999 rezultate për

asensios

Tifozët e Realit preferojnë Kubon në vendin e Asensios Gazeta AS e Spanjës ka pyetur në një anketë online se kënd e preferojnë tifozët si zëvendësues të mundshëm të Asensios,
E ardhmja e Asensios në dilemë, Reali gati ta largojë Marco Asensio nuk është se po spikatë këtë sezon me Real Madridin në drejtimin e Julen Lopetegui. Klubi spanjoll po m
Çorientoi mbrojtjen e Romës, kjo video e Asensios bëhet virale (VIDEO) Marco Asensio padyshim që është një nga lojtarët më të mirë të Real Madridit dhe këtë e ka vërtetuar edhe mbrëmjen e dje
"Magjia" e Asensios kundër Kroacisë, këta janë golat spektakolar (VIDEO) Kroacia ka pësuar një humbje të rëndë në ndeshjen e parë zyrtare pasi bëri një paraqitje të jashtëzakonshme në Botërorin
Agjenti i Asensio-s flet për "gabimin" e Barcelonës ndaj spanjollit Agjenti i Asensios, së fundmi ka deklaruar se për talentin spanjoll janë refuzuar dy oferta marramendës nga Premier Leag
Chelsea i gatshëm të heqë dorë nga lojtari më i mirë i vitit për Asensios Marco Asensio është një ëndërr e kaherdhme e Roman Abramovich, i cili është i gatshëm të bëjë gjithçka për të nënshkruar
Chelsea bën gati shifrën stratosferike për transferimin e Asensios Chelsea së fundim i është qepur keq yllit të Real Madridit, Marco Asension. Siaps raportimeve të Don Balon londinezë
Guardiola i dashuruar mbas Asensios, ofertë bombastike që të ketë shërbimet e tij Menaxheri i Manchester Cityt, Pep Guardiola thuhet se është gati të paguajë 150 millionë € për yllin e Real Madridit.
Zidane revoltohet kur gazetarët i kërkojnë llogari për minutazhin e Asensios Zinedine Zidane duket se e ka rutinë konferencën për shtyp. Francezi në konferencën e fundit për shtyp ishte më i qetë p
United, City dhe Bayern të fiksuar pas Asensios Asensio është një nga yjet që pritet të dhurojnë më shumë gjëra të bukura në vitet e ardhshme. Këtë e kanë vënë re dhe k
Trajneri i Spanjës shprehet i shqetësuar për formën e Asensios dhe Iscos Trajneri i kombëtares spanjolle, Julen Lopetegui mori pjesë në galambrëmjen e cmimeve të shoqatës së sportistëve të Madr
Reali ka dhe një hall tjetër, "zhdukjen" e Asensios Marco Asensio është një nga mungesat që Real Madridi po vë në dukje në këtë kohë krize të rezultateve që po kalojnë.
Zidane nuk e ka ndërmen të vazhdojë më me Benzeman titullar Një raport në ABC e konfirmon se Benzema nuk do të jetë në formacion startues në ndeshjet e ardhsme të Real Madrid, Z
Ter Stegen zgjedh golin më të bukur që ka pësuar ndonjëherë (VIDEO) Portjeri i Barcelones, Marc Andre – Ter Stegen ka dhënë një intervistë për Mundo Deportivo ku ka bërë të ditur se goli m
Asensios nuk i ecën mirë procesi i depilimit të këmbëve, humbet sfidën ndaj APOELI-it Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së K
Të gjitha rastet e shfrytëzuara gabimisht nga një Benzema "katastrofë" (VIDEO) Benzema mbrëmë nuk ishte aspak vetvetja. Francezi dështoi për të çuar topin në rrjetë në disa raste. Ishin pasat e A
Reali bën gati blindimin e Asensios Shfaqjet e Marco Asensio në ndeshjet e fundit për Real Madrid e kanë vënë atë në radarët e klubeve më të mira evropiane.
Barcelona nuk i trembet as Ronados, as Bales por, Asensios Duke shënuar në paraqitjen e tij të parë në Superkupën e UEFA-s, në LaLiga, në Ligën e Kampionëve dhe në Copa del Rey, M
Nga humbja e nënës tek fitimi i Ligës së Kampionëve, rrugëtimi i vështirë i Asensios (VIDEO) Çdo herë që ai shikon nga qielli ose mbyll sytë në fushë mendimet i çon te nëna e tij holandeze Maria, e cila ndërroi je
Puna e Asensios ngre rrogën nga 12 mijë euro në 3.5 milionë euro në vit Renovimi i kontratës së Asensios me Real Madridin rriti pagën e tij në 3.5 milionë euro për sezonin dhe klauzolën e tij