999 rezultate për

asamoha

Asamoah fillon negociatat me Interin, Juventus nuk ia ofron rinovimin Kwadwo Asamoah i ka thënë po Interit, me një kontratë prej tri vitesh. Juventus nuk i ka ofruar rinovimin dhe ai ka fi