999 rezultate për

ashton

Nuk e përjashton Tiranën, Kryemadhi zbulon dy qarqet ku do të kandidojë Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka zbuluar se qarqet ku do të kandidojë për zgjedhjet e 25 Prillit. Kryemadhi k
Arteta nuk e përjashton mundësinë e tranferimit të Iscos në "Emirates" Trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta nuk e ka mohuar mundësinë që ylli i Real Madridit, Isco të transferohet në "Emirates"
Hamza i bindur: PDK nuk i përjashton koalicionet as para e as pas zgjedhjeve Partia Demokratike e Kosovës synon të dalë e para në zgjedhje e jashtëzakonshme që pritet të mbahen. Për arritur këtë që
Plas te Tottenham, Mourinho "përjashton" nga ekipi Dele Allin Fantazisti 24-vjeçar i Tottenhamit, Dele Alli, po kalon momente vërtet të vështira në karrierën e tij, pasi mbrëmjen e s
Thyen disiplinën te festa e fejesës së Odise Roshit, Reja përjashton nga Kombëtarja 5 lojtarë Shqipëria ka programuar miqësore më 7 tetor me skuadrën e Armenisë, teksa pavarësisht trazirave në këtë vend nuk ka ende
Koeman përjashton sërish dyshen Vidal-Suarez Luis Suarez dhe Arturo Vidal pasi munguan në ndeshjen miqësore kundër Gimnastic de Tarragona u lanw jashtë listës së loj
Osmani s’përjashton kthimin në LDK Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka paralajmëruar se iniciativa e re politike të cilën ajo është duke e me
"Kafe apo çaj?", Rama përjashton 2 majin si datë për zgjedhjet Ditën e sotme ka përfunduar takimi mes Ramës dhe Metës, për sa u përket diskutimeve mbi datën e zgjedhjeve elektorale.
Reali fitoi titullin kampion, Zidani përjashton dy lojtarë nga skuadra që drejton Zinedin Zidan me dorë të hekurt. Tani që fitoi zyrtarisht titullin kampion ka filluar të japë mesazhe të qarta për futbo
UEFA përjashton nga Kupat e Europës ekipin kryesues turk (FOTO LAJM) Tabloja e skuadrave të kualifikuara në Champions League e ardhshme është ende e paplotësuar, por me siguri nuk do të jet
Wenger përjashton kategorikisht një rikthim te Arsenali Trajneri legjendar i Arsenal, Arsene Wenger, ka mbyell të gjitha dyert për një rikthim në ‘Emirates Stadium’. Francez
Grenell s’e përjashton pjesëmarrjen e Rusisë në dialog, nuk merret me akuzat e Kurtit ndaj tij Përfshirja e Rusisë në dialogun mes Kosovës e Serbisë, tanimë është një ide e shprehur haptaz nga Moska zyrtare, dhe e c
Theu rregullat e distancimit social, klubi i Bundesligës përjashton Salomon Kalu Klubi gjerman i Hertës së Berlinit ka marrë vendim ta përjashtojë nga skuadra anësorin Salomon Kalu. Shkak për këtë v
Ter Stegen nuk e përjashton mundësinë e rikthimit në Gladbach E ardhmja e portierit të Gjermanisë është në pikëpyetje, me kontratën e tij te Barcelona që po afrohet me fundin. Pal
Godin përjashton mundësinë e rikthimit te Atletico Madridit Veterena i mbrojtjes së Interit, Diego Godin i cili vetëm sezonit të fundit iu bashkua gjigandëve italian duket se nuk d
Koronavirusi që nga janari në Shqipëri? Mjeku Kalo nuk e përjashton Mjeku, Tritan Kalo, anëtar i komitetit teknik të epidemisë për koronavirusin nuk e përjashton mundësinë që virusi të ket
Paketa ekonomike, Rama përjashton futbollin: Nuk kanë çfarë t'i kërkojnë qeverisë Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se klubet e futbollit nuk do të përfshihen në paketën ekonomike për të përballur këtë
Presidenti i Federatës Spanjolle përjashton mundësinë e dorëzimin të titullit të La Ligas, pa u mbyllur sezonin La Liga u pezullua javën e kaluar pas dekretit të nxjerrë qeveria si pasojë e përhapjes në masë të koronavirus, por asht
Eksperti i shëndetit publik ngre alarmin: Tifozët e Atletico kanë shpërndarë koronavirusin në Liverpool Eksperti i shëndetit publik, John Ashton, beson se i gjithë qyteti i Liverpulit do t’i vuajë pasojat e tifozëve të Atlet
Maqedonia Veriore nuk përjashton mundësinë që ndeshja me Kosovën të luhet pa shikues Në Federatën e Futbollit të Maqedonisë Veriore nuk e kanë përjashtuar mundësinë që ndeshja me Kosovën të luhet pa pranin