999 rezultate për

asim

Rama-naftëtarëve: Nuk kam shkop magjik, dilni njëherë nga greva dhe pastaj flasim Kryeministri Edi Rama i është drejtuar sërish naftëtarëve të Ballshit të cilët prej ditësh kanë hyrë në grevë urie pasi
Tjetër lojtar me koronavirus te Torino Skuadra e Torinos ka lajmëruar tifozët e saj së në testet e bëra sot për Covid-19, një futbollist i skuadrës së parë ka
Rama në Forumin e Mynihut: S'mund të martohemi, nëse nuk flasim Kryeministri Edi Rama në një fjalë të mbajtur në Forumin “Europa Park” në Mynih të Gjermanisë, theksoi se kancelarja gje
Kërkohet arrestimi i Ramush Haradinaj Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka reaguar për privatizimet e tokave me çmime prej 1 deri në 3
"Kemi fituar 10 lojtarë të rinj", Edi Reja: Do ta godasim Lituaninë te pikat e dobëta Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli ditën e sotme në konferencën e zakonshme për shtyp në prag të sfidës ndaj Lituanis
Ylli i Realit tregon një detaj: Pak njerëz e dinë që mbiemri im nuk është Casemiro Ndërsa priste ndeshjen me kombëtaren e Brazilit, Casemiro dha një intervistë për një televizion spanjoll. Casemiro ak
Plas keq Sampdoria, kërcënime dhe plumba për Masimo Ferreron Situatë absurde te klubi i Sampdorias, me tifozët që kanë kaluar çdo limit në betejën e tyre kundër presidentit Masimo F
A do kemi një valë tjetër të COVID-19, ç'sugjeron eksperti Dasho Teksa vendet europjane po marrim masa për parandalimin e shtimit të rasteve të reja, eksperti i Shëndetit Publik, Erion
Fitoi betejën me kancerin, Ina Kasimati tregon vështirësitë e mëdha E shëruar nga kanceri Ina Kasimati në një intervistë për Abc-në e Mëngjesit ka treguar se kjo ka qenë një ndër sfidat e
Zyra e Prokurorit të Specializuar tregon pse e arrestoi Nasim Haradinajn Zyra e Prokurorit të Specializuar ka dhënë detaje për arrestimin e nënkryetarit të OVL UÇK, Nasim Haradinajt. Përmes
Ndalohet Nasim Haradinaj, refuzon hetuesit e Speciales, kërkon Policinë e Kosovës ta arrestojnë Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve, Nasim Haradianj është arrestuar nga zyrtarë të Speciales. Haradinaj pak koh
Gjiganti grek sfidon turqit e Kasimpasa, Rey Manaj në shënjestër Rey Manaj në Barcelonë nuk po stërvitet me skuadrën e tij. Ai është përshëndetur me shokët dhe po seancat po i kryen me
Di Marzio: Rey Manaj pranë klubit turk Skuadra e Kasimpasa është shumë afër një marrëveshje me sulmuesi shqiptar, Rey Manaj. Pas 19 paraqitjeve me 5 gola t
Zhbllokohet sfida në San Siro (VIDEO) Milani ka kaluar në avantazh ndaj Bologna. Është Ibra ai që realizoi një gol të bukur me kokë pas një pasimi të Hern
"Nga birësimi te vrasja e babait", Rama uron Nanon për ditëlindje Kryeministri Edi Rama i ka uruar ditëlindjen paraardhësit të tij në Partinë Socialiste, Fatos Nanos. Në ditëlindjen e
Artan Hoxha “zbërthen” atentatin ndaj Preng Gjinit: Të vrasim kudo që të jesh Shpërthimi me eksploziv mbrëmjen e sotme në një makinë tronditi Tiranën. Gazetari Artan Hoxha u shpreh se nga të dhënat
Hidhet shorti për Kolegjin e ri Zgjedhor, zgjidhen tetë gjyqtarët fitues Është hedhur shorti për përzgjedhjen e 8 gjyqtarëve për Kolegjin e ri Zgjedhor. Nga shorti i hedhur në ambientet e Këshi
"Nga t'ia mbaj, nga të mbytem", flet qytetari i paralizuar 9 muaj pas tërmetit Përfaqësuesi i Partisë Demokratike, Dorjan Teliti ka publikuar një rast nga Shijaku ku u ndal tek banesa e dëmtuar nga t
Hoti: Me Serbinë flasim vetëm për njohje reciproke Tashmë është konfirmuar se kryeministri i Republikës, Avdullah Hoti me vete në Shtëpinë e Bardhë, në takimin me palën se
Barcelona vijon presionin ndaj Messit: Rinovim ose nuk kemi për çfarë të flasim Vazhdon përballja mes Lionel Mesit dhe Barcelonës, me situata që ndryshojnë në çdo moment dhe po e kthejnë këtë në një l