999 rezultate për

avdiu

Jep dorëheqje drejtori i Klinikës së Pediatrisë në QKUK Drejtori i Klinikës së Pediatrisë në QKUK, Muharrem Avdiu gjatë ditës së premte e ka paraqitur dorëheqjen e tij. Avdi
Aleanca për Shqiptarët garon me Faruk Avdiun në Çair Pritet një garë e fortë mes partive politike në komunën e Çairit Aleanca për Shqiptarët pritet që në këtë komunë të g
Fëmijët dy ditë pa bukë në gojë, familja Avdiu kërkon ndihmë (VIDEO) “Unë dua bukë edhe një shtëpi, nuk kamë ngrenë bukë as qumësht. E dua dhomën me kukulla”, tha Lule Avdiu. Jasemini dh
Imam Avdiu rekrutonte luftëtarë të Al Kaedës Emri i imamit të xhamisë së Mitrovcës, Ekrem Avdiut, përmendet në dosjet e Departamentit të Mbrojtjes të Shteteve të Bas
Ikën për të mbledhur kanaçe, në kërkim prej 3 muajsh 57-vjeçarja Një grua është shpallur në kërkim nga ana e policisë, ku prej datës 8 dhjetor është zhdukur pa lënë asnjë shenjë. Ka qën
Avdiu: Të vdekurit në Mekë u trajtuan me dinjitet, mediat manipuluan Imami Ekrem Avdiu, ka deklaruar se pamjet në qytetin e Mekës, kur dukej se trupat e njerëzve të vdekur lëvizeshin me esk
Po të vdiste Avni Avdiu, unë do të qaja vetëm prej turpit Si pianisti ashtu edhe pijaneci duart mund t’i mbajnë në piano, por njëri krijon melodi të kënd
Imam Ekrem Avdiu: U njollos imazhi i drejtësisë dhe i shtetit (VIDEO) Imami i Mitrovicës, Ekrem Avdiu është shprehur se arrestimi i tij dhe i disa hoxhallarëve të tjerë nuk ka bërë gjë tjetë
Enis Rama: Mos shkoni në luftën e Sirisë Imami i Mitrovicës, Enis Rama menjëherë pas lirimit e ka quajtur shkuarjen në luftën e Sirisë të pakuptimtë. Ai ka bë
Lirohen imamët nga Mitrovica Enis Rama dhe Ekrem Avdiu Dy imamët nga Mitrovica, Enis Rama dhe Ekrem Avdiu janë lënë të lirë, me kërkesë të prokurorit të çështjes, Haki Gecaj.
Diana Avdiu: Karriera para dashurisë Sukseset e modeles së njohur Diana Avdiu nuk kanë të ndalur. Këto suksese ajo po i arrin me përkushtimin e madh që po bë
Avdiu-Buzhalës: Kur të kthehesh në Prishtinë të presin përgjigjet e shkrimeve Familja e zv/ministrit të Financave, Ramadan Avdiut është në pritje të kthimin e deputetit të PDK-së, Berat Buzhala nga
Ministria e Financave pa ministër Janë bërë më shumë se tre muaj që kur Ministria e Financave vazhdon të jetë pa ministër. Kjo Ministri, që është ndër kry
Vetëm 6 % e fëmijëve të diasporës ndjekin mësim në shqip në Evropë Vetëm 6 për qind e fëmijëve të diasporës shqiptare ndjekin mësim plotësues në gjuhën shqipe në Evropë. Zyrtarë të Minist
Ndryshimet në Kabinetin Qeveritar mbajnë peng Avdiun Ndryshimet që pritet të ndodhin në Kabinetin Qeveritar mbajnë peng Ramadan Avdiun. Avdiu aktualisht mban pozicionin e p
Përkrahja e BERZH do të vijojë Zëvendësministri i Financave Ramadan Avdiu ka pritur sot në një delegacion të Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvill
Diana Avdiu shpallet “Miss fotogjenia” Diana Avdiu e cila po përfaqëson Kosovën në spektaklin më të madh botërorë “Miss Universe 2012” është shpallur “Miss Fot
Ramadan Avdiu, konsull i përgjithshëm në Gjenevë Pas vendimit të MPJ-së për shndërrimin e Konsullatës në Gjenevë në Konsullatë të Përgjithshme, burime të Telegrafit bren