999 rezultate për

audio

Atdheu i nxjerr audion Antonelës në studio: Më ka puthur në buzë, Mevlan kujdes nga Antonela Atdheu ka deklaruar në studio se Antonela e ka puthur në buzë. Këtë e ka zbuluar vetë Atdheu ndërsa Antonela ka rrëfy
Kandidat për kryetar bashkie, ish-mesfushori i Juventusit i futet politikës Ish-mesfushori Juves, Klaudio Markizio ka hedhur një hipotezë kandidimi për kryetar bashkie të Torinos në anën e Partisë
NASA sjell për herë të parë audio nga Planeti i Kuq: Tingulli i erës! NASA arriti të sigurojë pamje nga ulja që bëri të enjten në 18 Shkurt 2021 në sipërfaqen e Marsit. "Ulja u konfirmua!
Publikohet audioja shokuese e mjekut të Maradonës: Bullafiqi po vdes Personi që supozohej se duhej ta shëronte dhe ta mbronte Diego Armando Maradonën, po rezulton gjithnjë e më shumë një fi
Përgjime të reja: Si mafia italiane pastronte paratë në Shqipëri me tendera Janë zbardhur përgjime të reja për mafian italiane e cila dyshohet se pastronte paratë në Shqipëri. Në mes e këtyre
Del audio, Trump kërcënime dhe presione për të mbajtur pushtetin (VIDEO) Donald Trump nuk dorëzohet dhe po përdor çdo mënyrë për të mbajtur pushtetin, madje edhe me kërcënime dhe presione. Pres
Video dhe audio e WhatsApp tani edhe nga kompjuteri Aplikacioni shumë i përdorur që është në pronësi të Facebook, WhatsApp lansoi një version beta të aplikacionit deskop që
Llorente largohet nga Napoli, por mbetet në Serie A Sulmuesi spanjoll Fernando Llorente iu bashkua Napolit në verën e 2019-ës me parametra zero, pasi ki kishte përfunduar k
Publikohet audio e Maradonës: Vajzat e mia hajdute, nuk u lë pasuri Prezantuesja e njohur italiane, Barbara d’Urso, ka publikuar detaje tronditëse mbi jetën private të Diego Armando Marado
Me zë të lodhur e i trishtuar, publikohet audio-mesazhi i fundit i Maradonas në WhatsApp Programi televiziv argjentinas Secretos Verdaderos ka publikuar mesazhin e fundit audio Whatsapp të Diego Armando Marado
"Kujdesu për të dhe për engjëllin tim", publikohet audio e fundit e Maradonës Disa orë më parë u shfaq audio e fundit në Whatsapp, e dërguar nga Diego Armando Maradona. Disa ditë para se të vdiste,
Del audio e mjekut të Maradonës që thërret me urgjencë një ambulancë (VIDEO) Bota e futbollit po vazhdon të vajtojë vdekjen e Diego Maradonës. Një nga më të mirët e futbollit ndërroi jetë në mos
Kursi i përgatitësit atletik nga FSHF-ja, ky është mesazhi i Claudio Ranierit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë në fillim të muajit dhjetor kursin e përgatitësit atletik. Drejtuesi i k
SIGAL UNIQA realizon për herë të parë librarinë audio të librave për shqiptarët anembanë botës Për herë të parë është realizuar një librari audio e librave shqiptarë dhe të huaj të përkthyer në Shqip, librari e cila
Publikohet biseda audio e Eva Dumanit nga kampi i ferrit: Na lini rehat, mund të na vrasin Në emisionin “Real Story”, në News24, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan
Nxënësja ekselente fiton bursën në Turqi, por zyrtari i Arsimit e njofton se "ia kanë zënë vendin" Një nxënëse ekselente nga Shkodra, Evina Komi është përzgjedhur nga Ministria e Arsimit, për një bursë në Universitetin
Të dëgjosh libra të lexuar nga dikush tjetër është trend në rritje, si ka ndikuar gjatë COVID-19 Librat në audio (të dëgjosh tekstin të lexuar nga dikush tjetër) është një trend gjithnjë në rritje kohët e fundit. Një
U pensionua, Rashica dedikim special për Pizarron (FOTO LAJM) Mbrëmë, Werder Bremeni siguroj mbijetesën në Bundesligë edhe për një sezon. Kjo ishte ndeshja e fundit në futboll pro
Audio bombë e re: Vëllai i gjykatëses kërkon 6 milion euro në emër të Vice dhe Zoran Zaev Në Twitter është postuar një regjistrim i ri audio, ku thuhet se është zëri i avokatit Vasil Dimishkov, vëllai i gjykatë
Deklaratat e Pecoraros, Prokuroria italiane nis hetimet për Inter-Juventus Pas deklaratave të djeshme të Giuseppe Pecoraros, ish shef i Disiplinës në Federatën Italiane të Futbollit, se ishte fsh