999 rezultate për

asensio

"Do të shkruajnë historinë me Realin", Zidane konfirmon treshen sulmuese Hazard-Benzema-Asensio do të shkruajnë historinë me fanellën e Real Madridit, pas BBC – Bale-Benzema-Ronaldo. Kështu
Asensio zbulon se çfarë i tha Zinedine Zidane në rikthimin e tij në fushë Marco Asensio ka zbulua se çfarë i ka thënë Zinedine Zidane në rikthimin e tij në fushë, pas lëndimit të rëndë që pësoi
Reali triumfon ndaj Valencias, Asensio hyn si zëvendësues dhe gjen golin 30 sekonda pas dëmtimit të gjatë (VIDEO) Reali i Madridit ka fituar me rezultatin e pastër 3-0 në shtëpi ndaj Valencias, shkruan Albeu.com. Për Los Blancos
Lista e yjeve që kanë refuzuar Barcelonën Barcelona njihet si një nga skuadrat të cilat e kanë ëndërr të gjithë futbollistët që të luajnë për të. Mirëpo kjo gj
Tifozët e Realit preferojnë Kubon në vendin e Asensios Gazeta AS e Spanjës ka pyetur në një anketë online se kënd e preferojnë tifozët si zëvendësues të mundshëm të Asensios,
Asensio u dëmtua rëndë, CR7 ka një mesazh për të (FOTO LAJM) Në ndeshjen e fundit miqësore mes Real Madrid dhe Arsenal (2-2), Marco Asensio pësoi një dëmtim shumë të rëndë, që do e
Dëmtim i rëndë për Marco Asension, lojtari humb sezonin Mbrëmja e djeshme nuk ka qenë pozitive për Asension. Sulmuesi i Real Madrid është dëmtuar në ndeshjen miqësore që Reali
Alarm te Real Madrid, lëndim i rëndë për Asension Marco Asensio ishte futbollisti më i mirë në fushë e lojës për ato pak minuta sa luajti në miqësoren ndaj Arsenalit, duk
Conte nuk ndalet, kërkon një tjetër yll nga Reali Interi kërkon një tjetër lojtar të Real Madrid. Sikurse raporton "Corriere dello Sport", zikaltërit për sezonin e ardhsh
Asensio: Real Madrid do të rikthehet tek suksesi i trofeve Marco Asensio beson se Reali i Madridit do kthehet më i fortë se kurrë më parë. 23-vjeçari zhvilloi një sezon jo të m
Asensio: Reali do rikthehet sezonin e ardhshëm Marco Asensio pati një sezon të pashpresë me Real Madridin në 2018/19, por, sikur bashkëlojtarët e tij, edhe ai është i
Reali kërkon më ngulm yllin e Liverpool, fut në lojë edhe Asension Pasi dështoi blerja e sulmuesit francez Kylian Mbappe skuadra e Real Madrid ka nisur gjuetinë për një tjetër talent. Dhe
Reali përfshin edhe yllin e ekipit në marrëveshjen për Saudio Mane Sipas raporteve të Don Balon, spanjolli Marcos Asensio mund të largohet nga Real Madrid sezonin e ardhshëm. Gazeta s
Alarm te Reali, ylli i skuadrës lëndohet në stërvitje Real Madridi është alarmuar, pasi Marco Asensio ka pësuar një dëmtim gjatë seancës stërvitore. Marco Asensio ka qenë
Nuk kanë fund telashet për Solarin, Reali me 7 mungesa ndaj Betisit Real Madrid po kalon një krizë të thellë pas largimit të Cristiano Ronaldos teksa vuan mungesën e rezultateve pozitive.
Asensio te Interi? Shikoni çfarë thotë agjenti i lojtarit Marco Asensio është i nderuar për interesimin e Interit, mirëpo ai ka thënë se nuk mendon largimin nga Real Madridi.
Juventusi bën "namin", gati blerja e dyshes Mbappe-Asensio Me blerjen e Ronaldos, duket se Juventusit i është hapur oreksi duke menduar goditje të tjera në merkato. Kilian Mbap
Asensio do Juventusin, ‘’Tuttosport’’ e bën fakt të kryer Dua Juventusin, me këtë titulll e hap e përditshmja Torineze ‘’Tuttosport’’, teksa e bën fakt të kryer transferimi
Plas te Reali, lojtarët duan largimin e trajnerit Solari Me largimin e trajnerit Lopetegui, skuadra e Real Madrid udhëhiqet nga tekniku Solari i cili ka vendosur skuadrën në shi
Shkëmbim i çmendur, Perez ofron Asension për Hazardin Madrilenët janë fiksuar tek Eden Hazard pas ikjes së Ronaldos dhe do të japin gjithçka që të kenë shërbimet e tij. Me