atletico

Valencia-Atletico përfundon në ‘paqe’ Ka përfunduar në barazim 1-1 ndeshja kryesore e javës së parë në La Liga, midis Valencias dhe Atleticos. Ishin miqtë
Ylli i Atleticos kërkon të largohet, Simeone nuk e "vë ujin në zjarr” Së fundmi është raportuar se mbrojtësi i Atletico Madrid, Filipe Luis po kërkon të largohet nga klubi i tij aktual.
Ylli i Atletico Madridit kërkon të largohet Sipas raportimeve të mediave në Spanjë, mbrojtësi i krahut të majtë i Atletico Madridit, Filipe Luis, nuk është i lumtur
Simeone thyen rekord në historinë e Atletico Madrid Diego Simeone është padyshim një nga futbollistët më të mirë të Europës. Ai ka fituar shumë me skuadrën e Atletico M
Griezmann tallet keq me Ramos dhe Real Madridin (FOTO LAJM) Atletico Madrid mbrëmjen e djeshme kanë mundur bindshëm Real Madridin dhe janë kurorëzuar si kampionët e Superkupës së E
Kjo është aryeja pse Griezmann nuk u largua nga Atletico Antoine Griezmann vitet e fundit është shëndërruar në një nga futbollistët më të kërkuar nga gjigantët e Europës. Ma
Atletico i hakmerret Realit, fiton Superkupën e Evropës (VIDEO) Atletico Madrid ka mposhtur Realin e Madridit me shifrat 4-2 në finalen e Superkupës së Evropës në Tallinn. 90 minut
Atletico nuk ndalet, shënon edhe golin e katërt ndaj Realit (VIDEO) Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Realit në Tallinn. Autori i golit është Koke në minutën e 104' d
Çmendet Atletico, përmbys rezultatin ndaj Realit (VIDEO) Atletico Madrid ka përmbysr rezultatin ndaj Realit në Tallinn. Ai që ka shënuar është Saul Niguez pas një supergoli
Nuk ka fitues, Reali dhe Atletico do të luajnë edhe 30 minuta për të fituar Superkupën Real Madridit dhe Atletico Madridit nuk i kanë mjaftuar 90 minuta për ta fituar finalen e Superkupës së Evropës. Në p
Real Madrid përmbys rezultatin ndaj Atleticos (VIDEO) Real Madrid ka përmbysur rezultatin ndaj Atleticos në Tallinn. Ai që ka shënuar është Sergio Ramos në minutën e 62'
Real Madrid barazon rezultatin ndaj Atleticos (VIDEO) Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Atleticos së Madridit në Tallinn. Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, K
Zhbllokohet ndeshja, Atletico kalon në avantazh ndaj Real Madridit (VIDEO) Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Real Madridit në " Le Coq Arena". Ai që ka shënuar është sulmuesi spanjol
Formacionet zyrtare: Real Madrid - Atletico Madrid Real Madrid dhe Atletico Madrid do të përballen sonte për të fituar Superkupën e Europës. Të dyja klubet fituan dy t
Luka Modric e nis nga stoli ndeshjen ndaj Atleticos Objektivi i Interit Luka Modric nuk pritet të startoi sonte për Real Madridin në ndëshjesn e SuperKupës së Evropës kundë
Courtois apo Navas? Me këtë portierë do startojë Lopetegui sonte ndaj Atleticos Një dilemë e madhe ekziston për sa i përket portierit që do të mbrojë portën e Realit në ndeshjen me Atleticon sot në mb
Kjo është aryseja se pse Courtois nuk debuton sonte me Real Madridin Portieri i ri i Real Madridit, Thibaut Courtois, do të duhet të pres ende për të bërë debutimin me skuadrën e tij të re
Modriç te Interi? Kjo është lëvizja që bën trajneri i Realit Mbrëmjen e sotme Real Madrid do të përballet me Atletico Madridin për Superkupën e Europës. Në këtë ndeshje Atletico
Ylli i Atletico Madridit kërkon fitore ndaj Realit Real Madrid dhe Atletico Madrid do të përballen mbrmjen e sotme për Superkupën e Europës që do të mbahet në Estoni.
Superkupa e Europës, magjia që na pret sonte Mbrëmjen e sotme n pret një "magji" tjetër e futbollit europian. Real Madrid do të përballet me Atletico Madrid për