999 rezultate për

asamoah

Kërkohet në MLS, Asamoah preferon Europën Edhe pse për momentin është pa skuadër,që kur prishi konsensualisht kontratën me Interin, Kwadwo Asamoah vazhdon të tër
Del jashtë planeve të Contes, Asamoah drejt Turqisë Kwadwo Asamoah mund të mbyllë aventurën e tij te Inter në përfundim të këtij sezoni. Ganezi ka luajtur shumë pak pas pro
Ibrahimovic thyen rekord në Serie A (FOTO LAJM) Ibrahimovic sot e ka zhvilluar ndeshjen e 222 në Serie A. Ish-sulmuesi i Suedisë, në sfidën kundër Udineses shënoi fi
Më në fund kthehet Sensi, mungon Asamoah Asamoah do të mungojë kundër Bolognas, por është rikthyer Stefano Sensi Stefano Sensi ka lënë lëndimin prapa. Mesf
Inter-Dormund, formacionet zyrtare: Vendasit kërkojnë fitoren e parë në Champions Interi dhe Dortmundi do të luajnë në ndeshjen e tretë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Kjo pritet të jetë
Gjithçka gati, Inter-Slavia Praga: Formacionet zyrtare Interi e pret në “San Siro” Slavia Pragan në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. An
Ish futbollisti gjerman Asamoah, ndihmon voglushen kosovare për të jetuar (FOTO LAJM) Lutjet dhe falënderimet e familjes së Oltës janë të panumërta për ish futbollistin gjerman Gerald Asamoah. Fondacioni
Interi zhbllokon ndeshjen përballë Genoa (VIDEO) Zikaltërit kanë arritur të zhbllokojnë ndeshjen shumë shpëjtr që në minutën e 15’ me mesfusorin Roberto Gagliardini.
Inter-Lazio, formacionet zyrtare Interi dhe Lazio kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në Serie A. Nerazzurrët presin Lazio
Futbollistit afrikan Asamoah Gyan, i kanë mbetur vetëm 600 euro në xhep (FOTO LAJM) Futbollistët njihen për luksin dhe shpenzmet që bëjnë pasi marrin para të konsiderushme. Por ka dhe nga ta futbollistë q
Inter-Torino, ja notat e lojtarëve Interi nuk ka marrë më shumë se një barazim 2-2 kundër Torinos në shtëpi. Tek zikaltërit më i miri në këtë takim ka q
"Godet" Interi, dy blerje me parametra zero Së fundmi mësohet se klubi i Interit ka prezantuar dy blerje të reja. Bëhet fjalë për Kwadwo Asamoah që është marrë
Interi i rrëmben mbrojtësin Juventusit Pasi siguroi kartonin e mbrotësit De Vrij, Interi ka bërë një tjetër lëvizje të fortë në repartin difensiv. Sëfundmi,
Edhe Chelsea vihet në gjurmët e Asamoas Inter besohet se është shumë pranë sigurimit të nënshkrimit të Asamoah duke mos lënë pas edhe interesimin për Stefan De
Milan dhe Inter vazhdojnë përballjen për Asamoah Kwadwo Asamoah do ta lërë Juventusin nëfund të sezonit. Mbrojtësit i skadon kontrata me bardhezinjtë dhe pritet të l
U munduan ta bllokonin, por Inter ia del t'u rrëmbejë lojtarin rivalëve Gazzetta dello Sport raporton se Kwadwo Asamoah do të bashkohet me Interin pasi refuzoi mundësinë për të qëndruar më shu
Mbrojtësi i Juventusit transferohet tek Interi Mbrojtësi i majtë, Kwadwo Asamoah do të largohet në fund të këtij sezoni 2017/18 nga skuadra e Juventusit. Ai ka refu
Asamoah fillon negociatat me Interin, Juventus nuk ia ofron rinovimin Kwadwo Asamoah i ka thënë po Interit, me një kontratë prej tri vitesh. Juventus nuk i ka ofruar rinovimin dhe ai ka fi
Inter nis seriozisht negociatat me lojtarin e Juventusit, marrveshja e arritshme Interi së fundmi është i interesuar për lojtarin e Juventusit, Këadëo Asamoah, i cili do të jetë një lojtar i lirë në fu
Juventus i vetëdijshëm se Sandro do të largohet, blindon zëvendësuesin Ndërkohë Kriza e Alex Sandros me Juventusin dhe dëshira e tij për t’u larguar nga bardhezinjtë ka shtyrë drejtuesit e “Z