999 rezultate për

ashina

Vëllai e gjen të vdekur në apartament, vetëvritet aktorja 36-vjeçare (FOTO LAJM) Aktorja japoneze Sei Ashina u gjet e vdekur në moshën 36-vjeçare në apartamentin e saj në Tokio të hënën. Vdekja e sa
Bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit rrezikon burg, u kap me armë (FOTO LAJM) Një incident i pakëndshëm u regjistrua së fundmi, teksa bashkëshortja e futbollistit të Arsenalit, Senad Kolashinaç, ës
Boshnjakët zyrtarizojnë partinë e tyre politike në Maqedoni Me 99 vota pro dhe asnjë kundër, sot u themelua edhe një parti e re nga komuniteti boshnjak në Maqedoni. Lidhja demokrat
"Nusja Kim" në dietë për dasmën përrallore Bukuroshja Kim Kardashian, pas bërjes publike të detajve të dasmës luksoze e cila do të mbahet më 24 maj në Paris, ka fi