999 rezultate për

atletiko

Atleticos nuk i ndel inati, përgatit dosje për të paditur Ronaldon Tek Atletico e Madridit janë të rebeluar për sjelljen e Kristiano Ronaldos pas ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve
Ronaldo i tregon b*let Simeones (VIDEO) Menjëherë pas mbylljes së sfidës në Torino, ku Juventusi fitoi me shifrat 3-0 ndaj Atletikos së Madridit, për të sigurua
Momenti ku kapiteni Ramos imiton me ironi festimin e Griezmannit (VIDEO) Derbi i Madridit, mes Atletikos dhe Realit, përfundoi me fitoren e ekipit të Santiago Solarit, por polemikat nuk mungojn
Budallallëqet e Diego Costas nuk kanë fund, shikoni çfarë i bën shokut të skuadrës (VIDEO) Përtej bëmave dhe zënkave në fushën e lojës, Diego Costa mbetet i njëjtë edhe jashtë saj. Sulmuesi i Atletico Madrid
Atletiko Madrid mbulon në “ar” Simeonen Skuadra e Atletiko Madrid ka një plan kontret për rinovimin e trajnerit Diego Pablo Simeone. Drejtuesit e kloubit madril
Thomas Strakosha në formacionin e vitit Futbolli është gjithnjë e në rritje dhe këtë e tregojnë më së miri edhe niveli i lojtarëve që sa vjen dhe ngrihet. Së
Griezmann: Fitoj “Topin e Artë” me Atletiko Madrid Sulmuesi i Atletiko Madrid, Antoine Griezmann tha së fundmi se ëndërron që të një ditë të fitojë çmimin prestigjioz të “
Atletiko i Madridit përfitoi nga largimi i Ronaldos Diego Simeone pohon se klubi që ai e drejton, Atletiko Madrid, tani është në një nivel me rivalin e vet, Real Madridin,
Legjenda kolumbiane godet me grusht tifozin që e ofendoi (VIDEO) Legjenda e Kolumbisë Rene Higuita njihet si një portier mjaftë i mirë në historinë e futbollit. Ai nuk ka hequr dorë
Trajneri i Marseille: Përballja me Atletikon, si një çokollatë Trajneri i Marsejës, Rudi Garsias, i pyetuar se si do mund ta largonte stresin përpara një ndeshjeje kaq të rëndësishme
Portieri largohet nga porta, dhe hutohet në telefon (VIDEO) Kampionati brazilian njihet për çuditë apo rastet e pazakonta që ofron, por ky në ndeshjen e mbrëmshme mes Atletiko Para
Busquets e harron barazimin e mbrëmshëm, mendja i rri tek Atletiko Busquets pas barazimit të mbrëmshëm 1-1,nuk e ka mnbajtur mendjn shumë tek dy pikët e humbura kundër Las Palmas, por ka
Suarez çfarë nuk bën që të ndëshkohet me të verdhë, por arbitri çuditërisht nuk ia jep (VIDEO) Luis Suarez në përfundim të ndeshjes së djeshme me Gironën bërë të pamundurën për tu ndëshkuar me një karton në verdhë,
Atletiko dhe Sevillia duan shërbimet e vëllait të Hazardit Vëllai i Eden Hazard, Thorgan Hazard po konfirmohet këtë vit me 8 gola dhe 8 asiste te Borussia M’gladbach dhe do të jet
Punë ditësh dhe Torres lë Atletikon për kampionatin kinez Sulmuesi veteran 34-vjeçar, Fernando Torres do të jetë një lojtar i lirë në qershor dhe gazeta spanjolle Marca thotë se
Çmendet Barcelona, i ofron një nga tre yjet plus shumë miliona Atletikos për Griezmanin Sipas raportimeve të “Don Balon”, Barcelona ka gati planin për ta bindur Atleticon e Madridit që të heqë dorë një herë e
Juventus dhe Atletiko përballen në merkato për Florenzin Sipas Il Messaggero, Alessandro Florenzi është kthyer në një objektiv të Juventusit dhe Atletico Madridin, por mbetet op
Atletiko kërkon të shtojë një xhevahir, vëzhgon nga afër Wernerin Siç raporton gazeta gjermane “Bild”, Atletico e Madridit ka dërguar vëzhgues në Gjermani për të ndjekur nga afër Timo We
Shënon gol dhe përjashtohet me të kuq, Bare ruan rekordin e Atleticos Keidi Bare është bërë protagonist në ndeshjen e sotme të Atletiko Madrid B. Ekipi i tij ka barazuar jashtë fushe 1-1
Le të ikë Griezman, Atletiko do Belottin Atletico Madridi ka shfaqur interesimin për sulmuesin e Torinos Andrea Belotti këtë verë, sidomos nëse bie çmimi i tij p