999 rezultate për

atalantĂs

Eksperti i gjykimit: Kartoni i kuq i Atalantas i tepërt, i verdhi do të mjaftonte (VIDEO) Momenti më kontestues i ndeshjes Atalanta – Real Madrid, ishte ai i minutës së 17 të ndeshjes, ku Remo Freuler u përjash
Ndeshja në Champions ndaj Atalantës, Reali me shumë mungesa Me rinisjen e Champions, kalenderi i skuadrave në top 5 ligat Evropiane sa vjen edhe ngjeshet. Pikërisht për shkak o
Lajme të mira për Lazion, Luis Alberto kalon dëmtimin Mesfushori i Lazios, Luis Alberto është rikthyer në stërvitje para sfidës ndaj Atalantas në Seria A. Pas humbjes dhe
Gasperini: Gomez i ka dhënë shumë Atalantas Trajneri i Atalantas, Gian Piero Gasperini ka thënë se kapiteni Papu Gomez i ka dhënë shumë klubit. Gomez udhëtoi në
Lojtari i Atalantas tallet keq me Ibrahimovic në rrjetet sociale (VIDEO) Marten De Roon është tallur me Zlatan Ibrahimovic – pasi Atalanta mposhti Milan 0-3 në San Siro. Ibrahimovic mori vë
Trajneri i Atalantas flet për ndeshjen ndaj Milanit Trajneri i Atalanta, Gian Piero Gasperini ka folur para ndeshjes me Milanin.La Dea humbi mundësinë për t’u ngjitur në tr
Lajme pozitive për Milanin, Kjaer i gatshëm për Atalantën Mbrojtësi i AC Milanit, Simon Kjaer do rikthehet në aksion për ndeshjen ndaj Atalantas dhe Mario Mandzukic ka nisur stër
Zabata në mbrojtje të Gomez: Është ende kapiten i Atalantas Sulmuesi Duvan Zapata ka mbështetur bashkëlojtarin Papu Gomez, duke thënë se është ende kapiten i Atalantas. Gomez u
Zënka me Gasperinin i kushton shtrenjtë Gomes, përjashtohet nga Atalanta Të dielën në orën 18:00 Atalanta do të ndeshet me Romën. Vëmendje ka marrë kapiteni i Atalantës, i cili la të kuptohe
Larg Atalantas, Papu Gomez i buzëqeshur këndon himnin e Juventusit (VIDEO) E ardhmja e Papu Gomezit me siguri që do të jetë në një tjetër ekip vitin e ardhshëm. Sherri me trajnerin Gasperini
Gomez flet për përleshjen me grushta me Gasperinin: Do ta merrni vesh të vërtetën (FOTO LAJM) Sulmuesi i Atalantas, Papu Gomez ka befasuar me një postim të tijin në rrjetin e tij social Instagram. Papu Gomez, i
Crudeli shpërthen në lot pas golit të Zlatan (VIDEO) AC Milan shënoi fitore të pastër 2:0 ndaj Cagliarit sot në udhëtim. Leao dhe Ibrahimoviq shënuan për Milanin, i cili
Interi mposht me lehtësi Torinon (VIDEO) Pritej një sfidë e vështirë në letër për Interin, por përballja me Torinon, në transfertë, rezultoi një shëtitje për Int
Frikë te Lazio, Starakosha dëmtohet në stërvitje Thomas Strakosha është një ndër pikat më të forta të Lazios. Portieri shqiptar ka zhvilluar një sezon mjaft të mirë me 3
Lautaro Martinez nuk mjafton, Inter gati 50 milion euro për sulmuesin e Atalantas Mauro Icardi duket se është i destinuar për t’u larguar nga Interi në fundin e këtij sezoni, me ish-kapitenin që nuk lua
Milan nuk ndal, shënon edhe golin e tretë ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Është përsëri sulmueis polak
Milan përmbys rezultatin ndaj Atalantas së Berishës (VIDEO) Milan ka përmbysur rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënuar është mesfushori
Milan barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Milan ka barazuar rezultatin ndaj Atalantas në "Stadio Atleti Azzurri d'Italia". Ai që ka shënaur është sulmuesi Krz
Sërish Ronaldo, Juventus barazon rezultatin ndaj Atalantas (VIDEO) Juventus ka barazuar rezultatin ndaj Ataklantas në stadiumin "Bergamo". Ai që ka shënuar është ylli portugez, Cristi
Dybala kapiteni i Juventusit kundër Atalantas Juventus nesër në mbrëmje do të luaj në transfertë kundër Atalantas së Etrit Berishës. Por trajneri Max Allegri do t