999 rezultate për

atje

5 filmat që duhet të shihni me patjetër këtë verë (FOTO LAJM) Ditët janë shumë të nxehta dhe sigurisht që nuk mund të mos mendojmë për detin,plazhin apo dhe për pishinat. Edhe pse gj
Të vërtetat e martesës që duhet t’i dini me patjetër Shumë prej nesh janë plot shpresë dhe lumturi, kur vendosin të martohen. Dashuria i bën njerëzit më optimistë. Mirëpo, m
PËRGJIMI/ "Lavdrim të mos kemi llafe, votat i dua haptas atje" Përgjimi numër 13 i gjermanes Bild, sjell bisedat mes Drejtorit të Arsimit në Dibër Drini Gjeçi dhe shtetasit Lavdrim Mu
Holanda paguan qytetarët për të shkuar në punë me biçikletë Holanda ka marrë një epitet kohëve të fundit si “Shteti numër një i pa rivalizuar i biçikletave”. Kjo për arsye se ës
Një politikan tipik shqiptar në Chuck Town-Petrelë, Luan Aliu tregon eksperiencën në filmin aksion Për disa muaj në Shqipëri janë zhvilluar xhirimet e një filmi shqiptaro-kinez, një bashkëpunim i rrallë ky në këtë sekto
Rama: Nuk largohem nga politika, atje ku udhëheq une çdo gjë duket e bukur Kryeministri Edi Rama i pyetur Open se a e ka menduar dorëheqjen Eu përgjigj se nuk e ka menduar për shkak se nuk mund t
Një nga këto fustane duhet të jetë me patjetër në garderobën tuaj ( FOTO LAJM) Edhe pse jemi pothuajse në fillim të qershorit ende nuk kemi hequr nga garderoba jonë trikot e pulovrat e dimrit. Po
Zbulohen mesazhet e "Whatsapp", Sala nuk dëshironte transferimin te Cardiff Emiliano Sala vdiq tragjikisht derisa po udhëtonte nga Franca për në Britani pas transferimit të tij te Cardiff në Premi
Shqiptarët fiksohen të shkojnë atje ku duhet vizë, si arratisen nga Danimarka në Angli (FOTO LAJM) Shqiptarët tentojnë të ikin ilegalisht drejt Britanisë, duket “thyer sigurinë” e portit Esbjerg të Danimarkës. Media
Burrat na thanë se do iknim me pushime! Mashtrimi i madh me luftën më Siri Ky është rrëfimi i grave kosovare, të cilat tregojnë se si kishin vendosur të shkojnë në zonat e konfliktit në Siri dhe
Përfundon faza e parë e spërkatjes kundër mushkonjave Faza e parë e spërkatjes kundër mushkonjave në rajonin e Qytetit të Shkupit është bërë në orët e hershme të mëngjesit, k
Arrestohen për zhvatje, si u zbuluan 3 shqiptarët në Itali Tre shqiptarë, të akuzuar për dhunë dhe zhvatje, janë arrestuar ditën e sotme nga policia italiane në Pistoia. Sipas
Çifti zvicerian: Atje ishte edhe Mozzik Çifti zviceran ka treguar edhe për takimin me partnerin e Loredanës, Mozzik. Petra, 52 vjeçarja zvicerjane që ka akuz
A e paralajmëroi Loredana përmes kësaj kënge zhvatjen e çiftit zvicerjan? (VIDEO) “Sonnenbrille” është kënga të cilën Loredana Zefi e lansoi në qershor të vitit 2018, ku ende pa e nxjerrë në treg, bëri
Syzet e diellit që duhet ti keni patjetër këtë verë (FOTO LAJM) Syzet e diellit janë një nga aksesorët më të preferuar për të gjithë. Edhe pse më të përdorshëm në sezon e pranverë
Ribery pas disa sezonesh do të kthehet te Bayern Munchen Ditën e sotme Ribery ka bërë të ditur se do të luajë edhe disa sezone përpara se të varë këpucët në gozhdë, por desticio
Shkon për një jetë më të mirë por zhduket ish- futbollisti i Kuçovës Ishte viti 1991 kur asokohe një 15-vjeçar ish-futbollisti i ekipit të të rinjve të Kuçovës, Belisar Subashi ëndërronte t
Qeshni me lot, shpikjet që bën njeriu kur zihet ngushtë (FOTO LAJM) Të gjithë njohim ndonjë person që mendon se mund të rregullojë gjithçka, por ndonjëherë është më mirë që të kërkojmë ndi
Në ishullin e gjarpërinjve, ku helmi i nëpërkës të shkrin mishin e të vret në mënyrën më të tmerrshme (FOTO LAJM) Ishulli i gjarpërinjve. Mjafton emrin për të të futur tmerrin, por ka disa fakte të tjera mbi këtë ishull, 33 kilometra
De Jong: Nuk kam asnjë shqetësim nëse eleminoj Barcelonën në finale Frenki De Jong, po mahnit Europën me performancat e tij me Ajaxin. Barcelona u tregua e shpejtë, duke i siguruar shër