999 rezultate për

autobuzave

Rrëmbehet një vajzë 13-vjeçare në Tiranë Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se qytetarët kanë denoncuar rrë
Përplasja mes autobuzave, nipi i shoferit: Iu drodhën këmbët nga sëmundja Mbrëmjen e djeshme në Tiranë ndodhi një aksident automobilistik mes dy autobuzave, atij të Kombinatit dhe atij të Instit
PROTESTA/ PD: Janë kërcënuar shoferët e autobuzave të Beratit që të mos nisen drejt protestës Ditën e sotme në orën 12:00 pritet të nisë protesta e opozitës dhe mijëra njerëz mësohen se janë nisur nga rrethet drej