ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
999 rezultate për

askush

Përloti botën, rrëfimi i plotë i Meghan Markle rreth abortit të saj (FOTO LAJM) "Ishte një mëngjes korriku që filloi si çdo ditë tjetër e zakonshme: Bëj mëngjesin. Ushqej qentë. Marr vitaminat. Gjej a
"Ky Milan më kujton atë të Sacchit! Askush nuk besonte" Zëvendës presidenti i ri i nderit te Milani, Franco Baresi foli për mikrofonat Sky Sport. “Milani është gjithçka për
Flamuri kuq e zi me kokëposhtë! Askush nuk interesohet për Muzeun e UÇK-së Kanë kaluar më shumë se 24 orë kur publikuam lajmin për gjendjen e mjerueshme të muzeut të lirisë, apo siç njihet muzeu
S'ju a merr mendja, me këtë look do ta shihni Klea Hutën sonte në ekran (FOTO LAJM) Flokët e gjatë, brunë dhe pa eksperimentime janë gjithmonë tipari dallues i Klea Hutës. Por ajo do ti surprizojë të g
Askush nuk mund t'i zgjidhë! 10 misteret më të errëta në histori (FOTO LAJM) Përgjatë historisë, njerëzimi ka qenë në përpjekje të vazhdueshme për të zgjidhur misteret që e rrethojnë planetin tonë.
Aktakuzat nga Specialja, reagon Qeveria e Kosovës Për aktakuzat e ngritura gjatë ditës së djeshme dhe të sotme ka reaguar Qeveria e Kosovës. Në reagim thuhet se “Qever
"Do të kemi një nëntor të zymtë", analiza e DW për pandeminë Më herët se mendohej gjermanët duhet të përballen me kufizime të reja të forta. Për shkak të infektimeve në rritje të sh
Skandal! Mjekja e 3 infermiere karantinohen, askush s'ka bërë tampon pasi nuk ka Në qëndrën spitalore në Elbasan është infektuar me COVID-1 e vetmja mjeke infeksioniste, A. Dajlani. Mjekes nuk i ësh
Rama nuk heq dorë nga e vetja: Mbyllni grevën, atëherë do të vij! Kryeministri Edi Rama nuk ka ndërmend të ndalojë grevën e urisë të naftëtareve, ndërkohë që është i vendosur që për inat
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
Askush nuk guxon t'ia nxjerrë në tavolinë, 3 ushqimet që mbretëresha nuk fut kurrë në gojë Kur ishim të vegjël, një ndër shprehjet që përdornim për t'i ururar natën e mirë shokëve e shoqeve ishte ''Pafshi në ënd
17 ditë në grevë urie, askush nuk kujtohet për naftëtarët e Ballshit Naftëtarët e Ballshit kanë hapur me forcë portën e Uzinës duke kaluar kordonin e sigurisë të krijuar nga policia private
Ylli suedez i Juventusit ngre në "qiell të 7" Cristiano Ronaldon Dejan Kulusevski nuk ka kursyer elozhet për Cristiano Ronaldon, i cili sipas tij, nuk mund të ndalet nga askush. Në p
Dita e katërt e grevës, naftëtarëve nuk iu shkel askush për t'i parë Edhe pse një pjesë e tyre kanë shfaqur që ditën e djeshme probleme me shëndetin, naftëtarët e Ballshit kanë vazhduar sër
Tha se askush nuk ishte i përjetshëm, Lleshaj flet për largimin Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka folur sërish në lidhje me zërat që kanë qarkulluar se ministri i ka dorëzuar dorë
Vrasja e 71-vjeçarit, Balla: Askush s’mund të guxojë të rrezikojë jetën e efektivëve! Taulant Balla ka reaguar pas ekzekutimit të 71-vjeçarit Lefter Zhidru nga forcat RENEA në Elbasan. Balla thekson se p
Gjyshja më joshëse në botë feston ditëlindjen, askush se beson moshën (FOTO LAJM) Gina Stewart është cilësuar si "gjyshja më seksi në botë". Gina ka festuar sot 50-vjetorin e lindjes, me fansat që th
Basha bën premtimin e madh: Nëse bëhem kryeministër, askush s'merr më tre mandate! Kreu i PD, Lulzim Basha, nënvizoi si pikë të rëndësishme të programit të qeverisjes së tij kufizimin e pushtetit. Mbr
Guxuan si askush tjetër: 3 shqiptaret që fitojnë miliona nga filmat për të rritur (FOTO LAJM) Për këto të trija është folur shpesh. Ato janë janë tashmë të njohura dhe tepër të kërkuara në industrinë e filmave p
"Nuk na tremb askush", Chiellini karikon Juventusin Kapiteni i Juventusit, Xhorxho Kielini, është prezantuar dje në mikrofonat e rrjetit “Sky Sport” për të treguar ndjesitë