999 rezultate për

augustin

Fansat fiksohen pas të dashurës së yllit të Interit (FOTO LAJM) Lautaro Martinez është duke kaluar nëpër një formë të shkëlqyer teksa së fundmi realizoi het-trik në fitoren e përfaqësu
Anglezët kërkojnë të "çajnë murin" e Suedisë Sapo ka filluar ndeshja Suedi-Angli, ku në këto minuta të para të dy skuadrat po tregohen të duruara dhe më shumë po qar
Rri shtrembët e fol drejt! Një prej tregimeve për Nasradin Hoxhën (tregimet e të cilit neve si fëmijë na janë treguar si të “Nasradin rrenit”) ësht