999 rezultate për

autori

Dogji pyllin e fshatit, shpallet nër këkim dibrani Shpallet në kërkim një shtetas i cili dyshohet se është autori i djegies së një sipërfaqeje prej 10 dynim (pyll, shkurre
S'ka azil në Francë dhe Belgjikë: Shqiptarët sillen me "postë" direkt në atdhe Janë riatdhesuar sot nga Franca dhe Belgjika 31 shtetas shqiptarë, me qëndrim të parregullt në këto 2 vende. Fluturimi m
“Vëllai me babanë debatonin ndonjëherë, por…”, motrat rrëfejnë mes lotësh krimin në familje Policia ka marrë në pyetje familjarët e 21-vjeçarit që vrau babain në Bathore, tri ditë më parë, dhe plagosi nënën e tij
Krimi në Bathore, zbardhet dëshmia e motrave Policia ka marrë në pyetje familjarët e 21-vjeçarit që vrau babain në Bathore, tri ditë më parë, dhe plagosi nënën e tij
Policia jep detajet për vrasjen në Borsh, arreston autorin e dyshuar Një person është vënë në pranga pak orë pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Borsh të Sarandës, pak pas mesnate. Një 19-v
Jugu i Francës përfshihet nga flakët, autoritet kërkojnë ndihmë nga BE Jugu i Francës është në gjendje emergjence nga flakët që kanë shpërthyer në disa zona pyjore gjatë orëve të fundit.
Vrasja e 45-vjeçarit në Bruksel, hetuesit kërkojnë ndihmë për kapjen e autorit Autoritetet e drejtësisë në Belgjikë kërkojnë ndihmë nga Prokuroria shqiptare për zbardhjen e një ngjarjeje kriminale të
Detaje të reja nga vrasja në Kamëz, djali sa kishte ardhur nga Gjermania Djali qëlloi në drejtim të babait dhe nënës para pak minutash sot në Kamzë duke e lënë të atin të vdekur në vend. Aut
Tentuan të kalonin ilegalisht, gjenden pa jetë në një kamion 8 persona Trupat e pajetë të 8 emigrantëve klandestinë, mes të cilëve edhe dy fëmijë, u gjetën në rimorkion e një kamioni të parku
Goditi rusen me skaf, arrestohet autori i dyshuar në Ksamil Policia ka arrestuar pronarin e një skafi, i cili dyshohet të ketë goditur duke shkaktuar vdekjen e adoleshentes ruse gj
Qëlloi mbi aktorin, arrestohet në Tiranë autori Janë zbardhur detaje nga tentativa e vrasjes së ndodhur në rrugën “4 Dëshmorët” dhe është arrestuar autori i dyshuar,
Masakroi me plumba poshtë shtëpisë shqiptarin, autori kapet duke hipur në traget Arrestohet pak orë pas ngjarjes autori i vrasjes së shqiptarit Demir Hyseni në Itali. Ishte në Bari gati për t’u nisur,
Arrest me burg për autorin e atentatit në Shkodër, avokati: Shtrojeni në psikiatri Gjykata e Shkodrës ka vendosur sot masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për 25-vjeçarin Aurel Ahin, i arrestuar për atentat
Zbulohet arsyeja pse u ekzekutua shqiptari, policia: Njihej me autorin Tashmë janë ngritur pistat e para të hetimit për sa i përket ekzekutimit të shqiptarit Demir Hyseni, mëngjesin e sotëm
Qëlloi me armë argjendarin, kapet autori Në ditën e djeshme ka mbetur i plagosur pronari i një argjendarie dhe sot janë zbardhur detaje për ngjarjen në fjalë.
Terrori në lokalin e tallavasë, kapet pas tre muajsh autori Ishte duke tentuar për të hyrë nga Greqia në Shqipëri, por udhëtimi iu ndërpre përgjysme kur punonjësit e policisë kufit
Aksidentohet për vdekje i moshuari në Gjirokastër, autori largohet nga vendi i ngjarjes Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Gjirokastër-Kakavije. Policia bën të ditur se është i moshuri
DETAJE/ Atentati në Shkodër, autori qëlloi nga një largësi 12 metra e plagosi 3 persona Atentati që kishte shënjestër një të ri në Shkodër, rrezikoi edhe jetën e kalimtarëve duke plagosur dy prej tyre. Ngj
DETAJE/ Ky është autori i atentatit të Shkodrës që tentoi të arratisej në Mal të Zi Personi që shikoni në foto është autori i atentatit që ndodhi sot në qytetin e Shkodrës, ku mbetën të plagosur tre perso
Atentati në Shkodër, zbulohet vendi ku fshihet autori (VIDEO) Fill pas atentatit në Shkodër, ku mbeti i plagosur rëndë një i ri, policia ka gjetur një makinë të braktisur në fshatin