Dështon martesa, Avril Lavigne drejt ndarjes Teksa ajo dukej se ishte e lumtur me martesën e saj, gjërat në fakt nuk kanë shkuar ashtu siç duhej. Së shpejti këngëtar
Aktakuzë ndaj 2 ish - ushtarakëve serbë për vrasjen e 27 shqiptarëve Prokuroria për krime lufte në Serbi ka ngritur aktpadi kundër dy ish-ushtarakëve, Pavle Gavrilovic nga Leskovci dhe Rajk
Avril Lavigne mohon ndarjen në Twitter Në moshën e “Twitter”, ka shumë pak nevojë për deklarata zyrtare kur personazhet e famshme kanë diçka për të thënë.
Avrile Lavigne ndahet nga i dashuri Këngëtarja Avril Lavigne dhe i dashuri i saj Brody Jenner janë ndarë pas një lidhjeje 2-vjeçare. Lajmin e ka bërë të dit
Avril Lavinge: Nuk jam shtatzënë “Jam shumë e lënduar. Kjo është fyese! Unë nuk jam shtatzënë”, kështu është shprehur këngëtarja Avril Lavinge për spekul