514 rezultate për

atletico

Atletico-Barēa, Torres tenton tė godasė Neymar-in (VIDEO) Nė pėrfundim tė ēerekfinales sė dytė tė Copa del Rey mes Atletico Madrid dhe Barcelonės (2:3), ka patur njė pėrplasje me
Atletico-Barēa, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Atletico do tė luajė nė “Vicente Calderon” me disavantazhin e njė goli, pas humbjes 1-0 nė takimin e parė tė luajtur nė
Atletico vijon me fitore, tripletė Rayo-s (VIDEO) Atletico Madrid ruan hapin e Realit dhe Barcelonės nė Primera Division. "Los Colchoneros" nuk zhgėnjyen nė "Vicente Cald
Milani prenoton Serginhon e ri (VIDEO) Trajneri i Milanit Filippo Inzaghi ka drekuar me presidentin Silvio Berlusconi me qėllim bindjen e kėtij tė fundit qė tė
Tifozi i Barēės nė Meksikė i merr Ronaldinhos autograf nė fushė (VIDEO) Ylli brazilian Ronaldinho vazhdon tė jetė njė futbollist shumė i pėlqyer nga tifozėt. Ish kampioni i Botės, tashmė pjesė
E pabesueshme! Shihni ēfarė humbet Luis Suarez (VIDEO) Kanė kaluar disa muaj nga transferimi i tij te Barcelona por Luis Suarez ende nuk e ka gjetur formėn e tij tė dikurshme.
Barēa-Atletico, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Barcelona dhe Atletico Madrid ndeshen sėrish me njėri-tjetrin, kėsaj rradhe nė njė ndeshje tė vlefshme pėr fazėn ēerekfi
Milan, Siqueira dėshiron tė qėndrojė te Atletico Madrid Milani po punon pėr tė pėrforcuar krahėt, por nė njė kohė kur Pasqual ėshtė nė pritje tė kuptojė tė ardhmen e tij te Fio
Milan, balotazh Pasqual-Siqueira pėr krahun e majtė Dėmtimi i De Sciglio po bėn qė Milani tė nxitojė pėr tė gjetur zėvėndėsuesin e tij nė krahun e majtė tė mbrojtjes. Nevoj
Getafe-Real Madrid, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) E diela sportive starton me derbin e Madridit, Getafe-Real Madrid. Vendasit qė gjenden nė zonėn e ftohtė tė rėnditjes do
Inter, "Jo" nga Atletico pėr Mario Suarez Nuk ka Mario Suarez pėr Interin. Atletico Madrid ka hequr nga merkatoja mesfushorin spanjoll. Sipas asaj qė raporton "Sk
Luis Enrique paralajmėron tė tijėt: Kujdes Atleticon! Luis Enrique paralajmėron Barcelonėn pėr sfidėn e dyfishtė nė Kupėn e Mbretit kundėr Atletico Madrid nė ēerekfinale. Pas
Real-Atletico, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Avantazhi 2-0 i arritur nė "Vicente Calderon" favorizon Atletico Madridin qė nė ndeshjen e kthimit tė Kupės sė Mbretit n
IFFHS: Top 10 klubet e 2014-ės (FOTO LAJM) Real Madrid ėshtė klubi mė i mirė i botės pėr vitin 2014 sipas renditjes sė Federatės Ndėrkombėtare tė Historisė dhe Sta
Barcelona nuk e njeh kampionin (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultat 3-1 Atletico Madridin nė ndeshjen e javės sė 18-tė tė La Ligas qė u zhvilluar tė dielė
Barēa-Atletico, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Barcelona-Atletico Madrid ėshtė kryendeshja e javės sė 18 nė La Liga. Katalanasit qė vijnė pas fitores nė Kupė pėrballė
Inter, dopio-akord pėr Lucas Leiva e Mario Suarez Super-merkato pėr Interin. Pasi morėn Podolskin dhe Shaqirin, drejtuesit zikaltėr i janė futur punės pėr pėrforcimin e m
Real-Atletico, derbi pėr Shkodran Mustafin Sipas asaj qė raporton "Sky", ish mbrojtėsi i Sampdorias, shqiptari Shkodran Mustafi, i transferuar kėtė verė te Valenci
UEFA zgjedh Formacionin e Vitit (FOTO LAJM) UEFA ka zgjedhur Formacionin mė tė mirė pėr vitin 2014. Pas njė votimi online disa-javor, ku morėn pjesė mbi 8 milionė f
Atletico-Real, Simeone Jr "tėrbon" "Galaktikėt" Kush e ka ndjekur ndeshjen e Kupės sė Mbretit mes Atletico Madrid dhe Real Madrid e ka ende nė mendje festimin e Diego P
 
Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.

Protesta tė dhunshme nė Prishtinė gjatė mesditės sė sotme. Pėrplasje polici-protestues, ndėrsa nuk mungojnė as personat e lėnduar.