999 rezultate për

astrit

Dako: Avdylaj është simpatizant i PS-së Vangjush Dako ka pranuar në Opinion sonte që Astrit Avdylaj është simpatizant i Partisë Socialiste, duke rrëzuar kësisoj
Kur Avdyli bërtiste: Rroftë Dako, rroftë PS Ditën e sotme, gazeta gjermane “Bild” ka publikuar 6 audiopërgjime të reja lidhur me “Dosjen 339/1”. Në përgjime dëgj
Zëri i Amerikës: Avdylajt dinin takimet e Ramës me Vangjush Dakon Në Shqipëri, disa përgjime pjesë e dosjes hetimore për grupin e vëllezërve Avdylaj, të dyshuar për aktivitet në fushën e
Kush janë Abdylajt dhe si u kthyen në "menaxherë" të votave të Rilindjes Sot tabloidi gjerman Bild publikoi 6 audio-përgjime që implikojnë zyrtarë të lartë të PS, përfshi vetë Vangjush Dakon, n
"Nuk jam takuar me Avdylajt!" Kryebashkiaku i Shijakut mohon lidhjet edhe pse u përgjua duke folur ta Kryetari i bashkisë së Shijakut Ardian Kokomani, Ardian Kokomani ka mbajtur të njëjtin qendrim si Vangjush Dako në lidh
Përgjimet e "Bild" ndaj Avdylajve, regon Berisha: Rama u shpartallua nga media gjermane (VIDEO) Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Barisha ka reaguar në Fcebook në lidhje me përgjimet që prestigjozja gjermane Bild p
Përgjimi 4/ Astrit Avdylaj: Më hiqni gjobën mer b*th q*** Gazeta gjermane "Bild" ka vijuar me publikimin e përgjimeve të kreut të bandës së Shijakut, Astrit Avdylajt. Në përgjimi
"Ne jena për PS, mos i thuaj as Gon Dukës", si u blen votat nga Astrit Avdylaj në Durrës PËRGJIMI i ri që fakton blerjen e votave Astrit Avdyli: Vëllai si ja çove? Votuesi: A je mirë? Astrit Avdyli: S
PËRGJIMI 2/ Votën ose ik tek shtëpia! Avdylaj telefonon kreut të ujësjellësit Durrës (VIDEO) Media gjermane “Bild” ka nxjerrë përgjimet mes Astrit Avdylajt dhe drejtorit e UKT-së, Ivo Doçin. Ata janë duke diskutua
PËRGJIMI 1/ Astrit Avdylaj i telefonon Dakos: Të ka zënë gjumi mbrëmë? "Të du fort vllai jot" (VIDEO) Gazetari Piter Tide, i gazetës gjermane Bild, ka publikuar përgjimet mes Astrit Avdyllajt, pjestarit të grupit të Shij
Shkon në 6 numri i të plagusurve në aksidentin e ndodhur në Elbasan Është rënduar bilanci i të palgosurve në Elbasan. Sipas burimeve nga Spitali i Elbasanit raportohen se janë deri më t
Zyrtarët e Kosovës që nuk do të marrin dot vizë amerikane Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë filluar sanksionet kundër kosovarëve, atyre të dyshuar e që janë në procese gjyqëso
Alo! Ky burri ka pistoletë: Si u kap gjirokastriti me një telefonatë Nje 39 vjeçar nga Gjirokastra u vu ne pranga, pasi një qytetar mori në telefon policinë kur e pa që në brez mbante një p
Ngjan me PD-në, kjo është logoja e partisë së Patozit (FOTO LAJM) Astrit Patozi ka regjistruar në gjykatë partinë Bindja Demokratike duke bërë edhe njoftimin e parë publik nën siglën e k
Rudina apo Astrit Patozi, kush do të drejtojë partinë e re që sapo u regjistrua? “Bindja Demokratike” është partia më e rë, e cila është regjistruar në gjykatë ditën e sotme si parti politike. Prite
Pronarët ua vranë, kuajt e familjes Bilali mbesin lulishteve të Shkodrës (VIDEO) Kuajt e Astrit Bilalit të vrarë para disa javësh enden nëpër qytet pa orientim që pas vdekjes të të zotit. Ato shihen në
Astrit Bilali filmoi dëshmitarin e vrasjes së Ferracakut: I pashë me motor, hynë te rrugica (VIDEO) Një javë pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali, Astrit dhe Brahim Bilali, publikohet videoja që Astriti kishte filmuar kom
Vrasja e dy vëllezërve Bilali në Shkodër, momenti kur Astriti paralajmëroi vrasjen e tij (VIDEO) Emisioni “JAVA në RTSH” solli mbrëmjen e së premtes një analizë mbi situatën e rendit publik në Shkodër, por edhe materi
Astriti i qëlloi me pistoletë atentatorëve, shoqërohen mbi 15 persona për vrasjen në Shkodër Ditën e djeshme një krim i dyfishtë tronditi qytetin e Shkodrës. Viktima të atentatit me armë zjarri mbetën dy vëlle
"Kam frikë", Artan Hoxha nxjerr mesazhet e fundit me Astrit Bilalin Astrit Bilali e ndjente rrezikun që i kanosej. Kishte muaj të tërë që nuk dilte nga shtëpia, lëvizje shumë të kufizura v