999 rezultate për

atit

Mungoi në ndeshjen e fundit të kampionatit, mësohet sa do të qëndrojë jasht fushave Odegaard Mesfushori i Real Madrid, Martin Odegaard do të jetë jashtë fushave për një muaj për shkak të dëmtimit, raporton gazeta
Mbyllet reparti i neurologjisë në Spitalin e Beratit, shkak një mjeke me Covid-19 Drejtoria e Higjienës në spitalin e Beratit ka mbyllur repartin e neurologjise pasi një mjeke neurologe ka rezultuar poz
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
Biznesmeni: Si i shpëtova atentatit, 3 persona më ndoqën deri te hyrja por më shpëtoi ashensori Biznesmeni i ndërtimit Andon Dhima pretendon se i ka shpëtuar një atentati nga tre persona, të cilët nuk arritën në kohë
Si kurrë më parë, Viola Spiro dhe ish-deputeti i PD "kapen" në jetën e fshatit (FOTO LAJM) Puntata e kësaj javë në rubrikën e së dielës ‘N’fermë’ ka bërë bashkë Ervin Salianjin, Viola Spiron, Mariza Ikonomin dhe
Me urgjencë në spital pas atentatit, mësohet gjendja e shefit të policisë Ditën e sotme shefit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe Mentor Hasanaj iu bë atentat dhe u transportua me urgje
Po udhëtonte me babain dhe gruan, detaje nga atentati ndaj shefit të Komisariatit në Malësinë e Madhe Detaje të reja zbardhen nga sulmi me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj.
Plagoset me armë zjarri shefi i Komisariatit në Malësinë e Madhe bashkë me të birin Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Shkodër në drejtim të makinës së policisë bashkiake të M
U infektua mjekja, mbyllet reparti i Neurologjisë në spitalin e Beratit Drejtoria e Higjenës ka vendosur të mbyllë të gjithë repartin e Neurologjisë në spitalin e Beratit pas konstatimit si po
Nuk ka protesta nesër, shenjë për rifilimin e kampionatit Nesër, pra të shtunën e 10 tetorit nuk do të ketë protestë të futbollistëve dhe aktorëve të futbollit para kryeministris
Aeroporte, hekurudha e porte! Rama zbulon planet e mandatit të 3-të dhe inatin e paska me kuksianët "Më thonin aeroporti i Kukësit është fantazi po unë ose do ti marr ata që më shajnë, 120 demokratë nga Kukësi që të zbre
Dua Lipa mbështet Biden: Ishte me ne në ditët e vështira të Kosovës (VIDEO) Këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa ka dalë në mbështetje të kandidatit demokrat për zgjedhjet Presidenciale,
"Diletta e Shqipërisë", grekët tërbohen pas Eva Muratit (FOTO LAJM) Eva Murati është një nga prezantueset më simpatike në vendin tonë, teksa vitet e fundit 25-vjeçarja ka shkëlqyer duke mo
Një djalë si i Ardit Gjebreas, Joni i kushton të atit fjalë zemre (FOTO LAJM) Postimi i fundit në Instagram i Joni, djalit të Ardit Gjebreas ka tërhequr vëmëndjen e ndjekësve, një foto ku shihet kra
10 klubet që hapën "thesin" gjatë afatit kalimtar të verës Afati kalimtar i verës 2020 ka sjellur mjaft ndryshime interesante, me disa klube që e kishin të pamundur arritjen e obj
Refuzoi largimin, Napoli po përgatit një suprizë të "hidhur" për Milik Duhet të ishte një nga protagonistët e mëdhenj të merkatos, por Arkadiusz Milik ka vendosur të qëndrojë edhe një vit te
FIFA & UEFA reagojnë për bojkotin e kampionatit FIFA dhe UEFA kanë reaguar për bojkotin e kampionatit të Kategorisë Superiore. Përmes një letre të dërguar Sekretarit
Çmimi Nobel në Mjekësi për 2020, fituesit mjekët që zbuluan virusin e Hepatitit C Çmimi Nobel i këtij viti iu dha tre shkencëtarëve, të cilët kanë dhënë një kontribut vendimtar në luftën kundër hepatiti
Kokainë, mijëra paund dhe thikë: Kapet i "forti" i Beratit Policia e Bberatit ka arrestuar një 58 vjeçar pasi u kap duke transportuar lëndë narkotike e dyshuar kokainë. Shtetas
Ivanka nxjerr foton e të atit, si duket Trump pas infektimit me Covid-19 (FOTO LAJM) Ivanka Trump ka publikuar një foto të presidentit amerikan Donald Trump, i cili edhe pse i infektuar me Covid, shfaqet n