999 rezultate për

avokatit

Vini re parregullsi në zgjedhje? Ky është numri ku mund të denonconi Një linjë telefonike pa pagesë dhe shtatë zyra të Avokatit të Popullit janë sot në funksionim për të raportuar shkelje t
"E paguajmë sa qimet e kokës", deputeti i opozitës akuza Avokatit të Popullit Deputeti i opozitës në Kuvendin e Shqipërisë, Halit Valteri ka folur sot kundër Avokatit të Popullit dhe titullares së t
Avokati i Popullit publikon raportin për KED: Shkeljet nga Ardian Dvorani Me anë të një njoftimi, Avokati i Popullit thotë se ka evidentuar probleme në mbledhjet e KED përgjatë vitit 2019. “N
I veshur në të zeza dhe krah avokatit, publikohen pamjet e dorëzimit të Jaeld Çelës(FOTO LAJM) Ditën e sotme është dorëzuar në policinë e Tiranës, ish-shefi i Vlorës Jaeld Çela. Pas një arratie të zgjatur gati 3
Përkundër kërkesës së avokatit, gjykata vendos që Ronaldinho të qëndrojë në burgun e Paraguait Braziliani, Ronaldinho Gaucho është urdhëruar nga gjykata të qëndrojë në burgun e Paraguait. Ish sulmuesi i Barcelonë
"Fshinte" kallzimet penale kundrejt shumave të majme, dosja e avokatit shkon në SPAK Policia e Fierit ka arrestuar një avokat, të shpallur në kërkim për “Korrupsion pasiv" dhe "Ushtrim i ndikimit të paligj
40 vite në kërkim, gruaja e vendosur për të zbuluar vdekjen e bashkëshortit Një grua vazhdon të trokasë në zyrat shtetërore prej 4 dekadash për të zbuluar se cila është e vërteta e vdekjes së bash
"Më sill uratën": Çfarë i tha Xhulia avokatit pasi arrestimit se përhapi panik Xhulia Aliaj është e reja e cila u arrestua pasi përhapi panik në rrjetin social "Facebook", pas tërmetit të 26 nëntorit
Raporti i Avokatit të Popullit, si tentoi Dvorani të fuste në kurth Metën Plotësimi i vendeve bosh në Gjykatën Kushtetuese dhe situata absurde, kur për një vend në këtë gjykatë janë “emëruar” dy
"Pushoni ia q*fsha robt", flet gazetarja Marsela Topi: E kisha me njerëzit e avokatit, më acaruan (VIDEO) Gaztetarja Marsela Topi ka reaguar pas videos ku u shfaq duke sharë në studio, lajm i cili bëri gjithë xhiron e portalev
Pësoi hemoragji cerebrale, zbulohet gjendja shëndetësore e avokatit të Tahirit Avokati Maks Haxhia ditën e djeshme u dërgua me urgjencë në spital pasi dyshohet se pësoi hemoragji cerebrale. Ditë
MESAZHET/ Pritësi i kokainës në Durrës, djali i avokatit të njohur: Sherri i bujshëm me Sokol Ballën Një sasi prej 137 kilogramë kokainë është zbuluar në portin e Durrësit, ndërsa biznesmeni Gentian Malindi është shpallur
Kokaina në Durrës, në kërkim djali i avokatit Ilir Malindi Gentian Malindi (në foto) është i shpallur në kërkim për 137 kg kokainë të kapur në dy kontenierë në Durrës. Malindi
E quajti 'pjeshkë', Avokati i Popullit reagon pas deklaratës së Murrizit Një ditë pas protestës para Parlamentit të shoqatës “Down Syndrome Albania”, nënkryetari i Kuvendit Myslim Murrizi ka kë
Mediet britanike: Vrasja e avokatit Ravik Gurra u bë nga rivalët e Çapajve? (FOTO LAJM) DailyMail ka bërë sot një artikull për avokatin Ravik Gurra, 50 vjeç, që u ekzekutua me armë zjarri në një lokal në Elba
I vodhën 60 mijë euro bizhuteri avokatit italian, arrestohen 3 shqiptarë Policia ka shkatërruar një bandë shqiptarësh të cilit vidhnin me armë ne Itali. Janë arestuar në flagrancë dy shtet
Saimir Tahiri mbërrin te Krimet e Rënda Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahi ka mbërritur mëngjesin e sotëm në Gjykatën për Krime të Renda. Ai është paraqit
Rama nis gjyqin me gazetarin gjerman që publikoi përgjimet Kryeministri Edi Rama i ka dhënë prokurën avokatit gjerman Matthias Prinz, për nisjen e procesit gjyqësore me gazetarin
Izet Haxhia përmes avokatit: Berisha shpëton vetëm nëse vdes..! Avokati i Izet Haxhisë, Idajet Beqiri, në vijim të intervistës së tij të dhënë për gazetën Dita, thotë se klientit të ti
Një nga një! Kush po i eleminon shqiptarët që dinë gjithçka mbi vrasjen e avokatit të njohur grek? Atentati i mbrëmshëm në Vlorë la të vdekur Raqi Mëhillajn 22 vjeç, ndërsa policia dyshon se shënjestër e tij është 32 vj