999 rezultate për

aubameyang

Aubameyang: Milani më interesonte por.. Aubameyang është rikthyer sërisht të flasë për çështjen më të madhe të kësaj merkatoje. Pierre-Emerick Aubameyang nu
Aubameyang e donte kalimin te Milani, por Dortmundi e ndaloi Pierre Emerick Aubameyang ka dashur me çdo kusht transferimin e tij te Milani. Në fakt do të ishte një rikthim në Mil
Aubameyang pranë Real Madrid Real Madrid raportohet të ketë bërë ofertë për sulmuesin e Borusia Dortmund Pierre Emerixc Aubameyang. Diario Gol sh
Shpërthen Aubameyang pas shitjes së Dembeles, ja çfarë ka bërë Sulmuesi Pierre-Emerick Aubameyang duket se nuk është i kënaqur me shitjen e Ousmane Dembeles, i cili ka bërë një postim
Aubameyang iu tregon shokëve se çdo të bëjë me të ardhmen etij Pierre-Emerick Aubameyang dëshironte një lëvizje larg nga Dortmund, të cilën akoma nuk e ka marrë. Tani ai është duke
Aubameyang: E dua Dortmundin, por nuk më ndihmon të rritem Aubameyang ka folur sot për të ardhmen e tij. Sulmuesi i Borusia Dortmund ka përsëristur sërisht dëshirën e tij për tu l
Aubameyang del hapur, kërkon rikthimin tek Milan Aubameyang ka deklaruar atë që i hap kalimin tek Milan Aubameyang nuk e ka fshehur dëshirën e tij për tu rikthyer në
Aubameyang: "Do të shikoj se çdo të ndodhë" Milan dhe Fassone së bashku me Mirabellin mesa duket janë të kënaqur me merkaton e deri tanishme. Fjalët e fundit të
Aubameyang tek Milani? Marrveshja po kryhet në fshehtësi Nuk ka përfunduar ende drama e transferimit të Aubameyang. Sky Sport raporton se një qëndrim në Dortmund nuk është s
Ky është sulmuesi që duan kuqezinjtë për sezonin e ri Drejtuesit e Milanit e kanë pranuar se janë në kërkim të një sulmuesi për sezonin e ri. Milani gjatë kësaj vere ka tr
Milan i jep ultimatum Aubameyang-ut Sipas “Corriere dello Sport”, Milan i ka dhënë një sinjal të drejtpërdrejtë Pierre-Emerick Aubameyang. Lojtari duhet
Borusia ia lë "thatë" Milanit: S'ka negociata për Aubameyang Gjermanët e Borussia Dortmund kanë mohuar zërat se janë në negociata me Milanin për shitjen e Pierre Emerick Aubameyang.
Dortmund mohon lajmin të cilit i trembeshin milanistët Ditën e djeshme Bild shkruajti se Aubameyang kishte zgjedhur që ti drejtohej Kinës dhe për të mos rinovuar me Borusia Do
Aubameyang lodhet me spekullimet rreth tij, e vendos vet të ardhmen Milan, PSG, Chelsea apo Kampionati Kinez? Nëse do ti bëhej një e tillë pyëtje Aubameyang sigurisht që do ta kishte të vë
Belotti, Morata apo Aubameyang? Njëri do të përfundojë në San Siro Milan ka vetëm një dëshirë në këtë merkato dhe ai është një sulmues. Edhe pse Belotti duket favoriti, për të cilin M
Aubameyang në kryqëzim, nuk e di ku do përfundojë Në mes të një tregu të madh të transferimeve, Pierre-Emerick Aubameyang ka ende për të vendosur se ku do të jetë e ardhm
Conte i gatshëm tu ndërpresë hovin tifozëve të Milanit Chelsea po mbyll një marrëveshje prej 65 milionë paund për lojtarin e Borussia Dortmundin, Pierre-Emerick Aubameyang.
Aubameyang acaron Dormundin, ka 24 orë afat për të vendosur Sipas London Evening Standard, Borussia Dortmund ka paralajmëruar Pierre-Emerick Aubameyang. Ekipit të tij i ka sosur
Aubameyang është pothuajse i Milanit, Dortmund pranon uljen e vlerës së lojtarit Aubameyang ka përdorur vullnetin e tij për të plotësuar një super Milan në këtë merkato. Aubameyang i është ofruar M
Conte ka halle, sa shumë emra qarkullojnë në kokën e tij Bosi i Bluve, Antonio Conte, ka piketuar Alvaro Morata të Real Madridit si objektivin e tij Nr 1 për të pasuar Diego Cos