999 rezultate për

atifete

Koha kur Atifete Jahjaga ishte e re (FOTO LAJM) Ish presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka pësuar një ndryshim të madh që nga koha kur ishte në këtë post e deri tani
Atifete Jahjaga del para gjykatës Ka nisur seanca në lidhje me padinë për shpifje ndaj ish-presidentes Atifete Jahjaga. Gjyqtarja e rastit në fillim ë sea
Atifete Jahjaga del nesër para gjykatës për shpifje Kunetërit e Shyhrete Berishës kanë paditur ish-presidenten Atifete Jahjaga për shpifje, seanca e së cilës pritet të mbah
Ish-presidentja e Kosovës merr vendimin drastik, ndahet nga bashkëshorti Ish-presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga, duket se është drejt divorcit dhe për këtë i ka nisur edhe proceduarat. Pa
Fjeti si police dhe u zgjua si presidente (VIDEO) Ishte dita më e rendësishme në jetën e saj. Atifete Jahjaga ishte me profesion police deri atë natë. Por të nesërmen
Pse Atifete Jahjaga e anuloi vizitën në Beograd? Ish-presidentja e Kosovës ka refuzuar të vizitojë Beogradin , vizitë kjo që vinte për të marrë pjesë në festivalin “Mirë
Mediat serbe: Jahjaga përdhunon Serbinë në mes të Beogradit! Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, gjatë një vizite në Beograd, ka "çmendur" mediet serbe. "Sulm i ri i shqi
Përlotet Atifete Jahjaga, çfarë i ndodhi gjatë Presidencës? (VIDEO) Sonte në RTV Dukagjini është transmetuare emisioni Zona Express, ku është shfaqur dokumentari ekskluziv “Zëra nga Ferri”
Jahjaga: Jap përgjegjësi për të gjitha shpenzimet që i kam bërë si Presidente Zyra e ish-Presidentes Atifete Jahjaga siç bëhet me dije është e gatshme të përgjigjet për të gjitha shpenzimet që janë
Në avionin e aksidentuar nuk ndodhej Atifete Jahjaga UPDATE - Ish presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga ka demantuar lajmin se ajo ndodhej në aeroplanin që doli nga pista në
Atifete Jahjaga: Theva tabutë kur u bëra Presidente Atifete Jahjaga, e zgjedhur si Presidente nga një marrëveshje politike e arritur nga Hashim Thaçit, Isa Mustafa, Behgjet
Leonora Jakupi kopjon gruan e Trumpit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur nga Kosova Leonora Jakupi konsiderohet si një nga artistet me veshjet më të bukura, madje ajo është
Leonora Jakupi nderohet nga Atifete Jahjaga Leonora Jakupi është vlerësuar nga presidentja Atifete Jahjaga, për kontributin humanitar të dhënë në drejtim të grave t
Jahjaga nesër nënshkruan marrëveshjen për ekstradim me SHBA-të Zyra e Presidentes ka bërë të ditur se Kosova dhe SHBA nesër do të nënshkruajnë marrëveshjen për ekstradim. President
Ekspertët e demarkacionit vendosin pa Mustafën Megjithëse nga zyra e presidentes së Kosovës Atifete Jahjaga u lajmërua se deri në fund të muajit mars do të jetë gati r
Jahjaga dhuratë për Princin Charles (FOTO-VIDEO) Princi i Uellsit, Charles, dhe dukesha Cornwall, janë pritur nga presidentja ne largim e Kosovës, Atifete Jahjaga.
Basha vijon vizitën në Kosovë, takon Atifete Jahjagën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimeve me Hashim Thacin dhe Isa Mustafen, vijoi axhenden e tij me Pr
FSK dhe Policia nisin Paradën e Pavarësisë (FOTO LAJM) Pjestarë të Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe të Policisë kanë mbërritur në sheshin ku edhe do të parakalohet në nder të
Presidentja nesër me dyer të mbyllura Takimi i shumë përfolur i presidentes së Kosovës Atifete Jahjaga, do të nis nesër në orën 9:00. “Presidentja e Repub
Haradinaj responds positively to Jahjaga's invitation Chairman of the Alliance for the Future of Kosovo party, Ramush Haradinaj, has decided to participate in the meeting con