999 rezultate për

audi

Ish-mjeku i Maradonës akuzon klinikën ku argjentinasi u operua së fundi Alfredo Cahe, ish-mjeku personal i Diego Maradonës, kritikoi hapur vendimet e fundit të marra për shëndetin e ish-futbol
Kursi i përgatitësit atletik nga FSHF-ja, ky është mesazhi i Claudio Ranierit (VIDEO) Federata Shqiptare e Futbollit do të organizojë në fillim të muajit dhjetor kursin e përgatitësit atletik. Drejtuesi i k
Shkrumbohet nga flakët "Audi" i 23 vjeçares në Vlorë Një automjet tip “Audi” në pronësi të një 23-vjeçareje është djegur pas mesnatës në qytetin e Vlorës. Mësohet se mjeti ë
SIGAL UNIQA realizon për herë të parë librarinë audio të librave për shqiptarët anembanë botës Për herë të parë është realizuar një librari audio e librave shqiptarë dhe të huaj të përkthyer në Shqip, librari e cila
COVID-19, edhe sa pacientë të prekur mund t’i pranojë QKUK’ja? Ushtruesi i detyrës së drejtorit të Shërbimit Spitalor dhe Klinik Universitar të Kosovës, Saudin Maliqi, në një intervis
F1 zbulon kalendarin për sezonin e ardhshëm Formula 1 shpalli sot kalendarin për vitin 2021 në të cilin gara do të debutojë në Arabinë Saudite, dhe gjithashtu janë
Përplasen dy makina në Fushë-Krujë, ka të plagosur Një aksident ka ndodhur rreth orës 8 të mëngjesit të ditës së sotme në aksin Fushe-Krujë-Tiranë, konkretisht pranë tregu
Aksion si në filma ndaj "Audit" në Lungomare, kapet një person me rrezikshmëri të lartë Policia ka zhvilluar një operacion në orët e vona të mbrëmjes së djeshme. Tre fuoristradat e forcave operacionale ka
Spanja përsërit Superkupën e çudive në Arabinë Saudite, ja formula Pandemia nuk do të ndalojë Superkupën e çuditshme të Spanjës. Federata Spanjolle e Futbollit ka përsëritur edhe në k
Publikohet biseda audio e Eva Dumanit nga kampi i ferrit: Na lini rehat, mund të na vrasin Në emisionin “Real Story”, në News24, u publikua këtë mbrëmje një bisedë e 14-vjeçares Eva Dumani me dajën e saj, Xhetan
Feston ditëlindjen, surpriza romantike për Klaudia Pepën në hotelin luksoz (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, feston sot ditën e lindjes. Duket se ajo ka zgjedhur ta kalojë këtë ditë në m
Vitet e para mësim në auditore, të tjerët edhe online: UT merr vendimin për studentët Universiteti i Tiranës ka marrë disa vendime të rëndësishme sa i takon rifillimit të mësimit në datën 2 Nëntor. Mësoh
Pozon nudo nga shtëpia, Klaudia Pepa: Nuk do guxoj ta bëj jashtë (FOTO LAJM) Si për jetën e saj private, ashu edhe për atë profesionale, arritjet dhe sukeset e saj, Klaudia Pepa është një ndër bale
Po ktheheshin në shtëpi pas pushimeve, detaje të reja nga aksidenti tragjik i shqiptarëve në Gjermani Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gjermani, në autostradën federale 31, midis Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ku tre
Po ktheheshin nga Kosova në Zvicer, humbin jetën tre personat e familjes kosovare Në autostradën federale 31, midis lokaliteteve Uhldingen-Mühlhofen dhe Meersburg, ka ndodhur sot një aksident i rëndë tr
​Skifteri më i shtrenjtë në botë shitet për 170.000 dollarë Gjuetia me ndihmën e skifterëve ka një traditë të gjatë në Gadishullin Arabik dhe ata së bashku me kuajt konsiderohen ka
Aksidenti i frikshëm në Milot, djemtë sapo kishin kryer një grabitje Aksidenti që i mori jetën një 26 vjeccari dhe plagosi një tjetër, fshihte pas vetes një grabitje. Ngjarja u regjistru
Nxënësja ekselente fiton bursën në Turqi, por zyrtari i Arsimit e njofton se "ia kanë zënë vendin" Një nxënëse ekselente nga Shkodra, Evina Komi është përzgjedhur nga Ministria e Arsimit, për një bursë në Universitetin
E zhveshur dhe plot trëndafila, kush është romantiku që fshihet pas Klaudia Pepës (FOTO LAJM) Klaudia Pepa ka kaluar një ditë mjaft relaksuese ditën e sotme, që është finalizuar me një surprizë shumë të bukur. Bale
I vidhet Audi luksoz kryebashkiakes së Durrësit, policia fsheh ngjarjen Kryebashkiakes së Durrësit, Emirjana Sako mësohet se i kanë vjedhur makinën personale ‘Audi A5’. Ndërkohë ngjarja ësh