999 rezultate për

autor

Bora në Korçë, autoritetet i bëjnë thirrje shoferëve që të përdorin zinxhirë Dimri ka trokitur seriozisht tashmë në Shqipëri, duke ulur temperaturat dhe përkeqësuar motin. Reshjet e shiut dhe të
Vrasja e bujshme mes Elbasanit, prova që fundos autorët e krimit të rëndë Dhe pse kanë kaluar 9 vite nga vrasja e bujshme në Elbasan, së fundmi Policia dhe Prokuroria e këtij qyteti kanë mundur
Nuk kanë fund aksidentet, makina përplas për vdekje këmbësorin në Pogradec E diela e sotme ka nisur dhe po mbyllet me aksidente të rënda, kjo edhe për shkak të motit të keq. Një aksident i rën
Plumb në kokë dhe gjoks, dyshimet e para të policisë për atentatin ndaj të riut Dy plumba i morën jetën mbrëmjen e sotme në Durrës 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi. Por si ndo
Plumb në kokë dhe gjoks, dyshimet e para të policisë për atentatin ndaj të riut Dy plumba i morën jetën mbrëmjen e sotme në Durrës 32-vjeçarit Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi. Por si ndo
E qëlluan sapo doli nga makina, viktima njihej me dy emra Një 32-vjeçar u vra me armë zjarri sot në Durrës. Viktima Jetmir Bregu i njohur edhe me emrin Ilir Kuçi, u qëllua me
El Chapo i Azisë: Arrestohet "mbreti" i drogës në Holandë Autoritetet holandeze kanë vënë në pranga një person shumë të kërkuar nga autoritetet australiane, i njohur me nofkën ‘E
Gjermania ndalon maskat prej cope: Nuk mbrojnë! Autoritetet shëndetësore në Francë dhe në Gjermani kanë këshilluar popullatën që të përdorë vetëm maska ??kirurgjikale,
Europa nën ethet e variantit anglez të Covid, "gropë e zezë" në Ballkan, shifra tragjike në SHBA Bota është duke kaluar një periudhë mjaft të vështirë me koronavirusin, ndërsa ai rishfaqet edhe në vende ku mendohet se
Tragjike:10 vjeçarja mbyt veten me rrip për të realizuar sfidën e Tik Tok Një vajzë 10 vjeçare humbi jetën për shkak të një sfide ekstreme në rrjetin social Tik Tok. Ajo kishte kryer aktin ek
Detaje nga vrasja e Hekuran Billës, gjenden tre fije floku që mund të zbulojnë autorët Zbulohen detaje të reja nga hetimet për ekzekutimin e Hekuran Billës, në maj të 2020 në zonën e Komunës së Parisit, krim
Vetëm 6 minuta, zhbllokohet sfida Leicester-Chelsea (VIDEO) Kanë mjaftuar vetëm 6 minuta që Leicester të kalojë në avantazh ndaj Chelsea. Për vendasit autori golit është Wilfred
Kërcënohet biznesmeni në Durrës, kapen autorët me të shkuar "të errët" Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona pasi kanosën pronarin e një lokali dhe thyen xhamat e këtij ambienti. U ar
Mori përpara makinën tjetër e rrezikoi jetën e dy këmbësorëve, autori shpëton me një gjobë! Pak ditë më parë një aksident i rëndë ndodhi në Tiranë ku nga shpejtësia e lartë u përplasën dy makina, dhe rrezikuan je
"Fliste italisht", Artan Hoxha publikon fotot e autorit të dyshuar për atentatin ndaj Preng Gjinit (VIDEO) Gazetari Artan Hoxha ka publikuar foton e autorit të dyshuar të atentatit me tritol ndaj Preng Gjinit, që ndodhi në vjes
Tentativa për grabitje nuk shkon sipas planit, autorët përleshen me grushte me policin në Fier Një tentativë grabitjeje ka ndodhur orët e para të mëngjesit të djeshëm në qytetin e Fierit, në një dyqan celularësh. Tr
Tentuan të grabisnin dyqanin e celularëve, plas sherri mes policit dhe autorëve Një polic dhe tre grabitës janë përplasur fizikisht mëngjesin e sotëm në qytetin e Fierit, ku po tentohej vjedhja e një
Vrau me hanxhar ish të dashurën dhe partnerin e saj, arrestohet shqiptari Një urdhër arresti është lëshuar për 45-vjeçarin shqiptar, i cili dyshohet se kreu vrasjen e dyfishtë në muajin tetor të
Atentati ndaj familjes shqiptare në Greqi, flasin djemtë që mbijetuan: Vrasësit janë nga Shqipëria! “Vrasësit janë shqiptarë”! Kështu janë shprehur në dëshminë e dhënë për hetuesit grekë dy vëllezërit shqiptarë që mbetën
Shënohet goli i dytë në takimin Juventus-Genoa (VIDEO) Është shënuar edhe goli i dytë në përballjen që po zhvillohet në "Allianz Stadium" mes Juventusit dhe Genoas. Autor