999 rezultate për

atalantas

Crudeli shpërthen në lot pas golit të Zlatan (VIDEO) AC Milan shënoi fitore të pastër 2:0 ndaj Cagliarit sot në udhëtim. Leao dhe Ibrahimoviq shënuan për Milanin, i cili
Interi mposht me lehtësi Torinon (VIDEO) Pritej një sfidë e vështirë në letër për Interin, por përballja me Torinon, në transfertë, rezultoi një shëtitje për Int
Frikë te Lazio, Starakosha dëmtohet në stërvitje Thomas Strakosha është një ndër pikat më të forta të Lazios. Portieri shqiptar ka zhvilluar një sezon mjaft të mirë me 3
Lautaro Martinez nuk mjafton, Inter gati 50 milion euro për sulmuesin e Atalantas Mauro Icardi duket se është i destinuar për t’u larguar nga Interi në fundin e këtij sezoni, me ish-kapitenin që nuk lua
Milan nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Është përsëri sulmueis polak
Milan përmbys rezultatin ndaj Atalantas së Berishës (VIDEO) Milan ka përmbysur rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është mesfushori
Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është sulmuesi Krz
Sërish Ronaldo, Juventus barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Ataklantas në stadiumin "Bergamo". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristi
Dybala kapiteni i Juventusit kundër Atalantas Juventus nesër në mbrëmje do të luaj në transfertë kundër Atalantas së Etrit Berishës. Por trajneri Max Allegri do t
Allegri: Ronaldo do të jetë në stol kundër Atalantas Juventusi përgatitet këtë mesjavë për një impenjim të vështirë në transfertë, ndaj Atalantës, por në Bergamo, vendasit d
Milan nuk vonon, kalon përsëri në avantazh ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Atalantas në "San Siro". Ai që ka shënuar këtë herë është mesfushori Bonave
Milani kërkon kthimin te fitoret, ky është formacioni kundër Atalantas Milani do të tentojë ta fitojë ndeshjen e dytë të këtij sezoni të Serie A-së ku përballë kësaj here do të ketë Atalanta
Roma në vështirësi, mezi barazon Atlantën Roma nuk ka arritur më shumë se një barazim në shtëpi të saj kundër Atalantas pasi që ka barazuar me rezultat 3-3. Për R
Më i miri ndaj Atalantas, Strakosha ka një mesazh Lazio barazoi dje në “Olimpico” me Atalantën 1-1, por ishte portieri shqiptar, Tomas Strakosha, ai që me pritjet e tij e
Skuadra e Juventusit kundër Atalantas Juventusi do të luajë nesër me Atalantan në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, duke humbur Gonzalo Higuain. Max Allegr
Zyrtare: Shtyhet ndeshja mes Juventusit dhe Atalantas ​Është shtyrë ndeshja mes Juventusit dhe Atalantas për shkak të reshjeve të mëdha të borës Arbitri i takimit Ma
Dortmund barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Borussia Dortmund ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Mapei Stadium". Goli është shënuar nga mbrojtësi, Marcel
Dëmtohet mbrojtësi i Juventusit Mattia De Sciglio pritet të humbasë ndeshjen e Juventusit kundër Atalantas në Serie A të dielën pas marrjes së një dëmti
Chiellini i shpëton dënimit për grushtin ndaj Belottit (VIDEO) Chiellini e goditi me bërryl Belottin në fytyrë, por kjo goditje është konsideruar si një akt i paqëllimshëm. Kjo i
Del përgjigja zyrtare për dëmtimin e Higuainit Sipas raportimeve të "Tuttosport" Higuain nuk ka diçka serioze dhe do të jetë pjesë e ekipit në ndeshjen e kthimit në gj