999 rezultate për

asma

Po kurohet me kancer malinje, zonja e parë e Sirisë: Gjej forcën tek populli sirian Zonja e parë e Sirisë, Asma Assad i është drejtuar publikut një ditë pas publikimit të lajmit se po trajtohet kundër kan
Dhëndri nga Elbasani helmohet në dasmën e tij, lë nusen dhe niset urgjent në spital Ushqimi i konsumuar në dy dasma të ndryshme në të njëjtin lokal në qytetin e Elbasanit, i ka shkaktuar probleme dhjetëra
Dasma përlot rrjetin, adoleshentja martohet javën e fundit të jetës Amber Snailham 17 vjeç dhe i dashuri i saj Callum Firks, po ashtu 17, patën dasmën e ëndrrave të tyre. Por pas kësaj
“2 martohen e 200 tjerë tërbohen”, çfarë po sjell dasma e Sarës dhe Ledionit? Në muajin gusht siç është lajmëruar do të mbahet edhe dasma e shumëpritur e moderatorit të njohur Ledion Liço dhe trashë
Erdhën dasmat, çfarë nuk duhet të vishni në cerëmoni Është ndoshta nga eventet më të veçanta, si për çiftet, ashtu dhe për të ftuarit. Organizimi i gjithçkaje, fillon që nga
Kjo është dasma më e çmendur në Kosovë, secila makinë kushton së paku 100 mijë euro Se populli shqiptar është me të vërtetë një popull i harmonishëm, kjo nuk ka asnjë pikë dyshimi. Një dasmë tjetër e c
Dalin fotot nga dasma përrallore e Kledi Kadiut (FOTO LAJM) Kledi Kadiu dhe Charlotte Lazzari kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë javën e kaluar. Në një ceremoni private, çifti
Dasma ndërpritet në mes pasi dhëndri kishte frikë nga rrufetë Frika që kishte dhëndri nga rrufetë, bëri që një dasëm në Indi të ndërpritej në mes. Ishte nusja e tij që mori këtë v
Do martoheni këtë verë? Mësoni trendet e reja të dasmave 1. Tortat madhështore po zhduken! Moda e tortave të mëdha dhe me shumë kate duket se ka ikur njëherë e përgjithmonë.
Ndau Shpat Kasapin, sot martohet Afërdita Dreshaj (FOTO LAJM) Ditën e sotme ish e dashura e Shpat Kasapit, Afërdita Ndreshaj po kurorëzon dashurinë e saj në martesë me hokeistit çek.
Martohet Jon Snow, dalin fotot nga dasma e mrekullueshme (FOTO LAJM) Duket se kimia që ekzistonte mes Jon Snow dhe Ygritte në serialin shumë të njohur televiziv "Game of Thrones" kishte rrë
Tsipras: Në Oteshevë atmosfera ishte si në dasma Pas kthimit në territorin grek, Kryeministri grek Alexis Tsipras tha se atmosfera në takimin e Oteshevës ishte shumë e m
Dasma e çuditshme: 10.000$ për dekorin special me kanabis Dani Geen i tha ‘Po’ të dashurit të saj të zemrës, Zak Walton para 70 miqve të tyre të ngushtë dhe familjarëve verën e k
Dasma e papritur e Jona Spahiut, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Jona Spahiu, i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielës dhe të gjithë vëmendjen e mori barku i saj i
Dasmat shqiptare në komunizëm, pse qanin nuset me gjithë shpirt “Të qara me ulërima deri sa të dëgjonte i fundi i katundit ose i lagjes…, se kështu e donte zakoni”. Kështu, media fr
Nuset që përfunduan duke qarë pasi panë fotografitë e tyre të dasmës (FOTO LAJM) Dasmat sigurisht që kanë të metat e tyre. Shpeshherë dalin të ftuarit të pakënaqur, ndonjëherë cifti ose familjarët.
Fotografitë që vërtetojnë se dasmat nuk kanë pse të jenë perfekte (FOTO LAJM) Dasmat sigurisht që kanë të metat e tyre. Shpeshherë dalin të ftuarit të pakënaqur, ndonjëherë cifti ose familjarët.
Dasma kthehet në mort, kush është e reja që vdiq mes cermonisë në Shkodër Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë në Shkodër ku një 32 vjeçare është gjetur e pajetë në parkingun e një restoranti.
Dasma kthehet në tragjedi, gjendet e vdekur 32 vjeçarja në Shkodër Një vajzë vetëm 32 vjec është gjetur e vdekur ditën e sotme në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Melgushe dhe va
Dasma e trashëgimtares së familjes Hoxha, mësohet vendi i veçantë Sara Hoxha dhe Ledion Liço janë një nga çiftet më të komentuar të shoëbiz shqiptar. Edhe pse kanë vite së bashku dhe