999 rezultate për

aulona

I mori mbarë, pas hundës Aulona Musta zbulon operacionin e rradhës (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta ishte këtë pasdite e ftuar në emisionin "Ftesë në 5" me Bieta Sulon. Para disa ditësh
"Shumë vulgare, ta shpif", Aulona ja kthen me lezet ndjekësit në foton gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM) Aulona Musta është një ndër moderatoret shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. Ajo nuk e ka aspak problem që në
"Përshëndeteni hundën time të re", Aulona Musta ndan me ndjekësit rezultatet e operacionit (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta para disa ditësh ka bërë një ndërhyrje plastike në hundë dhe dje ajo ka treguar rezult
"O plehrë, o legen", Graciano Tagani humb toruan dhe rreh gazetarin (VIDEO) Një video e publikuar nga moderatorja e "Thumbon", Aulona Musta tregon balerinin Graciano Tagani, teksa qëllon me shpull
Janë apo jo shtatzëna? Fatma dhe Aulona tregojnë të vërtetën (FOTO LAJM) Të gjithë menduan ç’rastësi e ëmbël kur lexuan lajmin se moderatoret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë sërish shtatz
Fatma dhe Aulona shtatzënë për herë të dytë, në të njëjtën kohë (FOTO LAJM) Dy moderatoret e "ThumbOn", Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu janë shoqe dhe kolegesh prej vitesh. Ato shihen shumë shpes
Më në fund! Zbulohet kujt i kushtohet kënga e Bleona Qeretit: Ti nuk di as me ma lyp! Ditën e djeshme në emisionin “Thumb On” nga Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu ishte i ftuar shkrimtari i njohur Agim Doç
U rrëzua në mes të emisionit, Aulona Musta tregon me fakte pasojat (FOTO LAJM) Të dielën nisi emisioni "Thumb on" dhe këtë sezon Aulonën dhe Fatmën i pamë në ekranin e Ora News. Që në nisje të emisio
10 vite më parë, Aulona Musta desh paska ndarë Rezartën nga Ermali (FOTO LAJM) Ndodh ndonjëherë që intervista të ndryshme të ndikojnë në jetën e personazheve. Disa për mirë, por ka edhe nga ato që nu
Aulona rrëzohet në mes të skenës pa nisur mirë emisioni Mbrëmjen e sotme ka nisur sezonin e ri “Thumb On”, programi nën drejtimin e Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Po që
Zyrtarisht Aulona dhe Fatma do të ndryshojnë televizion Nëse sezoni televiziv nis në shtator dhe programet duhet të fillojnë transmetimin shkurtimisht më pas, me të drejtë mund
Aulona Musta shtatzënë? Fatma harron dhe e thotë publikisht (FOTO LAJM) Aulona Musta prej disa ditësh ndodhet në Paris me bashkëshortin dhe vajzën, Amara. Ky udhëtim ka qenë surprizë për vogël
Aulona Musta thumbon keq femrat që përdorin "photoshop" Aulona Musta nxit çdo herë reagime me statuset dhe postimet që bën në rrjetet sociale. Moderatorja shqiptare së fundi
Aulona Musta "përgjon" bashkëshortin gjatë telefonatës: Ka sekrete (VIDEO) Aulona Musta është gazetarja shqipatre e cila ngre gjithmon polemika nëpërmjet Instagramit. Shpesh herë gazetarja dis
Aulona Musta "kryqëzohet" për raportin me vjehrrën, revoltohet moderatorja (VIDEO) Moderatorja e njohur Aulona Musta është një ndër personazhet më aktiv në rrjetet sociale ku vazhdimisht me postimet e sa
"Uroj të të përdhunojnë për të ndëshkuar" plas debati me Aulona Mustën (FOTO LAJM) Aulona Musta shpesh ndan tema sociale dhe nxit diskutime të ndryshme me ndjekësit e saj. Në një status të publikuar në r
"Ti je për te semafori", Aulona Musta nuk ja përton komentueses pas kësaj (FOTO LAJM) Moderatorja Aulona Musta ka postuar një set fotosh me bashkëshortin e saj. Me rrobabanjo të dy kanë pozuar buzë detit, p
Ja paske ng**f burrit moj! Blogerja reagon keq ndaj komentueses (FOTO LAJM) Moderatorja Aulona Musta së fundmi po pushon bashkë me familjen e saj dhe si gjithmonë është tepër aktive në rrjete soci
O rob i shëmtut! Aulona i kthehet keq ndjekëses (FOTO LAJM) Aulona Musta e cila është dhe moderatorja e emisionit ‘Thumb’ është shumë e ndjekur dhe aktive po ashtu në rrejte socila
Zëvendësoi Alesian, zbulohet lidhja e balerinës me këngëtarin e njohur Largimi i balerinës, Alesia Bami nga emisioni "Stop" bëri bujë të madhe në media pasi ajo u ankua se e kishin larguar në